Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

LaboLAB - Moduły eksperymentalne
Zestawy doświadczeń laboratoryjnych do szkoły podstawowej Nauka poprzez zabawę jest najlepszym sposobem na przekazanie wiedzy. Sklep Moje Bambino oferuje zestawy naukowe do eksperymentów dla dzieci w ...

Zestawy doświadczeń laboratoryjnych do szkoły podstawowej

Nauka poprzez zabawę jest najlepszym sposobem na przekazanie wiedzy. Sklep Moje Bambino oferuje zestawy naukowe do eksperymentów dla dzieci w szkole podstawowej. Dzięki nim najmłodsi z łatwością przyswoją informacje dotyczące zagadnień z dziedzin przyrodniczych, takich jak chemia, fizyka, biologia i geografia. Możliwość czynnego udziału w przeprowadzaniu doświadczeń sprawia, że dzieci chętniej angażują się na zajęciach, a możliwość przekonania się na żywo, w jaki sposób zachodzą procesy w otaczającej je przyrodzie, wzbudza ich zainteresowanie bardziej, niż suchy wykres na tablicy. W przypadku przedmiotów, które mogą być trudniejsze dla części uczniów, takich jak chemia czy fizyka, przeprowadzanie eksperymentów daje pewność, że omawiane na lekcji zagadnienie zostało przez wszystkich uczniów odpowiednio zrozumiane.

Dostępne w prowadzonym przez nas sklepie zestawy do nauki i doświadczeń dla dzieci zawierają komplet niezbędnych materiałów, które są potrzebne do zorganizowania zajęć. Znajdują się w nich multimedialne podręczniki oraz ćwiczenia dla dzieci, a także gotowe scenariusze lekcji dla prowadzących, pozwalające oszczędzić im czas, który musieliby poświęcić na opracowanie zadań. Ponadto do każdego zestawu dołączone jest niezbędne wyposażenie laboratoryjne w postaci próbówek, substancji oraz preparatów, dzięki którym można będzie przeprowadzić eksperymenty, bez konieczności osobnego ich kompletowania. Wykorzystując zestawy doświadczalne przybliżą Państwo uczniom takie zagadnienia jak energia i procesy z nią związane, zmiany zachodzące w ekosystemie, pogoda i klimat, a także budowa roślin oraz zwierząt. Każdy komplet zawiera także testy, które pozwolą na bieżąco sprawdzać, w jakim stopniu uczniowie przyswoili przekazaną im podczas zajęć wiedzę.

Najważniejszymi cechami wyróżniającymi każdy zestaw do eksperymentów, który mogą Państwo nabyć w Moim Bambino, jest innowacyjne podejście do nauki, atrakcyjna cena oraz komplet niezbędnych materiałów merytorycznych i akcesoriów laboratoryjnych. Zaopatrując się w nowoczesne pomoce dydaktyczne, zwiększają Państwo skuteczność nauczania w swojej szkole.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów