Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Edukacja przyrodnicza
Edukacja przyrodnicza w szkole i przedszkolu - materiały i pomoce Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą obejmującą materiały do rozwoju edukacji przyrodnicznej. Przeznaczone ...

Edukacja przyrodnicza w szkole i przedszkolu - materiały i pomoce

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą obejmującą materiały do rozwoju edukacji przyrodnicznej. Przeznaczone są dla dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym. Od najmłodszych lat należy uświadamiać dzieciom, jak duże znaczenie ma dbanie o środowisko i naszą planetę. Dlatego edukacja przyrodnicza w przedszkolu to kierunek, któremu warto poświęcić większą uwagę. Wszystkie pomoce wspierające rozwój edukacji przyrodniczej w przedszkolu oraz szkole dostępne w Moim Bambino obejmują zagadnienia z zakresu biologii, chemii, fizyki, astronomii i meteorologii. Wśród nich znajdują się kompletne zestawy do eksperymentów, przyrządy takie jak: mikroskopy, teleskopy, oprócz tego materiały interaktywne, plansze dydaktyczne, modele roślin oraz anatomiczne i przybory do badania zjawisk pogodowych. Dzięki puzzlom, grom i quizom dzieci nie tylko zdobędą i utrwalą wiedzę. Artykuły i pomoce przyrodnicze proponowane przez nasz sklep to także duże wsparcie dla nauczycieli. Wśród nich bowiem znajdują się modułowe pracownie, zawierające m. in. gotowe scenariusze zajęć oraz narzędzia niezbędne do przeprowadzenia doświadczeń.

Osobną kategorię produktów stanowią multimedia: aparaty fotograficzne, projektory oraz ekrany projekcyjne. Te z kolei urozmaicą każde zajęcia przyrodnicze. Poza pomocami dydaktycznymi, oferujemy wyposażenie sal w postaci gotowych laboratoriów, dygestoriów, szafek oraz stołów demonstracyjnych dla nauczycieli. Zapewniają one pedagogom wygodę oraz swobodę podczas prowadzenia lekcji i realizowania doświadczeń. Uczniom natomiast kompleksowe wyposażenie pracowni przyrodniczej, umożliwiające przyswajanie wiedzy w przyjaznych warunkach. Szeroki wachlarz dostępnych w naszym sklepie produktów umożliwia kompleksowe wyposażenie pracowni przyrodniczej. Cena każdego artykułu w pełni odpowiada wysokiej jakości jego wykonania oraz wartości edukacyjnej, jaką ze sobą niesie. Dostępne w Moim Bambino pomoce dydaktyczne zgodne są z obowiązującą w szkołach podstawą programową. Znajdują się na liście materiałów rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej

Podkategorie

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.