Szatnia

Szafki do szatni, kanapy, pufy i siedziska – meble do szatni i na korytarz.

Pierwszą czynnością, jaką dzieci wykonują w placówkach oświatowych, jest oczywiście rozebranie się z wierzchnich ubrań i zmiana obuwia w szatni. Zupełnie inaczej powinna być zaprojektowana szatnia w żłobku czy przedszkolu a zupełnie inaczej w szkole, gdzie dzieci są już w pełni samodzielne. Sklep Moje Bambino rozumie te różnorodne potrzeby związane z dostosowaniem szatni do wieku dzieci, ale także staramy się, by nasze szatnie charakteryzowały się wyszukanym wzornictwem.
W naszej ofercie znajdą Państwo szatnie modułowe z kolorowymi aplikacjami lub w stonowanej kolorystyce. Można je dowolnie łączyć i dostosować ich ilość do możliwości lokalowych. Dzięki szafkom narożnym cała powierzchnia przeznaczona na szatnie w szkole czy przedszkolu może być optymalnie wykorzystana.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą mebli do szatni, która obejmuje bardzo różnorodne kolekcje. Dzięki temu z łatwością dopasują Państwo szatnię do ogólnego wyglądu placówki oświatowej i Państwa upodobań. W ramach wybranego zestawu mebli do szatni znajdą Państwo także ławeczki o różnej wysokości dostosowane do młodszych i starszych dzieci. Posiadamy meble dostosowane do małych powierzchni, ale i takich, które pięknie będą się prezentowały w dużych przestrzeniach. Ważne jednak, że nasze szatnie są praktyczne i funkcjonalne.
Nasza oferta obejmuje także szafy szatniowe z różną liczbą schowków i bogata kolorystyką. Posiadamy szafy szatniowe wykonane z płyty meblowej, ale także trwałe i solidne szafy metalowe, które sprawdzą się w szkole podstawowej i liceum czy technikum.
Ważnym elementem wyposażenia przestrzeni wspólnej w placówce oświatowej są także pufy, kanapy i siedziska. Szczególnie dużą popularnością cieszą się siedziska modułowe, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Dają one możliwość uzyskania ciekawych kompozycji kolorystycznych, ale przede wszystkim pomagają optymalnie zagospodarować przestrzeń korytarza, nawet bardzo wąskiego. Dzieci i młodzież chętnie korzystają na przerwach z możliwości odpoczynku na kanapach na korytarzach. Takie rozwiązania wspierają aktywność społeczną wśród uczniów, także tych uczących się w różnych klasach. W żłobku i przedszkolu siedziska na korytarzach dają rodzicom i nauczycielom większy komfort przy pomaganiu dzieciom w przebieraniu się.
Wszystkie szatnie i siedziska, które posiadamy w swojej ofercie, wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i wykonane z bardzo dużą starannością.