Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Edukacja włączająca
Prezentujemy Państwu pomoce dedykowane edukacji włączającej oraz kompleksowe wyposażenie sal i gabinetów terapeutycznych. Poniższy podział uwzględnia występujące w placówkach potrzeby uczniów: Pomoce terapeutyczne dla uczniów – ...

Prezentujemy Państwu pomoce dedykowane edukacji włączającej oraz kompleksowe wyposażenie sal i gabinetów terapeutycznych.

Poniższy podział uwzględnia występujące w placówkach potrzeby uczniów:

Pomoce terapeutyczne dla uczniów – edukacja włączająca

Edukacja włączająca zaczerpnęła podstawy teoretyczne od modelu, który dowodzi, że powodem niepełnosprawności są bariery wytworzone przez społeczeństwo (ekonomiczne, architektoniczne, psychiczne itp.). Placówki oświatowe, szkoły i przedszkola, korzystają z założeń modelu, tak by uczniowie niepełnosprawni, mogli w ramach swoich dysfunkcji korzystać z zasobów społeczeństwa, minimalizując wytworzone na różnych płaszczyznach bariery. Badania pokazują, że edukacja włączająca wymaga zastosowania w przypadku około 1/5 populacji dzieci szkolnych. Pokazuje to, jakie znaczenie i potrzeba istnieje w społeczeństwie, by prowadzić tego typu zajęcia wśród dzieci szkolnych, wymagających szczególnych potrzeb edukacyjnych.

Aby spełnić warunki niniejszej formy edukacji, niezbędne są specjalistyczne pomoce terapeutyczne, dostosowane do specyficznych dysfunkcji dziecka. Wśród dostępnych artykułów znajdują się programy wspomagające podstawowe umiejętności szkolne związane z nauką matematyki, czy czytania i pisania. A także specjalistyczne narzędzia przeznaczone na zajęcia rewalidacyjne, służące podtrzymaniu mocnych stron dziecka i delikatnej korekcji jego słabszych stron. Pomoce terapeutyczne zawierają również programy wspierające podstawowe narządy zmysłów takie jak: wzrok i słuch. Specjalnie opracowane ćwiczenia znajdują również zastosowanie w szczególnie wymagających chorobach takich jak: autyzm czy ADHD. Właściwe przygotowany program zajęć wraz z prowadzeniem przez doświadczony zespół wspierający, składający się z grona specjalistów w dziedzinie wieloaspektowego rozwoju dziecka, od sprawności fizycznej po umiejętność mowy, towarzyszy uczniowi w codziennych zajęciach, by wykorzystać odpowiednio jego potencjał i niwelować istniejące bariery. Oprócz merytorycznego aspektu zajęć, sale zajęciowe powinny być dostosowane do specyficznych wymagań uczniów niepełnosprawnych. Ogromne znaczenie ma rodzaj mebli i krzeseł, tablic czy nawet wykładzin, które mogą dodatkowo stymulować rozwój dziecka.

Więcej

Podkategorie

 • Programy Multimedialne

  Programy multimedialne do placówek oświatowych

  Rozwój nowoczesnych technologii zaowocował powstaniem nowych możliwości na wielu płaszczyznach - również z zakresu edukacji w placówkach przedszkolnych oraz szkolnych. Programy multimedialne, które oferujemy, to doskonałe pomoce naukowe, które znajdą zastosowanie szczególnie w przypadku dzieci z trudnościami w nauce. Edukacja włączająca w szkole jest niezwykle istotna i każda placówka oświatowa powinna otwierać się na odmienne potrzeby dzieci nie tylko niepełnosprawnych, ale także tych, które mają mniej zdolności lub przejawiają problemy z koncentracją.

  Z myślą o dzieciach autystycznych przygotowaliśmy zestawy gier edukacyjnych oraz rehabilitacyjnych. Ich poziom dostosowany jest do zróżnicowanego stopnia dysfunkcji maluchów. Tego rodzaju pomoce naukowe doskonale stymulują zaburzone percepcje, usprawniają motorycznie, a także dają szansę na refulację emocji, ucząc ich wyrażania. Wśród bogatego asortymentu, który oferujemy osobom odwiedzającym nasz sklep internetowy, znajdują się również inne zbiory materiałów przeznaczone dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

  Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby i pragniemy dostarczać szereg różnorodnych rozwiązań, które będą charakteryzowały się skutecznością. Ciekawą opcją są również Magiczne Dywany, czyli rodzaj interaktywnych pomocy dydaktycznych przeznaczonych do gier, zabaw i ćwiczeń ruchowych. Tego rodzaju produkty rozwijają u dzieci dużą motorykę, pozytywnie wpływają na koordynację wzrokową i ruchową, spostrzegawczość, a także szybkość reakcji.

 • Czytanie i pisanie

  Prezentujemy Państwu pomoce dedykowane edukacji włączającej uczniów do czytania i pisania. 

  Poniżej znajduje się pełna lista produktów.

  Nauka czytania i pisania – pomoce terapeutyczne dla uczniów

  Nauka czytania i pisania to jedne z najważniejszych procesów rozwoju dziecka, kluczowe dla jego późniejszych umiejętności radzenia sobie w szkole lub w pracy. Dzięki atrakcyjnym pomocom edukacyjnym znajdującym się w ofercie sklepu, nauka tych umiejętności może stać się zabawą, a nie uciążliwym obowiązkiem i pozwoli dzieciom na szybsze opanowanie liter alfabetu czy cyfr.

  Nasz sklep oferuje pomoce terapeutyczne dla uczniów na przykład w postaci kolorowych tabliczek ze szlaczkami. Dostępne są również zestawy kart wzbogacających słownictwo dziecka i pozwalające na układanie słów, a następnie całych zdań i krótkich opowiadań. Ćwiczą rozumienie tekstu, co jest szczególnie przydatne w przypadku dzieci z pewnymi trudnościami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami. Stworzona specjalnie z myślą o nich edukacja włączająca to metoda pozwalająca na zniwelowanie ograniczeń i barier społecznych, ekonomicznych, prawnych lub edukacyjnych, która umożliwia dzieciom z niepełnosprawnościami w pełni uczestniczyć w codziennym życiu. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu pomoce edukacyjne pozwalają na elastyczną edukację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka. Atrakcyjne kształty, wesołe kolory i zadania stawiane przed dziećmi przez znajdujące się w naszym asortymencie pomoce, wpływają korzystnie na ich rozwój, ćwiczą umiejętności pisania i czytania, a także wspierają nauczycieli i wychowawców w ich codziennej pracy. Wysoka jakość ich wykonania pozwala na wielokrotne wykorzystywanie ich w edukacji dziecięcej.

 • Logopedia

  Pomoce logopedyczne dla dzieci

  Edukacja włączająca to postrzeganie niepełnosprawności przez pryzmat tworzonych przez społeczeństwo barier. Mogą mieć one zróżnicowany charakter - społeczny, organizacyjny, prawny lub ekonomiczny. Według tej teorii to właśnie społeczeństwo jest odpowiedzialne za skutki niepełnosprawności i może dążyć do ich zmniejszania. Bardzo ważne jest włączanie osób z różnego rodzaju dysfunkcjami do życia społecznego, otwieranie się na ich potrzeby oraz oczekiwania. Przedszkola oraz szkoły powinny znosić wszelkie bariery edukacyjne, organizacyjne, techniczne czy mentalne, aby umożliwić podopiecznym bezproblemowe funkcjonowanie. Nasz sklep internetowy również otwiera się na te potrzeby, oferując zróżnicowane pomoce logopedyczne dla dzieci.

  Logopedia to część edukacji włączającej przeznaczona dla uczniów, którzy mają problemy z poprawną wymową. To właśnie do nich kierowane są prezentowane przez nas propozycje, wśród których możemy wyróżnić między innymi gry, książeczki oraz programy komputerowe. Bogaty asortyment obfituje w produkty odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb dzieci zmagających się z problemami o charakterze logopedycznym. Oferujemy wyłącznie sprawdzone artykuły, które z pewnością zyskają uznanie również w Państwa oczach. Pomoce naukowe dostępne są na trzech poziomach - łatwym, średnim oraz trudnym. Gwarantujemy atrakcyjne ceny polecanych przez nas pomocy naukowych, które niewątpliwie znajdą zastosowanie w takich miejscach jak chociażby przedszkola czy szkoły podstawowe.

 • Matematyka

  Pomoce dydaktyczne do zajęć matematyki

  Nasz sklep internetowy nieustannie otwiera się na rosnące potrzeby klientów. W tym celu pragniemy Państwu zaprezentować pomoce dydaktyczne do matematyki, które dedykowane są uczniom przejawiającym trudności w nauce tego przedmiotu. Edukacja włączająca w szkole oraz przedszkolu jest niezwykle ważna i ma na celu indywidualne podejście do dzieci, które mają problemy z przyswajaniem wiedzy z danego zakresu. W tym przypadku mamy do zaoferowania sprawdzone pomoce matematyczne, które znajdą zastosowanie u maluchów w różnym wieku.

  Wśród prezentowanego asortymentu znaleźć można między innymi artykuły, których celem jest sortowanie oraz przeliczanie, a także obliczenia pieniężne. Ponadto oferujemy pomoce dydaktyczne związane z ułamkami, figurami i bryłami, czasem i zegarem oraz orientacją przestrzenną. Nie zapomnieliśmy również o nauce mierzenia i ważenia, symetrii, a także logicznym myśleniu. W sprzedaży posiadamy liczne gry matematyczne, a także wiele innych artykułów, które znajdą zastosowanie w placówkach edukacyjnych - przedszkolach oraz szkołach podstawowych.

  Gwarantujemy dużą różnorodność polecanych produktów, które dostępne są w prowadzonym przez nas sklepie internetowym w korzystnych cenach. Mamy nadzieję, że każda osoba zainteresowana ofertą znajdzie wśród dobrej jakości produktów rozwiązania odpowiednio dopasowane do konkretnych potrzeb swoich podopiecznych. Zapewniamy wyłącznie sprawdzone i skuteczne pomoce edukacyjne proponowane przez uznanych na branżowym rynku producentów.

 • Gimnastyka korekcyjna

  Gimnastyka korekcyjna w edukacji włączającej

  W ostatnim czasie bardzo wiele słyszy się o edukacji włączającej. Jej celem jest skuteczne usuwanie wszelkich barier stojących na drodze dzieci przejawiających różnego rodzaju trudności w nauce. Edukacja włączająca ściśle związana jest z przemianą szkół i podchodzeniem do każdego dziecka w sposób jak najbardziej indywidualny. Dotyczy nie tylko dzieci niepełnosprawnych, ale także takich, które mają problemy z koncentracją lub sprawnością ruchową, na przykład podczas zajęć gimnastyki korekcyjnej.

  Gimnastyka korekcyjna jest częścią wychowania fizycznego, w której obowiązują specyficzne formy ćwiczeń. Ruch jest w tym przypadku podporządkowany głównie celom terapeutycznym, a opracowane w odpowiedni sposób ćwiczenia mają na celu doprowadzenie do korekcji postawy ciała dzieci. Ćwiczenia te mogą mieć charakter oddechowy, korygujący, wzmacniający oraz antygrawitacyjny. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnego rodzaju pomoce do gimnastyki korekcyjnej, które z pewnością znajdą zastosowanie w wielu placówkach.

  Wśród nich należy wyróżnić przede wszystkim trampoliny, ławki oraz drabinki, maty i materace, profesjonalny sprzęt podwieszany, hamaki, plansze edukacyjne, piłki, kształtki rehabilitacyjne, a także wiele innych artykułów. Wyróżniają się one zarówno nowoczesnym designem, jak i najwyższą jakością. Są bezpieczne dla dzieci i doskonale spełniają swoje funkcje. Gwarantujemy klientom naszego sklepu korzystne ceny obejmujące cały prezentowany poniżej asortyment korekcyjny.

 • Dojrzałość emocjonalna

  Edukacja włączająca a dojrzałość emocjonalna u dziecka

  Rozwój emocjonalny dziecka jest tak samo ważny, jak rozwój umysłowy oraz ruchowy. Zachowanie niektórych dzieci w wieku szkolnym lub przedszkolnym może budzić niepokój, dlatego nigdy nie wolno bagatelizować żadnego problemu. Zaburzenia emocjonalne mogą objawiać się na wiele sposobów, a jednym z nich są nagłe wybuchy złości młodych ludzi. Mogą one przybierać formę słowną lub wiązać się z agresywnymi czynami w stosunku do innych dzieci lub przedmiotów. Edukacja włączająca w szkole powinna zatem obejmować również terapię związaną z rozwojem emocjonalnym dzieci.

  Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdą Państwo liczne pomoce edukacyjne, takie jak chociażby worki do boksowania, które dają możliwość bezpiecznego odreagowania negatywnych emocji. Worki te zostały wykonane w trwały sposób z dobrych jakościowo materiałów i dostępne są w licznych wariantach. Inną propozycją, która ma na celu kształtować dojrzałość emocjonalną dziecka, są zegary emocji czy pamiętniki humoru dostępne w naszym sklepie internetowym w przystępnych cenach.

  Ciekawą opcją są kąciki emocji, które znajdą zastosowanie w placówkach wczesnoszkolnych oraz przedszkolnych. W sprzedaży posiadamy również praktyczne materiały przeznaczone dla nauczycieli, wśród których znaleźć można prezentacje tematyczne, poradniki merodyczne oraz scenariusze zajęć wychowawczych. W ramach zestawów dostępne są również specjalne ulotki przeznaczone dla rodziców dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi. Zachęcamy do poznania wszystkich naszych propozycji.

 • Terapia dzieci z ADHD

  Terapia dzieci z ADHD - pomoce edukacyjne i logopedyczne

  W terapii dzieci cierpiących na ADHD bardzo ważne jest indywidualne podejście do młodego człowieka oraz jego problemów. Istnieją zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe, które przynoszą pożądane rezultaty, jeżeli realizowane są we właściwy sposób. Edukacja włączająca, która wprowadzana jest w szkołach podstawowych oraz przedszkolach, zakłada przede wszystkim terapię behawioralną, wyrównawczą, a także terapię mowy i języka, która odbywa się z udziałem logopedy. Właśnie w tym celu przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach zróżnicowane pomoce edukacyjne i logopedyczne, które doskonale odpowiedzą na potrzeby dzieci zmagające się z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej, deficytem uwagi oraz zaburzeniami hiperkinetycznymi. Należy jednak pamiętać, że terapia dzieci z ADHD wymaga nie tylko zastosowania właściwych akcesoriów pomocniczych, ale przede wszystkim odpowiedniego podejścia osób wykwalifikowanych, które będą w stanie pomóc dzieciom cierpiącym na zaburzenia.

  Przygotowana przez nas bogata oferta obejmuje między innymi szereg gier, które mają na celu na przykład naukę kodeksu dobrego zachowania. Inną, równie ciekawą propozycją, jest piasek kinetyczny, czyli materiał doskonały do modelowania, bardzo miękki i niebrudzący rąk. Zabawa z takim piaskiem ma charakter wyciszający oraz terapeutyczny. Innymi rozwiązaniami są kolorowe klepsydry, które wykorzystują przepływ oleistych substancji, specjalne hamaki, tunele, maty edukacyjne, a także wiele innych produktów najwyższej jakości.

 • Percepcja wzrokowa

  Rozwój percepcji wzrokowej u dziecka z Moje Bambino

  Percepcja wzrokowa to zdolność rozpoznawania oraz rozróżniania bodźców wzrokowych. Obejmuje ona również umiejętność ich interpretowania przez odniesienie dziecka do przeżytych doświadczeń. To nie tylko zdolność do spostrzegania - warto wiedzieć, że interpretacja owych bodźców dokonuje się w mózgu, a nie, jak mogłoby się wydawać, w siatkówce. Zaburzenia percepcji wzrokowej mogą mieć różne podłoże. Pragnąc wspomagać rozwój spostrzegania wzrokowego, pragniemy zaproponować odwiedzającym nas klientom produkty, które doskonale trafią w potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym zmagających się z tego rodzaju zaburzeniami.

  Edukacja włączająca ma na celu otwieranie się zróżnicowane możliwości maluchów, wspomaganie ich rozwoju oraz wykorzystywanie w terapii odpowiednich narzędzi, które w tym przypadku mają na celu rozwój percepcji wzrokowej u dzieci. Proponujemy szereg ciekawych rozwiązań, do których należy zaliczyć między innymi klocki oraz plansze edukacyjne zaprojektowane w najbardziej kontrastowych kolorach, jakimi są biały oraz czarny. To idealna propozycja dla malców, którzy potrzebują bardzo silnych bodźców, czystych barw i nieskomplikowanych wzorów. W sprzedaży posiadamy również listwy i kostki dotykowe, akcesoria do piaskownicy, stemple fakturowe oraz farby dostępne w wielu wyrazistych kolorach. Te oraz wiele innych propozycji dostępne są w przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas asortyment odpowie na wszystkie potrzeby Państwa podopiecznych.

 • Percepcja słuchowa

  Pomoce dydaktyczne do rozwoju percepcji słuchowej u dziecka

  Rozwój percepcji słuchowej pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju mowy. Wszelkie zaburzenia słuchu mają wpływ zarówno na kształtowanie mowy, jak i postrzeganie świata przez dzieci. Podstawowe funkcje słuchowe, to odbiór dźwięku, lokalizowanie go w przestrzeni, zapamiętywanie, rozpoznawanie, łączenie z innymi bodźcami oraz różnicowanie. Percepcja słuchowa u przedszkolaków może być zaburzona, dlatego bardzo istotna jest odpowiednia edukacja włączająca, która pozwala na przeprowadzanie terapii przy użyciu specjalnych pomocy naukowych. Ich szeroki wybór znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, który pragnie otwierać się na wszystkie potrzeby młodych ludzi, również tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju zaburzeniami.

  Produkty dedykowane dzieciom z wadami słuchu dostępne są u nas w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Prezentujemy szereg zróżnicowanych rozwiązań, które zasługują na uwagę zarówno rodziców, jak i opiekunów w placówkach szkolnych oraz przedszkolnych. Pierwszą z polecanych przez nas możliwości, są karty, które mają na celu zapoznanie dzieci z dźwiękami oraz odpowiadającymi im rysunkami. Inną opcją są drewniane gwizdki, które oprócz spełniania właściwych sobie funkcji charakteryzują się także ciekawym wyglądem oraz niezwykle starannym wykonaniem. W sprzedaży posiadamy również wiele książek. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług i wybrania odpowiednich pomocy naukowych, które będą właściwie dostosowane do odmiennych potrzeb oraz wieku każdego dziecka.

 • Terapia dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera

  Dziecko z autyzmem w szkole - pomoce dydaktyczne

  Metody pracy z osobami z zespołem Aspergera są ustalane indywidualne. Najczęstszą przyczyną takiej diagnozy są zaburzenia w relacjach międzyludzkich. Moje Bambino zawiera pokaźną ilość programów edukacyjnych, które kierujemy tak samo do nauczycieli, jak i do rodziców. Książki edukacyjne, plansze, układanki oraz wszystkie inne artykuły umożliwiają rozumienie emocji i pozwalają na ich wyrażanie. Uczą dziecko, jak powinno reagować na poszczególne sytuacje oraz w jaki sposób przekazywać swoje potrzeby i odczucia. Zabiegi dydaktyczne wobec dzieci z zespołem Aspergera przeprowadzane systematycznie, kształtują w nich prawidłowe zachowania, które zostają z nimi na całe życie.

  Terapia dzieci z autyzmem jest niebywale trudna. Rozumiemy to doskonale. Całościowe zaburzenia rozwojowe mają wpływ nie tylko na jego funkcjonowanie, ale na życie całej rodziny. Zdecydowana większość dzieci ma problemy w relacjach społecznych, w odczuwaniu bodźców, w mowie. Lista komplikacji jest bardzo długa, ale można je niwelować czasem nawet do zera. Pomogą w tym oczywiście nasze artykuły specjalnego przeznaczenia. Praca z logopedą lub psychologiem przyniesie oczekiwane efekty tylko wtedy, gdy wykorzystywane do tego materiały będą przejrzyste, kolorowe, ciekawe i tylko takie znajdują się w naszym sklepie. Wspieranie dziecka metodą SI jest również bardzo ważne. Każda nowa zabawka czy przedmiot będą wpływać pozytywnie na niwelowanie nieprawidłowego odczuwania bodźców z zewnątrz. Dziecko z autyzmem w szkole ma utrudnione zadanie. Musi radzić sobie z podstawowymi umiejętnościami, a jednocześnie adekwatnie reagować na swoich rówieśników i otaczający je hałas. Terapia SI z wykorzystaniem naszych produktów z pewnością pomoże mu udźwignąć ten ciężar. Zdarza się jednak, że czas i częstotliwość terapii jest zbyt mała. Ważną rolę odgrywają więc rodzice, którzy pytają, jak pracować z dzieckiem z autyzmem w domu. Jesteśmy przekonani, że również oni mogą stosować nasze materiały edukacyjne i wspomagać rozwój swojego dziecka każdego dnia bez dodatkowego przeszkolenia.

 • Terapia dzieci z upośledzeniem intelektualnym

  Pomoce multimedialne do terapii dziecka upośledzonego intelektualnie

  W ostatnim czasie bardzo głośno jest o pojęciu edukacji włączającej, która ma na celu dostosowywanie sposobu nauczania do dzieci przejawiających różnego rodzaju trudności. Edukacja włączająca oparta została na społecznym modelu patrzenia na niepełnosprawność. Uznaje on, że jedną z przyczyn jest tworzenie przez społeczeństwo barier, przybierających charakter społeczny, prawny, ekonomiczny oraz organizacyjnym. Według tej teorii to właśnie społeczeństwo jest odpowiedziane za zmniejszanie skutków niepełnosprawności oraz włączanie osób przejawiających problemy do życia społecznego. Edukacja włączająca zakłada znoszenie wszystkich barier psychologicznych, edukacyjnych, mentalnych, technicznych, organizacyjnych, a także architektonicznych oraz indywidualne podejście do dzieci.

  Właśnie dlatego nasz sklep internetowy pragnie zaproponować swoim klientom możliwość skorzystania z pomocy naukowych, wśród których należy wyróżnić pomoce multimedialne oraz pozostałe artykuły mające na celu skuteczną terapię zajęciową. Pragniemy skupić się na dzieciach odznaczających się lekkim lub znacznym upośledzeniem intelektualnym. To właśnie z myślą o tych podopiecznych placówek przedszkolnych oraz szkolnych przygotowaliśmy między innymi praktyczne programy multimedialne, wykorzystujące rozwój nowoczesnych technologii. Zapewniamy multimedialne narzędzia uwzględniające potrzeby dzieci z zaburzeniami zachowania oraz rozwoju. To doskonała propozycja dedykowana maluchom cierpiącym na autyzm, zespół Aspergera, ADHD, zespół Downa, jak również porażenie mózgowe. Inną opcją są zestawy gier edukacyjnych oraz rehabilitacyjnych, których poziom można dostosować do stopnia dysfunkcji malucha. Warto pamiętać, że terapia dziecka w szkole wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi, ale przede wszystkim opieki i zaangażowania osoby wykwalifikowanej. Dziecko upośledzone intelektualnie wymaga indywidualnego podejścia oraz dokładnego zapoznania się z konkretnym problemem. Zachęcamy do bliższego poznania naszych możliwości.

 • WYPRAWKI PLASTYCZNE DLA DZIECI ZE SPE
 • Uczeń zdolny

  Pomoce dydaktyczne i edukacyjne dla uczniów zdolnych

  W pracy z młodymi ludźmi niezwykle istotne jest nie tylko indywidualne podejście do dzieci z problemami różnego rodzaju, zaburzeniami umysłowo-ruchowymi oraz dysfunkcjami. Tak samo ważne jest wspieranie rozwoju uczniów zdolnych, w którym bez wątpienia pomogą prezentowane przez nas poniżej pomoce dydaktyczne i edukacyjne. Praca z uczniem zdolnym może być wyjątkową przyjemnością, jeżeli uda się podejść do tego zadania w odpowiedni sposób i sięgnąć po właściwe narzędzia pracy.

  Nasz sklep internetowy jest miejscem, w którym pragniemy otwierać się na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Asortyment dostosowujemy zarówno do indywidualnych oczekiwań, konkretnych przypadków, jak i odmiennego wieku młodych ludzi. Doskonale rozumiemy, czym charakteryzuje się specyfika pracy z uczniem zdolnym. Chcemy zaprezentować Państwu najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązania, z których z pewnością każda osoba zainteresowana ofertą znajdzie warianty odpowiednio dostosowane do własnych preferencji.

  Zapewniamy wyposażenie placówek edukacyjnych, takich jak przedszkola oraz szkoły podstawowe. Polecane przez nas produkty wyróżnia duża różnorodność oraz atrakcyjna cena. Wspieramy rozwój zdolności matematycznych, przyrodniczych, językowych, a także artystycznych. Mamy również do zaoferowania nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne oraz akcesoria przydatne podczas zajęć technicznych i sportowych. Rozwój zdolności ucznia jest bardzo ważny zarówno na etapie przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym. Właśnie dlatego staramy się otwierać na potrzeby klientów, nieustannie poszerzając już bogaty asortyment.

  Pomoce, które mogą Państwo nabyć, korzystając ze świadczonych przez nas usług, dedykowane są rozwijaniu zainteresowań oraz wspieraniu uczniów przejawiających szczególne zdolności. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego gwarantujemy wyłącznie wysokogatunkowe wyroby wykonane w solidny oraz staranny sposób, cechujące się nowoczesnym designem oraz ponadprzeciętną funkcjonalnością. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 • Wyposażenie sal i gabinetów

  Wyposażenie gabinetów i sal placówek oświatowych

  Wyposażenie sal lekcyjnych jest nie lada wyzwaniem. W końcu każda placówka oświatowa musi składać się z kilku bardzo ważnych elementów, które są podstawą jej późniejszego, dobrego funkcjonowania. Bardzo ważne są zarówno meble, z których będą korzystać uczniowie, jak i meble, które będą dedykowane dla nauczycieli, dyrektora i całej kadry pedagogicznej. Wyposażenie gabinetu nauczyciela i dyrektora to przede wszystkim dobór odpowiednich biurek, krzeseł, a także szafek, w których będą mogły znaleźć się wszystkie potrzebne dokumenty, papiery i pisma. W szkołach, w których działa również edukacja włączająca koniecznie muszą znaleźć się także specjalnie dopasowane urządzenia, które sprawią, że nauka nie będzie stanowić problemu nawet dla najbardziej wymagających dzieci.

  Nasz sklep internetowy oferuje Państwu wysokiej jakości meble, dodatki oraz akcesoria, które cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Każdy oferowany przez nasz sklep zestaw do placówki oświatowej jest stworzony w zgodzie z panującymi standardami i dopasowany pod potrzeby zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Kolekcja mebli do szkoły lub przedszkola obejmuje: krzesła, stoły, zabezpieczenia na ściany i narożniki, biblioteczki, pojemniki, sprzęt podwieszany, stoliki projekcyjne, szafki rtv i wiele innych. Mogą Państwo u nas zakupić zarówno gotowy, skompletowany już wcześniej przez nas zestaw, jak i pojedyncze elementy kompletu, oczywiście w zależności od potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas meble, dodatki oraz akcesoria zostały stworzone z myślą o najmłodszych i ich opiekunach - nasze produkty są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, dlatego są doskonałym wyborem nawet do większych szkół i przedszkoli. Każdy zestaw mebli do placówki oświatowej został stworzony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam na tym, aby zarówno Państwo, jak i Wasi podopieczni czuli się komfortowo, korzystając z naszego sprzętu. Wysoka jakość idzie u nas w parze z niezwykle atrakcyjnymi cenami - zarówno w momencie zakupu kompletu mebli, jak i pojedynczych jego elementów.

 • Kolekcje meblowe

  Kolekcja mebli szkolnych

  Edukacja włączająca zakłada otwieranie się na potrzeby dzieci, które przejawiają różnego rodzaju trudności w zakresie edukacji. Właśnie dlatego bardzo ważne jest zapoznanie się z wymaganiami względem takich dzieci, a następnie dostosowanie do ich oczekiwań placówek edukacyjnych. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo odpowiednio zaprojektowane, bezpieczne i w pełni komfortowe meble do przedszkola, żłobka lub szkoły podstawowej, które doskonale będą spełniać swoje funkcje.

  Każda z prezentowanych poniżej kolekcja mebli szkolnych charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnym designem. Mebelki są ładne, dostępne w ciekawych wariantach kolorystycznych, przyjazne dzieciom. Na uwagę zasługuje także ich niska cena, jak również bardzo staranne wykonanie. Każda z propozycji została stworzona z dobrych gatunkowo materiałów, które są gwarantem trwałości i odporności na uszkodzenia. Funkcjonalne mebelki to przede wszystkim krzesełka, stoliki, komody, szafy i szafki, a także wiele innych opcji, z których mogą skorzystać klienci odwiedzający nasz sklep internetowy.

  Prezentowane kolekcje obejmują elementy wyposażenia wnętrz służące przechowywaniu pomocy edukacyjnych oraz zabawek, nauce, a także wypoczynkowi. W sprzedaży posiadamy mebelki, które znajdą zastosowanie w salach lekcyjnych, a także szatniach. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się proponowanym przez nas kolekcjom, które będą w stanie odpowiedzieć na potrzeby wszystkich osób. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych produktów.

 • Krzesła i stoły

  Zestawy krzeseł i stołów do placówek oświatowych

  W ostatnim czasie we wszelkich placówkach oświatowych, takich jak przedszkola czy szkoły podstawowe, duży nacisk kładzie się na edukację włączającą. Czym jest i do kogo jest adresowana? Edukacja włączająca zakłada, że bariery względem dzieci z różnego rodzaju dysfunkcjami, tworzone są przez same społeczeństwo. Właśnie dlatego należy z nimi walczyć, otwierając się na odmienne potrzeby podopiecznych z wszelkiego typu problemami. W tym celu warto pomyśleć o bezpiecznym, w pełni komfortowym i dostosowanym do konkretnych potrzeb wyposażeniu sal zajęciowych.

  Prowadzony przez nas sklep internetowy ma do zaoferowania zestaw krzeseł i stołów do placówki oświatowej, który z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Meble, które zapewniamy, charakteryzuje najwyższa jakość - zostały one bowiem stworzone z wysokogatunkowych materiałów w solidny i przemyślany sposób. Na uwagę zasługuje również uniwersalny design, a także świetna cena.

  Meble do szkoły lub przedszkola dostępne są w licznych wariantach. Dzięki temu każda osoba zainteresowana ofertą będzie mogła bez przeszkód wybrać model odpowiedni dla siebie. Zapewniamy szeroki wybór krzeseł różnego rodzaju, wśród których wyróżnić można między innymi produkty z regulacją wysokości, krzesła z pulpitem czy krzesła obrotowe. Podobnie dzieje się w przypadku stołów, a także całych zestawów, które również przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach. Meble dedykowane są dzieciom w wieku szkolnym i przedszkolnym.

 • Dywany i kanapy
 • Tablice

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne