Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Sala gimnastyczna - Szkoła
Moje Bambino tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne, z punktu widzenia rozwoju małego dziecka, są odpowiednie ćwiczenia z ...

Moje Bambino tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne, z punktu widzenia rozwoju małego dziecka, są odpowiednie ćwiczenia z zakresu dużej motoryki. Dlatego właśnie wzbogaciliśmy nasz asortyment również o wyposażenie sali gimnastycznej. Możemy zaoferować Państwu bogatą kolekcję: akcesoriów sportowych, drabinek, materaców, pomocy do ćwiczeń równowagi, skrzyń gimnastycznych, piłek, akcesoriów rehabilitacyjnych, a nawet mebli do przechowywania akcesoriów sportowych.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość, a tym samym niezawodność, wszystkich naszych produktów, a także atrakcyjne ceny.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci, służą Państwu pomocą.

Więcej

Podkategorie

 • Akcesoria sportowe

  Akcesoria i sprzęt sportowy - wyposażenie sal gimnastycznych

  Odpowiednie wyposażenie sali gimnastycznej w szkole lub przedszkolu to konieczność. Właściwie dobrane akcesoria idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczekiwań maluchów, są w stanie zachęcić ich do zabaw ruchowych. Te z kolei są niezwykle istotne ze względu na wyrabianie w dzieciach prawidłowych nawyków ruchowych, rozwój koordynacji, a także zapobieganie chorobom cywilizacyjnym. W sklepie internetowym, który prowadzimy, znajdą Państwo profesjonalne i kompleksowe wyposażenie sal gimnastycznych szkół oraz placówek przedszkolnych.

  Proponujemy naszym klientom atrakcyjne cenowo, jednak bardzo dobre jakościowo, stworzone z bezpiecznych dla dzieci materiałów akcesoria sportowe do szkół, które z pewnością spotkają się również z Państwa aprobatą. Zestaw akcesoriów sportowych, zestaw gimnastyczny, woreczki z grochem w rozmaitych odsłonach, pachołki czy miękkie kształty to tylko kilka z wielu ciekawych propozycji przygotowanych z myślą o najmłodszych. Sprzęt sportowy dla szkół i przedszkoli jest kolorowy, dzięki czemu dzieci chętnie z niego korzystają.

  Jeżeli zależy Państwu na edukacji psycho-fizycznej dzieci od najmłodszych lat, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. Mamy nadzieję, że wśród licznych rozwiązań każda placówka znajdzie odpowiednio dobrane akcesoria, które umilą i ułatwią zabawy ruchowe dzieciom w każdym wieku. Gwarantujemy duży wybór produktów charakteryzujących się funkcjonalnością, uniwersalnym zastosowaniem, nowoczesnym designem oraz świetną jakością.

 • Pomoce do ćwiczeń równowagi

  Pomoce i sprzęt do ćwiczeń równowagi i koordynacji

  Już od najmłodszych lat warto ćwiczyć z dzieckiem równowagę. Zaburzenia tego zmysłu mogą prowadzić do nadpobudliwości ruchowej albo wręcz przeciwnie - unikania ruchu i jak najmniejszej aktywności fizycznej. W obu przypadkach dobrze jest jak najszybciej zapisać naszą pociechę na ćwiczenia równowagi dla dzieci albo zapewnić mu odpowiednią dawkę ćwiczeń w warunkach domowych. Dzięki dobrze dobranym zajęciom wyrównamy potrzeby ruchowe organizmu i zapewnimy mu odpowiedni balans. Nasz sklep oferuje sprzęt do ćwiczeń równoważnych dla dzieci w każdym wieku - zarówno przedszkolnym, jak i szkolnym. Szeroki wybór przyrządów pozwoli w pełni wyposażyć placówki publiczne.

  Jeśli jednak pracują Państwo sami ze swoim dzieckiem, także zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji, ponieważ większość z nich nadaje się również do użytku domowego. Liczne pomoce do ćwiczeń koordynacji, takie jak niskie szczudła, tunele, równoważnie, piłki do balansowania, dyski sensoryczne i równoważnie zapewnią optymalny rozwój i właściwe funkcjonowanie układu ruchowego u dziecka. Dostępne w naszym sklepie pomoce do ćwiczeń równowagi wykonane zostały z bezpiecznych materiałów odpornych na uszkodzenia oraz posiadających odpowiednie certyfikaty. Utrzymane są w atrakcyjnej, energetycznej kolorystyce i wyróżniają się ciekawym wzornictwem - szczudła w kształcie łap, wąskie kładki imitujące rzekę z wyspami umożliwią terapię przez zabawę. Na pewno pobudzą wyobraźnię dzieci i sprawią, że do ćwiczeń nie trzeba będzie ich namawiać.

 • Ławki i drabinki

  W Moje Bambino doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna, z punktu widzenia rozwoju dziecka, jest dbałość o kondycję fizyczną. Właśnie dlatego posiadamy niezwykle bogaty asortyment produktów do wyposażenia sali gimnastycznej, jak: drabinki gimnastyczne pojedyncze i podwójne, sześciany wspinaczkowe, ławki czy okucia do drabinek. Wierzymy, że dzięki naszemu wyposażeniu sale gimnastycznej staną się bardziej bezpieczne i przyjazne dla uczniów, co sprawi, że z przyjemnością będą spędzać w nich czas.

   

  Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje najwyższą jakość, a tym samym długi czas użytkowania.

   

  Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej niezwykle bogatej oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi konsultanci służą Państwu pomocą.

 • Rytmika
 • Ścianki wspinaczkowe
 • Materace i maty
 • Skrzynie gimnastyczne i odskocznie
 • Podesty
 • Piłki
 • Kształtki rehabilitacyjne

  Sprawdź wzornik kolekcji :    

 • Akcesoria do masażu i treningu dłoni
 • Sprzęt podwieszany
 • Małe siłownie
 • Chusty animacyjne
 • Magiczny dywan

 • Magiczna ściana
 • Maxi plansze
 • Gry sportowe

  Gry sportowe i świetlicowe

  Sport jest bardzo ważnym elementem życia każdego młodego człowieka. Rozwija sprawność fizyczną, ogranicza rozwój chorób cywilizacyjnych, poprawia koncentrację, uczy współdziałania, zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z porażką. Zalet wszelkich sportów nie sposób wymienić. Nasz sklep posiada specjalną ofertę dla placówek szkolnych i nie tylko. Znajdą Państwo u nas akcesoria sportowe dla szkół do gier i zabaw, które zmotywują młodych podopiecznych do rozwijania swoich umiejętności i zwiększenia ilości ruchu. Gry sportowe dla uczniów to sposób na zabicie czasu i jednocześnie na dobrą zabawę.

  Gry świetlicowe, takie jak piłkarzyki lub tenis stołowy to najpopularniejsze i najchętniej uprawiane sporty manualne. Rozwijają silnie koordynację ruchową rąk i nóg, ale przede wszystkim spryt i refleks. Właśnie dlatego są tak wciągające. Taką samą korzyść przynoszą gry w badmintona lub hokeja, które z powiedzeniem można uprawiać na sali gimnastycznej. Odpowiednie odbijanie piłeczki, sprawne przekręcanie drążka, czy trafienie w plastikowy drążek kijem to wiele korzyści w formie zabawy. Istnieją również ciekawe gry, które uczniowie mogą uprawiać na boisku. Wśród nich oczywiście piłka nożna lub siatkówka. Nasz asortyment umożliwi stworzenie bezpiecznego boiska, na które składają się bramki i siatki. Cena proponowana za gry sportowe jest adekwatna do jakości i trwałości, jaką oferujemy. Wszystkie akcesoria sportowe wytrzymują wiele lat używania i są w pełni bezpieczne nawet dla kilkuletnich dzieci, które również korzystają ze świetlic szkolnych.

 • Akcesoria do zabaw w plenerze
 • Akcesoria do zabaw ruchowych
 • Meble do przechowywania akcesoriów sportowych

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne