Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Sala gimnastyczna - Szkoła
Moje Bambino tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne, z punktu widzenia rozwoju małego dziecka, są odpowiednie ćwiczenia z ...

Moje Bambino tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne, z punktu widzenia rozwoju małego dziecka, są odpowiednie ćwiczenia z zakresu dużej motoryki. Dlatego właśnie wzbogaciliśmy nasz asortyment również o wyposażenie sali gimnastycznej. Możemy zaoferować Państwu bogatą kolekcję: akcesoriów sportowych, drabinek, materaców, pomocy do ćwiczeń równowagi, skrzyń gimnastycznych, piłek, akcesoriów rehabilitacyjnych, a nawet mebli do przechowywania akcesoriów sportowych.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość, a tym samym niezawodność, wszystkich naszych produktów, a także atrakcyjne ceny.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci, służą Państwu pomocą.

Więcej

Podkategorie

 • Akcesoria sportowe

  Akcesoria i sprzęt sportowy - wyposażenie sal gimnastycznych

  Odpowiednie wyposażenie sali gimnastycznej w szkole lub przedszkolu to konieczność. Właściwie dobrane akcesoria idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczekiwań maluchów, są w stanie zachęcić ich do zabaw ruchowych. Te z kolei są niezwykle istotne ze względu na wyrabianie w dzieciach prawidłowych nawyków ruchowych, rozwój koordynacji, a także zapobieganie chorobom cywilizacyjnym. W sklepie internetowym, który prowadzimy, znajdą Państwo profesjonalne i kompleksowe wyposażenie sal gimnastycznych szkół oraz placówek przedszkolnych.

  Proponujemy naszym klientom atrakcyjne cenowo, jednak bardzo dobre jakościowo, stworzone z bezpiecznych dla dzieci materiałów akcesoria sportowe do szkół, które z pewnością spotkają się również z Państwa aprobatą. Zestaw akcesoriów sportowych, zestaw gimnastyczny, woreczki z grochem w rozmaitych odsłonach, pachołki czy miękkie kształty to tylko kilka z wielu ciekawych propozycji przygotowanych z myślą o najmłodszych. Sprzęt sportowy dla szkół i przedszkoli jest kolorowy, dzięki czemu dzieci chętnie z niego korzystają.

  Jeżeli zależy Państwu na edukacji psycho-fizycznej dzieci od najmłodszych lat, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. Mamy nadzieję, że wśród licznych rozwiązań każda placówka znajdzie odpowiednio dobrane akcesoria, które umilą i ułatwią zabawy ruchowe dzieciom w każdym wieku. Gwarantujemy duży wybór produktów charakteryzujących się funkcjonalnością, uniwersalnym zastosowaniem, nowoczesnym designem oraz świetną jakością.

 • Pomoce do ćwiczeń równowagi

  Pomoce i sprzęt do ćwiczeń równowagi i koordynacji

  Już od najmłodszych lat warto ćwiczyć z dzieckiem równowagę. Zaburzenia tego zmysłu mogą prowadzić do nadpobudliwości ruchowej albo wręcz przeciwnie - unikania ruchu i jak najmniejszej aktywności fizycznej. W obu przypadkach dobrze jest jak najszybciej zapisać naszą pociechę na ćwiczenia równowagi dla dzieci albo zapewnić mu odpowiednią dawkę ćwiczeń w warunkach domowych. Dzięki dobrze dobranym zajęciom wyrównamy potrzeby ruchowe organizmu i zapewnimy mu odpowiedni balans. Nasz sklep oferuje sprzęt do ćwiczeń równoważnych dla dzieci w każdym wieku - zarówno przedszkolnym, jak i szkolnym. Szeroki wybór przyrządów pozwoli w pełni wyposażyć placówki publiczne.

  Jeśli jednak pracują Państwo sami ze swoim dzieckiem, także zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji, ponieważ większość z nich nadaje się również do użytku domowego. Liczne pomoce do ćwiczeń koordynacji, takie jak niskie szczudła, tunele, równoważnie, piłki do balansowania, dyski sensoryczne i równoważnie zapewnią optymalny rozwój i właściwe funkcjonowanie układu ruchowego u dziecka. Dostępne w naszym sklepie pomoce do ćwiczeń równowagi wykonane zostały z bezpiecznych materiałów odpornych na uszkodzenia oraz posiadających odpowiednie certyfikaty. Utrzymane są w atrakcyjnej, energetycznej kolorystyce i wyróżniają się ciekawym wzornictwem - szczudła w kształcie łap, wąskie kładki imitujące rzekę z wyspami umożliwią terapię przez zabawę. Na pewno pobudzą wyobraźnię dzieci i sprawią, że do ćwiczeń nie trzeba będzie ich namawiać.

 • Ławki i drabinki

  W Moje Bambino doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna, z punktu widzenia rozwoju dziecka, jest dbałość o kondycję fizyczną. Właśnie dlatego posiadamy niezwykle bogaty asortyment produktów do wyposażenia sali gimnastycznej, jak: drabinki gimnastyczne pojedyncze i podwójne, sześciany wspinaczkowe, ławki czy okucia do drabinek. Wierzymy, że dzięki naszemu wyposażeniu sale gimnastycznej staną się bardziej bezpieczne i przyjazne dla uczniów, co sprawi, że z przyjemnością będą spędzać w nich czas.

   

  Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje najwyższą jakość, a tym samym długi czas użytkowania.

   

  Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej niezwykle bogatej oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi konsultanci służą Państwu pomocą.

 • Rytmika
 • Ścianki wspinaczkowe
 • Materace i maty

  Materace i maty gimnastyczne do szkół i przedszkoli

  Sprzęt sportowy do szkoły jest niezbędny, aby nauczyciel mógł przeprowadzić zajęcia z wychowania fizycznego w bezpieczny i ciekawy sposób. Przede wszystkim w klasach sportowych kładzie się duży nacisk na ogólną sprawność młodzieży. Aby specjalizować się w jakiejś dziedzinie sportu potrzebna jest dobra koordynacja.

  Materace gimnastyczne do szkoły są potrzebne do wykonywania przewrotów, akrobacji czy treningu wschodnich sztuk walki. Maty sportowe dla dzieci mają bardzo szerokie zastosowanie. W niektórych szkołach zaczęto praktykować jogę w ramach wychowania fizycznego. Odzew młodzieży był bardzo pozytywny, ponieważ oprócz poprawienia sprawności fizycznej, można doskonale się zrelaksować i poprawić koncentrację. Wiadomo, że w szkole bardzo trudno jest się wyciszyć z uwagi na krzyki na przerwach i pośpiech. Materace i maty gimnastyczne zostały stworzone z myślą o bezpiecznym wykonywaniu czynności ruchowych. Na zajęciach poza lekcyjnych można zapisać się na ulubioną aktywność fizyczną. W zależności od specjalizacji nauczyciela mogą to być sztuki walki, akrobatyka czy gimnastyka. Spotkania odbywają się na matach i materacach, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Wiadomo, że materac doskonale amortyzuje uderzenie i może uchronić przed niechcianym wypadkiem. W naszym sklepie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór, jeśli chodzi o materace i maty szkolne, które są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i grubościach. Do każdej aktywności fizycznej trzeba zakupić odpowiedni materac albo matę. Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników i ich zdrowie. Nasz sklep cechuje bogaty asortyment i przystępna cena. Warto jest się zatem zapoznać z naszymi produktami.

 • Skrzynie gimnastyczne i odskocznie

  Sprzęt sportowy do szkoły: skrzynie i odskocznie gimnastyczne

  Sala gimnastyczna jest często głównym miejscem, gdzie najmłodsi mają okazję spędzić czas na aktywności fizycznej. Powinno zadbać się, aby sprzęt sportowy do szkoły stanowiły produkty przede wszystkim bezpieczne, ale też takie, które zachęcą uczniów do ćwiczeń. W dzisiejszych czasach, kiedy ciężko odciągnąć dzieci od zdobyczy technologii, bardzo ważne jest, aby motywować je do treningów i uprawniania sportu.

  Jednym z najbardziej popularnych przyrządów znajdujących się na salach do lekcji wychowania fizycznego są skrzynie gimnastyczne. Przy asyście nauczyciela uczniowie mogą ćwiczyć dzięki nim swoją sprawność i doskonalić skoczność. Prawidłowy rozwój różnych partii ciała w wieku dziecięcym gwarantuje zachowanie zwinności na długie lata. Dlatego rozmaite ćwiczenia, jakie mogą być wykonywane za pomocą skrzyni są bardzo ważne. Ich wysokość można modyfikować, gdyż składają się one z ruchomych części. Sklep Moje Bambino posiada w ofercie skrzynie, które dzięki temu, iż ich ściany konstrukcją naśladują drabinki zwiększają spektrum możliwości swojego zastosowania. Łącząc je z innymi przyrządami, takimi jak na przykład kładki gimnastyczne, otrzymamy ciekawy tory przeszkód. Na sali gimnastycznej powinien obowiązkowo znajdować się kozioł, który kształci szybkość, skoczność i koordynację ruchów.

  Uzupełnieniem zestawu do ćwiczeń jest wyposażenie sali w odskocznie gimnastyczne i treningowe dla dzieci. Przyrządy te pomogą w wykonywaniu skoków przez skrzynię oraz przez kozła oraz umożliwią im wykonywanie prostych akrobacji. Nauczyciele wychowania fizycznego z pewnością wymyślą dzięki nim szereg ciekawych ćwiczeń.
  Zarówno skrzynie, kozły oraz odskocznie gimnastyczne znajdujące się w naszym asortymencie, to produkty stworzone z myślą o uczniach, którzy będą wykorzystywać je podczas zajęć sportowych. Dlatego też są one niezwykle bezpieczne i wykonane w sposób zapewniający komfort użytkowania. Niewysoka cena proponowana za te przyrządy to doskonała okazja, aby wyposażyć w nie placówki oświatowe.

 • Podesty
 • Piłki
 • Kształtki rehabilitacyjne

  Sprawdź wzornik kolekcji :    

 • Akcesoria do masażu i treningu dłoni
 • Sprzęt podwieszany
 • Małe siłownie
 • Chusty animacyjne
 • Magiczny dywan

 • Magiczna ściana
 • Maxi plansze
 • Gry sportowe

  Gry sportowe i świetlicowe

  Sport jest bardzo ważnym elementem życia każdego młodego człowieka. Rozwija sprawność fizyczną, ogranicza rozwój chorób cywilizacyjnych, poprawia koncentrację, uczy współdziałania, zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z porażką. Zalet wszelkich sportów nie sposób wymienić. Nasz sklep posiada specjalną ofertę dla placówek szkolnych i nie tylko. Znajdą Państwo u nas akcesoria sportowe dla szkół do gier i zabaw, które zmotywują młodych podopiecznych do rozwijania swoich umiejętności i zwiększenia ilości ruchu. Gry sportowe dla uczniów to sposób na zabicie czasu i jednocześnie na dobrą zabawę.

  Gry świetlicowe, takie jak piłkarzyki lub tenis stołowy to najpopularniejsze i najchętniej uprawiane sporty manualne. Rozwijają silnie koordynację ruchową rąk i nóg, ale przede wszystkim spryt i refleks. Właśnie dlatego są tak wciągające. Taką samą korzyść przynoszą gry w badmintona lub hokeja, które z powiedzeniem można uprawiać na sali gimnastycznej. Odpowiednie odbijanie piłeczki, sprawne przekręcanie drążka, czy trafienie w plastikowy drążek kijem to wiele korzyści w formie zabawy. Istnieją również ciekawe gry, które uczniowie mogą uprawiać na boisku. Wśród nich oczywiście piłka nożna lub siatkówka. Nasz asortyment umożliwi stworzenie bezpiecznego boiska, na które składają się bramki i siatki. Cena proponowana za gry sportowe jest adekwatna do jakości i trwałości, jaką oferujemy. Wszystkie akcesoria sportowe wytrzymują wiele lat używania i są w pełni bezpieczne nawet dla kilkuletnich dzieci, które również korzystają ze świetlic szkolnych.

 • Akcesoria do zabaw w plenerze
 • Akcesoria do zabaw ruchowych

  Sprzęt i akcesoria do zabaw ruchowych

  Akcesoria animacyjne do zabaw ruchowych to wyjątkowo istotny element wyposażenia każdego przedszkola lub innej placów edukacyjnej dla małych dzieci. Dzięki aktywności ruchowej wspomagamy prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci, w zakresie kształtowania równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Sprzęt do zabaw ruchowych dla dzieci, wykonany w solidny sposób, kolorowy i o atrakcyjnych dla maluchów kształtach pozwoli zorganizować każdą zabawę, nie tylko w przedszkolu, ale również w domu, jeśli chcemy zająć czas.

  Akcesoria do zabaw ruchowych obejmują nie tylko najprostsze przedmioty, jak szarfy gimnastyczne i piłki sensoryczne, które pozwalają na przeprowadzanie zabaw drużynowych, ale również nieco bardziej skomplikowany sprzęt, jak trampoliny uwielbiane przez wszystkie dzieci czy moduły interaktywne do magicznej ściany będących angażującymi ich uwagę wielofunkcyjnymi tablicami multimedialnymi. Zestaw do zabaw 'Klaszczę, tupię, podskakuje' to bogate źródło inspiracji do przeprowadzenia grupowych ćwiczeń ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczęszczające do klas początkowych w szkole, a także