Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Kształtki rehabilitacyjne - siedziska

Sprawdź wzornik kolekcji :    Kształtki rehabilitacyjne i miękkie siedziska z pianki

O prawidłowy rozwój motoryczny dziecka należy zacząć dbać jak najwcześniej. Sprawność ruchowa ma bowiem niezwykle korzystny wpływ na utrzymanie przez malucha prawidłowej postawy ciała, jak również pomaga rozwijać jego koordynacją ruchowo-wzrokową. Opanowanie przez dziecko motoryki dużej, czyli sprawnego poruszania się, skakania i biegania stanowi solidną podstawę do dalszego jego rozwoju, dlatego nie wolno zaniedbywać tego ważnego etapu w życiu malucha. Rozwój motoryczny dzieci doskonale wspierają kształtki rehabilitacyjne, które poprzez zabawę pomagają kształtować ich sprawność i koordynację ruchową.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór siedzisk i kształtek rehabilitacyjnych, które idealnie nadają się do przedszkola lub żłobka. Z powodzeniem sprawdzą się także jako dodatkowe wyposażenie pokoju dziecinnego. Są one wykonane z niezwykle sprężystej, wysokogatunkowej pianki, a niektóre z nich, pokryte solidną i trwałą powłoką PCV, którą łatwo utrzymać w czystości, a co najważniejsze, jest ona w pełni bezpieczna dla maluchów. Kolorowe klocki, siedziska z pianki i inne, atrakcyjne wizualnie elementy zachęcają dzieci do aktywności fizycznej, co ma niewątpliwie korzystny wpływ na rozwój ich tkanki mięśniowej w ogromnej mierze odpowiedzialnej za kontrolę nad ciałem, a przede wszystkim za utrzymanie prawidłowej jego postawy.

Piankowe pufy dla dziecka czy kolorowe, różnego rodzaju zestawy wykonane z poliuretanu sprzyjają zabawom w grupie i zachęcają maluchy do konstruowania przestrzennych budowli. Aktywność tego rodzaju rozwija koordynację ruchową i wzrokową dzieci. Uczy je także pracy zespołowej, co niewątpliwie ma korzystny wpływ na rozwój społeczny. Tego rodzaju zabawy są doskonałym fundamentem, solidną bazą, która na pewno przyda się w kolejnych etapach życia małego człowieka. Dlatego powinno się go jak najczęściej zachęcać do udziału w nich, ponieważ mają one niezwykle korzystny wpływ na jego ogólny rozwój. Oferowane w asortymencie naszego sklepu piankowe siedziska, klocki i kształtki to oferta, która na pewno powinna zainteresować żłobki i przedszkola. Atrakcyjna cena, a przede wszystkim szeroki ich wybór, pozwoli dopasować asortyment do potrzeb konkretnej placówki.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów