Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Panele wyciszające
Panele i pianki wyciszające na ścianę Każda placówka oświatowa powinna starać się zadbać o to, aby jej uczniowie mogli zdobywać wiedzę w jak najlepszych warunkach. Istniej ...

Panele i pianki wyciszające na ścianę

Każda placówka oświatowa powinna starać się zadbać o to, aby jej uczniowie mogli zdobywać wiedzę w jak najlepszych warunkach. Istniej możliwość zastosowania szeregu artykułów sprawiających, iż otoczenie będzie lepiej przystosowane do nauki. Ogromny problem hałasu jest znany pracownikom szkół nie od dziś. Zdecydowanie skutecznym orężem do walki ze zbyt głośnymi dźwiękami są panele wyciszające do szkoły.
Panele, sprzedawane przez nasz sklep internetowy, to produkty, które zamontowane na korytarzach szkół czy w salach przedszkolnych skutecznie zredukują zanadto wysoki poziom hałasu. Spokojne i wyciszone otoczenie jest równie ważne jak pomoce naukowe. Oprócz walki z poziomem decybeli mają też za zadanie kształtować akustycznie przestrzeń. Panele i pianki akustyczne to wspaniały dodatek do sal, gdzie odbywają się lekcje muzyki i gry na instrumentach. Tłumią one drgania fal dźwiękowych stwarzając możliwości do kształcenia słuchu. Ich kolory i kształty na pewno przypadną do gustu młodym ludziom i wprowadzą pogodny klimat do pomieszczenia. Pianki akustyczne na ścianę można łączyć ze sobą w fantazyjne kształt o dowolnym rozmiarze. Na pewno poprawią one komfort pracy nauczycieli, a uczniom pozwolą na efektywniejszą naukę.
Te wysokiej jakości elementy wyciszające to produkty niezbędne do zachowania właściwej higieny pracy i nauki, zwłaszcza w instytucjach oświatowych. Są one niezwykle solidnie wykonane, dlatego stanowią bardzo dobrą inwestycję. Ich atrakcyjna, konkurencyjna cena to dodatkowy powód, aby wyposażyć w nie przestrzeń edukacyjną.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów