Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Kącik piankowy
Piankowy kącik zabaw do żłobka lub przedszkola W każdej placówce poświęconej najmłodszym warto urządzić piankowy kącik zabaw, który nie tylko zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny, ...

Piankowy kącik zabaw do żłobka lub przedszkola

W każdej placówce poświęconej najmłodszym warto urządzić piankowy kącik zabaw, który nie tylko zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny, ale również będzie spełniał funkcję rehabilitacyjną. Wśród proponowanych Państwu produktów znalazły się miękkie materace, do których można przyczepić kolorowe elementy (również dostępne w naszym sklepie) w kształcie domku, tęczy albo kwiatka. Pobudzą one wyobraźnię dzieci i sprawią, że ciężko będzie je oderwać od zabawy. Materace umożliwiają zabawę kilkorga maluchów równocześnie, a co za tym idzie - pozwalają wykształcić w nich umiejętność współpracy w grupie. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie zabawy i połączenie z nią terapii ruchowej są kształtki piankowe, z których można ułożyć tor przeszkód. Połączone elementy różniące się od siebie wysokością, stopniem nachylenia oraz wielorako profilowane, skutecznie wspomagają rozwój motoryki i koordynacji małych dzieci. Zestawy piankowe dostępne w Moim Bambino utrzymane są w radosnej kolorystyce, która przyciąga uwagę maluchów. Ponadto posiadają one odpowiednie certyfikaty dopuszczające je do użytku i stanowiące jednocześnie gwarancję bezpieczeństwa dzieci. Pianki pokryte są tkaniną PCV odporną na uszkodzenia i łatwą do utrzymania w czystości.

Kącik piankowy nie ma sobie równych, jeśli chodzi o absorbowanie uwagi najmłodszych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz sklep. Atrakcyjna cena obowiązująca w przypadku wszystkich produktów pozwoli na zaaranżowanie w przedszkolu, żłobku albo klubie malucha kącika piankowego z prawdziwego zdarzenia.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów