Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Dywany edukacyjne
Dywany edukacyjne do szkół i przedszkoli W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdą Państwo dywany edukacyjne dostępne w licznych wariantach. Świetnie sprawdzą się one zarówno ...

Dywany edukacyjne do szkół i przedszkoli

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdą Państwo dywany edukacyjne dostępne w licznych wariantach. Świetnie sprawdzą się one zarówno w domach prywatnych, jak i placówkach o charakterze oświatowym, takich jak przedszkola, świetlice czy szkoły. Każda z prezentowanych poniżej propozycji wyróżnia się wyrazistą kolorystyką, a także niezwykle starannym wykonaniem z uwzględnieniem wszystkich szczegółów. Mata edukacyjna do szkoły, na której uwagę zasługuje również cena, to doskonałe rozwiązanie dla dzieci w różnym wieku.

Wśród wielu interesujących rozwiązań znajduje się między innymi dywan w biedronki, do którego dołączone są elementy z cyferkami. Jednym z zadań skierowanych do dzieci może być dopasowanie właściwej liczby do ilości kropek u każdej biedronki. To tylko jedna z wielu możliwości, które daje wielofunkcyjny dywan. Edukacyjne dywany-zabawki są przyjemne w dotyku, a także wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Pokryte są środkiem uniepalniającym.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która daje wiele zróżnicowanych możliwości. Każdy prezentowany poniżej dywan do placówki oświatowej jest inny, jednak wszystkie dają wiele możliwości nauki oraz zabawy. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wyłącznie produkty wysokiej jakości, które urzekają funkcjonalnością, komfortem użytkowania, a także walorami wizualnymi. Proponujemy konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasz asortyment cieszy się uznaniem wśród klientów.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów