Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Sensoplastyka
Materiały i pomoce dydaktyczne do zajęć pobudzających dziecięce zmysły Zajęcia pobudzające dziecięce zmysły są niezwykle istotne w procesie kształtowania osobowości oraz rozwoju każdego malucha. Jednym z ...

Materiały i pomoce dydaktyczne do zajęć pobudzających dziecięce zmysły

Zajęcia pobudzające dziecięce zmysły są niezwykle istotne w procesie kształtowania osobowości oraz rozwoju każdego malucha. Jednym z nich, które w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców oraz opiekunów, jest bez wątpienia sensoplastyka. Czym jest i czemu ma służyć? W prostych słowach jest to swego rodzaju plastyka z wykorzystaniem wszelkich zmysłów, odpowiednia dla dzieci (a nawet dorosłych) w każdym wieku. Materiały używane podczas zajęć są naturalne i w pełni bezpieczne dla dzieci. Szeroki wybór takich produktów znajdą Państwo wśród asortymentu proponowanego przez nasz sklep internetowy. Oferujemy materiały i pomoce dydaktyczne najwyższej jakości, które zostały wykonane z trwałych materiałów w niezwykle staranny sposób. Zachęcamy do poznania naszej oferty bliżej wszystkie osoby, które interesuje sensoplastyka. Zabawy, które mogą Państwo wykorzystać w swoich placówkach, z pewnością pozytywnie wpłyną na rozwój wszystkich zmysłów.

Oferujemy między innymi plastelinę oraz masę plastyczną dostępną w licznych wariantach kolorystycznych. Ponadto w sprzedaży posiadamy akcesoria do modelowania form, specjalne foremki oraz wałeczki. Zapewniamy również piasek kinetyczny, który nie brudzi rąk i nie wysycha. Ciekawą opcją są także zestawy do przygotowania różnych struktur, które można uzyskać przy pomocy farb plakatowych. Taka zabawa bez wątpienia rozwija nie tylko dotyk, ale także wyobraźnię. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji każdy z Państwa znajdzie szereg zróżnicowanych rozwiązań.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów