Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Glottodydaktyka
Glottodydaktyka - edukacja językowa dla dzieci Glottodydaktyka to specjalnie opracowany plan, który ma na celu wdrożenie nauki czytania i pisania u najmłodszych dzieci, poprzez dostosowanie się ...

Glottodydaktyka - edukacja językowa dla dzieci

Glottodydaktyka to specjalnie opracowany plan, który ma na celu wdrożenie nauki czytania i pisania u najmłodszych dzieci, poprzez dostosowanie się do ich możliwości umysłowych, fizycznych i emocjonalnych. Program nauczania wdrażany jest najczęściej już w żłobkach, a następnie kontynuowany w grupach przedszkolnych oraz szkołach. Tak wczesna edukacja jest uzasadniona, ponieważ dzieci już w drugim roku życia wykazują największe możliwości rozwojowe.

Glottodydaktyka jest ściśle związana z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Ma to ogromne znacznie, ponieważ wpływa na funkcje szybko rozwijających się małych organizmów. Przyspieszenie lub zaniżenie poziomu niesie ze sobą konsekwencje. Dlatego w celu zapewnienia odpowiedniego nauczania, szczególnie u dzieci małych, opracowano wiele elementów do codziennego wykorzystania, które tę naukę zamienią w zabawę. Wszystkie z nich znajdą Państwo oczywiście w ofercie naszego sklepu.

Wszyscy szkoleni nauczyciele wiedzą, jak ważna w percepcji słuchowej i wzrokowej jest glottodydaktyka. Pomoce, które znajdują się w Moje Bambino, służą do uporządkowywania wiedzy o literach i głoskach. Dlatego bardzo chętnie korzystają z tej formy nauki również logopedzi. To jednak nie wszystko. Edukacja językowa dla dzieci to również obszerna pomoc, która wdraża najmłodszych w naukę języków obcych. Z powodzeniem przyczyni się do sukcesów w nauce języka angielskiego. Jesteśmy przekonani, że każdy moment życia dziecka jest odpowiedni na wdrożenie glottodydaktyki, która przyczyni się do prawidłowego przetwarzania słów pisanych i słyszanych.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować