Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Przedszkole i Żłobek - Stymulowanie rozwoju
Wspieranie rozwoju dziecka poprzez twórczą zabawę Stymulowanie rozwoju dziecka poprzez zabawę od najmłodszych lat zostawia pozytywne efekty w dorosłości. Ponadto ułatwia późniejsze funkcjonowanie w szkole. Zatem ...

Wspieranie rozwoju dziecka poprzez twórczą zabawę

Stymulowanie rozwoju dziecka poprzez zabawę od najmłodszych lat zostawia pozytywne efekty w dorosłości. Ponadto ułatwia późniejsze funkcjonowanie w szkole. Zatem jak wspierać rozwój dziecka, aby był on jak najbardziej wartościowy? Z naszą pomocą okaże się to proste.

W Moje Bambino znajdują się kategorie różnorodnych produktów, które posłużą do rozwinięcia wielu pożytecznych umiejętności, a wśród nich oczywiście pomoce i zabawki do ćwiczeń. W naszym sklepie znajdziecie takie, które ulepszą percepcję wzrokową, dotykową czy słuchową, a ponadto pozwolą dzieciom wejść w świat nauki czytania, języka angielskiego czy innych przedmiotów. Polecane szczególnie dla dzieci z jednostkami chorobowymi jak autyzm oraz zespół Aspergera sprawdzą się idealnie również w przypadku zdrowych dzieci. Twórcza zabawa pobudzi ich zmysły, wyobraźnię, ale także pamięć i koncentrację.

Przedszkole i żłobek to miejsca, w których małe dzieci są szczególnie wrażliwe na to, co je otacza. Dodatkowo ich wiek sprawia, że najchętniej spędzają czas podczas zabawy. Dlatego opracowane zostały specjalne ćwiczenia i programy, które pozwalają nie tylko na świetne spędzenie czasu w gronie swoich współtowarzyszy, ale dodatkowo na naukę podstawowych umiejętności. Dzięki takim zabawom dzieci zbliżają się do siebie, uczą się budowania relacji oraz radzenia sobie z emocjami. Zaczynają kontrolować swoje zmysły bardziej świadomie lub ćwiczyć małą motorykę. Rozwój dziecka przez zabawę pozostawia efekty na późniejsze lata. Przez zabawę nauka kojarzy się dzieciom z czymś fajnym, co pozwala im traktować ją z entuzjazmem.

Wiele możliwości dla rozwoju dziecka

W naszym sklepie każdy znajdzie zestawy ćwiczeń, które można dopasować indywidualnie pod potrzeby swoich podopiecznych. Nie tylko wychowawcy grup, ale również szkolni logopedzi czy pedagodzy mogą skorzystać z naszych pomocy, aby jeszcze lepiej pomagać dzieciom z problemami emocjonalnymi czy wadami mowy. Do zakupienia również pełne pakiety, które stymulują wszystkie umiejętności, a co najważniejsze ułatwią pracę nauczycieli. Programy multimedialne to obszerne kompendium wiedzy i ćwiczeń wspomagające rozwój przez zabawę.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.