Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Poduchy i gruszki
Miękkie poduchy i gruszki dla dzieci O tym, że dzieci uwielbiają spędzać czas na podłodze, wie praktycznie każdy z nas. Warto więc zadbać o to, aby ...

Miękkie poduchy i gruszki dla dzieci

O tym, że dzieci uwielbiają spędzać czas na podłodze, wie praktycznie każdy z nas. Warto więc zadbać o to, aby każda placówka oświatowa, zwłaszcza ta, w której przebywają maluchy, cechowała się dobrym wyposażeniem sal lekcyjnych. Na podłodze, oprócz mięciutkiego dywanu czy tkaniny, rewelacyjnie sprawdzą się także poduszki i gruszki, które sprawią, że czas tam spędzony będzie jeszcze przyjemniejszy, a ogólny wystrój wnętrza polepszony. W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu wysokiej jakości kolorowe i miękkie gruszki, a także poduszki dla najmłodszych. Wspomniane gruszki są w środku wypełnione granulatem, który dopasowuje się kształtem do osoby siedzącej. Każdy z egzemplarzy jest pokryty trwałą tkaniną PCV bez ftalanów. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim to, że jest to materiał, który łatwo utrzymać w czystości.

Wiemy, że poducha dla dziecka musi być nie tylko miękka, ale także dobrze wykonana i właśnie takie przedmioty Państwu oferujemy. Szeroki wybór wzorów, modeli i kolorów sprawia, że bez problemu dopasują Państwo najbardziej odpowiednie egzemplarze do danego miejsca. Gwarantujemy, że poducha do przedszkola lub żłobka nie tylko nada danemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, ale też sprawi, że nasi najmłodsi jeszcze chętniej będą oddawać się zabawie, czy wspólnej nauce. Nasze poduszki cechuje wysoka jakość, która idzie w parze z niezwykle atrakcyjnymi cenami. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów