Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Szkoła
Dekoracje i naklejki na ścianę do pokoju dziecka lub placówki oświatowej Estetyczne i zadbane wnętrza szkół, czy przedszkoli, sprawiają, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, a ...

Dekoracje i naklejki na ścianę do pokoju dziecka lub placówki oświatowej

Estetyczne i zadbane wnętrza szkół, czy przedszkoli, sprawiają, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, a nawet rodzice, którzy odwiedzają te miejsca, czują się o wiele lepiej. Oczywistym jest fakt, że chętniej spędzamy czas w miejscach, które prezentują się po prostu ładnie. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu w tej kategorii wysokiej jakości dekoracje na ścianę do przedszkola lub szkoły, cechuje je nie tylko świetne wykonanie, ale i bardzo atrakcyjna cena. Znajdą Państwo u nas między innymi dekoracje welurowe, przepiękne tapety, doskonałe lustra, a nawet niezwykle ładne obrazy i wiele innych produktów. Na szczególną uwagę zasługują właśnie, chociażby makatki, oprócz rewelacyjnego wyglądu, są także niezwykle cennym źródłem informacji dla naszych pociech. Z makatek można dowiedzieć się o istniejących porach roku, poznać nasz kraj, a także w kilka sekund przyozdobić np. krzesło.

Decydując się na dodatki, które oferujemy, w zaledwie kilka minut można sprawić, że każda placówka oświatowa nabierze niepowtarzalnego charakteru i niezwykle zadbanego wyglądu. Naklejki na ścianę nie tylko uatrakcyjniają dane wnętrze, ale także potrafią zakryć nieestetyczne plamy, czy różne uszkodzenia, które powstały, chociażby wskutek nieuwagi czy zabawy najmłodszych. Dekoracje na ściany, dedykowane placówkom oświatowym, sprawiają, że pomieszczenia nabierają niepowtarzalnego wyglądu i niezwykle zadbanego charakteru. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Podkategorie

 • Dekoracje welurowe, tapety

  Welurowe dekoracje i panele na ścianę do pokoju dziecka

  Przestrzeń, w której przebywają i bawią się dzieci, to miejsce potrzebujące wyjątkowej aranżacji. Nie wystarczy ograniczać się do dekoracji wnętrz kolorowymi ozdobami. Akcesoria będące w pobliżu najmłodszych powinny być funkcjonalne jednocześnie zapewniając właściwy poziom bezpieczeństwa. Welurowe tapety do pokoju dziecka to doskonałe rozwiązanie dotyczące nie tylko wykończenia wystroju, ale także świetny pomysł na wykorzystanie przestrzeni ścian. Tapety te nie tylko pięknie wyglądają i zapewniają niemałe wrażenia estetyczne. Niektóre z wariantów posiadają właściwości magnetyczne, dzięki którym zwykłe pokrycie ściany zmienia się w interaktywną planszę. Dzieci oraz młodzież w szkołach będzie mogła przywieszać tam różnego rodzaje pomoce naukowe. Natomiast najmłodsi chętnie zaprezentują na takich tapetach swoje prace plastyczne. Dekoracje welurowe na ścianę to elementy, które oprócz funkcji dydaktycznej będą też zabezpieczały ściany przed zabrudzeniami, zadrapaniami czy otarciami. Jak wiadomo w miejscach zdominowanych przez dzieci nietrudno o ich szybkie brudzenie się. Przedszkola, świetlice oraz szkoły to miejsca, w których optymalnie sprawdzą się panele dekoracyjne. Welurowe wykończenie zapewnia, że są one produktem niezwykle miłym w dotyku, a jednocześnie odpornym na zniszczenie. Na uwagę zasługuje też ich bardzo prosty montaż – tapety te są samoprzylepne. Wiele zalet dekoracji z weluru oraz atrakcyjna cena, którą proponuje nasz sklep to dobra motywacja do tego, aby znalazły się one w otoczeniu naszych pociech.

 • Lustra

  Bezpieczne nietłukące się lustra logopedyczne i inne

  Aranżacja pokoju dla młodego człowieka to sztuka połączenia jego wizji z rozsądkiem i pragmatycznym podejściem rodzica. Przestrzeń dla dziecka powinna być wyposażona w elementy, które ułatwią mu naukę i poznawanie świata, ale też w takie, które będą bezwzględnie bezpieczne.
  Lustro do pokoju dziecka, które posiada w ofercie nasze sklep, to niezwykle praktyczny produkt. Lustro jest przedmiotem, który będzie pełnił zmienne funkcje na różnych etapach życia dziecka. Najmłodsi z chęcią ćwiczą przy nim śmieszne miny, odgrywają role aktorskie i wcielają się w postacie bohaterów ze znanych bajek. Zabawa taka świetnie stymuluje do rozwoju ich wyobraźnię. W pokoju nastolatka lustro będzie spełniało już swoje tradycyjne zadanie oraz zostanie stylowym elementem wystroju. W szkołach czy gabinetach ćwiczących wymowę świetnie sprawdzi się lustro logopedyczne. Jest ono nieocenione znaczenie podczas ćwiczeń z logopedą, gdyż pozwala nauczyć właściwego ułożenia warg i języka. Niemałe znacznie mają jednak względy bezpieczeństwa, dlatego nasz asortyment to produkty stworzone ku temu, aby znaleźć się w pobliżu najmłodszych. Nietłukące się lustra dla dzieci są podklejone specjalną folią, która uniemożliwia ich mechaniczne uszkodzenie. Dużą popularnością cieszą się lustrzane kąciki, które doskonale wpływają na wyobraźnię przestrzenną. Tym, którzy lubią, aby ich pomieszczenia były oryginalne, mamy do zaproponowanie bajeczne naklejki na lustra.
  Nasze lustra, których cena jest bardzo atrakcyjna, na pewno sprawią wiele radości dzieciom, a także optymalnie spełnią swoją funkcję.

 • Makatki edukacyjne

  Makatki edukacyjne dla dzieci

  Makatki edukacyjne to praktyczna i estetyczna pomoc dla dzieci w przedszkolu, które dzięki nim szybciej są w stanie odróżnić między innymi kształty geometryczne, poznać różnice między wielkościami oraz kolorami, pory roku czy godziny, a także zdobyć wiedzę na temat prawidłowych zachowań. Makatki edukacyjne są przy tym pomocami sensorycznymi. Wykonane z miękkich materiałów, z szeregiem elementów przesuwanych bądź przyczepianych na rzepy, makatki typu domek lub pory roku w prosty sposób nie tylko przybliżają dzieciom procesy zachodzące w świecie wokół nich, ale dają także możliwość ćwiczeń sensorycznych i motoryki. Dzięki temu makatka edukacyjna dla dzieci staje się efektowną ozdobą ściany sali zabaw lub nauki i jednocześnie narzędziem do rozwijania integracji sensorycznej.

  Wśród pomocy edukacyjnych tego typu oferowanych przez sklep Moje Bambino znajdują się makatki z zegarem ułatwiającym wyjaśnienie dzieciom pojęcia czasu oraz czynności przypisanych na ogół do poszczególnych godzin w ciągu dnia i nocy. Proponowane makatki przybliżają zasady, jakich powinno przestrzegać się w trakcie wycieczki do lasu, a także makatki z elementami ułatwiającymi zrozumienie pojęć pór roku. Dostępne są również makatki służące do nauki figur geometrycznych, takich jak koła, kwadraty czy inne figury, są także dekoracje urodzinowe lub na inne uroczyste okazje pozwalające na odmienienie wyglądu w całej sali. Przystępna cena oraz staranność wykonania powodują, że makatki edukacyjne dostępne w naszym sklepie będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia sal przedszkolnych.

 • Tabliczki informacyjne

  Tabliczki informacyjne ścienne do szkoły

  Każda placówka edukacyjna powinna zostać wyposażona nie tylko w akcesoria do zabawy i nauki czy meble potrzebne dzieciom, ale również czytelny system informacyjny, który ułatwi dzieciom odnalezienie się w nowej przestrzeni czy trafienie do swojej klasy. Tabliczka informacyjna dla dzieci musi być czytelna, łatwa w zamocowaniu, a wymiana znajdujących się wewnątrz treści przebiegać szybko.

  Sklep Moje Bambino specjalizujący się w ofercie zabawek, akcesoriów i pomocy do nauki oraz zabawy dla dzieci. Proponuje także produkty takie, jak: tabliczka informacyjna do szkoły, godło Rzeczypospolitej Polskiej w ramce czy flagę Polski do zawieszenia w klasie przy specjalnych uroczystościach. Tabliczka informacyjna ścienna i drzwiowa w różnych rozmiarach pozwoli na stworzenie czytelnego systemu komunikacyjnego w całym budynku, oznaczając poszczególne klasy, stołówkę, pokój nauczycielski czy innego rodzaju pomieszczenia. Wykonane z trwałych profili aluminiowych, tabliczki pozwalają na wygodne zamieszczenie informacji wewnątrz, które zabezpiecza antyrefleksyjna folia ułatwiając ich odczytywanie. Dzięki znajdującej się w zestawie przyssawce, wymiana informacji pod folią jest wyjątkowo prosta i szybka, a trwałość materiałów z których zostały wykonane proponowane przez nas tabliczki powoduje, że będą mogły one posłużyć przez wiele lat.

  Korzystna cena i wysoka jakość oferowanych produktów to główne zalety, którymi odznacza się asortyment dostępny w sklepie Moje Bambino. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i w ilościach hurtowych.

 • Panele wyciszające

  Panele i pianki wyciszające na ścianę

  Każda placówka oświatowa powinna starać się zadbać o to, aby jej uczniowie mogli zdobywać wiedzę w jak najlepszych warunkach. Istniej możliwość zastosowania szeregu artykułów sprawiających, iż otoczenie będzie lepiej przystosowane do nauki. Ogromny problem hałasu jest znany pracownikom szkół nie od dziś. Zdecydowanie skutecznym orężem do walki ze zbyt głośnymi dźwiękami są panele wyciszające do szkoły.
  Panele, sprzedawane przez nasz sklep internetowy, to produkty, które zamontowane na korytarzach szkół czy w salach przedszkolnych skutecznie zredukują zanadto wysoki poziom hałasu. Spokojne i wyciszone otoczenie jest równie ważne jak pomoce naukowe. Oprócz walki z poziomem decybeli mają też za zadanie kształtować akustycznie przestrzeń. Panele i pianki akustyczne to wspaniały dodatek do sal, gdzie odbywają się lekcje muzyki i gry na instrumentach. Tłumią one drgania fal dźwiękowych stwarzając możliwości do kształcenia słuchu. Ich kolory i kształty na pewno przypadną do gustu młodym ludziom i wprowadzą pogodny klimat do pomieszczenia. Pianki akustyczne na ścianę można łączyć ze sobą w fantazyjne kształt o dowolnym rozmiarze. Na pewno poprawią one komfort pracy nauczycieli, a uczniom pozwolą na efektywniejszą naukę.
  Te wysokiej jakości elementy wyciszające to produkty niezbędne do zachowania właściwej higieny pracy i nauki, zwłaszcza w instytucjach oświatowych. Są one niezwykle solidnie wykonane, dlatego stanowią bardzo dobrą inwestycję. Ich atrakcyjna, konkurencyjna cena to dodatkowy powód, aby wyposażyć w nie przestrzeń edukacyjną.

 • Zabezpieczenia na ściany

  Welurowe zabezpieczenia na ścianę przed otarciami

  Osoby, które pracują z dziećmi wiedzą, że czasami niezwykle trudno ochronić ściany przed zabrudzeniami. Problem ten dotyczy również wszelkich miejsc użyteczności publicznej czy instytucji. Naturalną rzeczą jest, że nawet elementy stałe, takie jak ściany szybko tracą swój pierwotny, czysty wygląd. Niekiedy przypadkowe otarcia powodują ubytki w tynku, głębsze zarysowania, które wymagają przeprowadzenia bardziej zaawansowanych prac konserwatorskich. Welurowe zabezpieczenie na ścianę, które posiada w ofercie nasz sklep, to wyjątkowo skuteczna ochrona przed czynnikami wpływającymi na nieestetyczny wygląd otoczenia. Utrzymanie właściwego wizerunku szkół, przedszkoli czy urzędów będzie dzięki tym artykułom zdecydowanie prostsze. Zabezpieczenie na ścianę przed dziećmi powinno dodatkowo pasować do wystroju pomieszczeń dla najmłodszych. Dlatego uwzględniając specyfikę takich miejsc w asortymencie posiadamy welurowe zabezpieczenie przed otarciami, które wykonane jest z materiału w pięknym, radosnym kolorze. Dodatkowo tkanina te jest niezwykle przyjemna w dotyku. Montaż zabezpieczenia to kwestia kliku chwil, gdyż jest to produkt samoprzylepny. Prosta, uniwersalna forma welurowego pasa sprawia, że łatwo dostosujemy go do danego wnętrza.
  Jeżeli zależy nam na utrzymaniu na długo schludnego wyglądu dziecięcych sal zabaw, ale też poczekalni czy miejsc publicznych, to welurowe zabezpieczenia świetnie się do tego nadają. Wysoka jakość produktu oraz atrakcyjna cena powinny zdecydowanie zachęcić do zakupu.

 • Obrazy

  Obrazy dekoracyjne na ścianę do szkoły lub przedszkola

  Jak ozdobić przestrzenie szkolne, aby nabrały przyjaznego i radosnego charakteru? Dobrym pomysłem będą obrazy dekoracyjne do szkoły, z nadrukami na blejtramach, które mają na tyle uniwersalne motywy, że będą pasować do niemal każdej przestrzeni. Obraz na ścianę do szkoły, zawieszony w stołówce czy na korytarzu spowoduje że nawet dzieci, które mają problemy z przystosowaniem się do przebywania w nowym miejscu, poczują się w nim pewniej i będą gotowe na rozpoczęcie nowej przygody z edukacją.

  Oferowane w sklepie Moje Bambino elementy aranżacji wnętrz, jak obrazy dekoracyjne, pozwalają na wygodne i szybkie przearanżowanie przestrzeni. Dostępne z takimi motywami, jak kolorowy zachód słońca nad jeziorem, budzące pozytywne skojarzenia kwiaty słoneczników lub rumianków, a także typowe, lubiane przez dzieci wzory, jak kształty z kredek czy obraz dekoracyjny przedstawiający sceny z życia misia mogą być wykorzystane nie tylko w szkole czy przedszkolu, ale także dla ocieplenia klimatu w przychodni lekarskiej czy u stomatologa.

  Sklep Moje Bambino oferuje nie tylko obrazy dekoracyjne do szkoły, ale również szereg akcesoriów, pomocy i zabawek wspomagających w naturalny sposób harmonijny i zdrowy rozwój dzieci. Wyróżnikiem produktów oferowanych w Moje Bambino jest nie tylko korzystna cena, ale przede wszystkim dbałość o wysoką jakość proponowanych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego czy sal zabaw w przedszkolu czy żłobku. Staranne wykonanie powoduje, że używające ich dzieci mają zapewnione bezpieczeństwo.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.