Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Wewnętrzne place zabaw
Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci Sala zabaw dla dzieci to miejsce, w którym najmłodsi w kreatywny sposób mogą spożytkować nadmiar energii. Właściwe wyposażenie takiego pomieszczenia pomoże ...

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Sala zabaw dla dzieci to miejsce, w którym najmłodsi w kreatywny sposób mogą spożytkować nadmiar energii. Właściwe wyposażenie takiego pomieszczenia pomoże stworzyć w nim przyjazną atmosferę i zapewni dzieciom rozrywkę na długie godzin, a czas tutaj spędzony kojarzyć będzie się im z radością i przyjemnością. Pomysłowość projektantów tworzących dostępne w naszym sklepie produkty nie zna granic, dlatego plac zabaw do wewnątrz dla dzieci może przybrać formę domku na drzewa, łodzi podwodnej z basenem, okrętu albo łąki. Wielofunkcyjne kąciki rozrywki wyposażone są w bezpieczne dla dzieci schody z poręczami oraz zjeżdżalnie. Również ich wnętrze dostępne jest dla najmłodszych, gdzie mogą bawić się na miękkich i wygodnych materacach. Atrakcję stanowią też dodatkowe elementy, takie jak kuchnia albo tabliczki manipulacyjne. Dzięki nim dzieci przy okazji zabawy ćwiczą także ruchy dłoni oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Poza rozbudowanymi konstrukcjami wśród dostępnych propozycji znajdą Państwo cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci domki i namioty. Bajecznie kolorowe, wykonane z miękkich materiałów stanowią dla najmłodszych doskonałą kryjówkę i miejsce, w którym mogą odpocząć i się wyciszyć.

Sklep Moje Bambino oferuje nie tylko wewnętrzne place zabaw dla dzieci, ale także elementy wymienne do nich, np. kolorowe panele terapeutyczne o ciekawych kształtach, pozwalające na stymulowanie zmysłu dotyku oraz motoryki dłoni. Cena każdego kącika jest w pełni adekwatna do jego jakości oraz możliwości, jakie ze sobą niesie - zarówno rozrywkowych, jak i terapeutycznych. Warto zwrócić uwagę na materiały, jakie zostały wykorzystane do powstania oferowanych Państwu produktów. Należą do nich m. in. tkanina PCV, pianka, drewno, sklejka, płyty laminowane oraz pleksi. Dzięki temu wszystkie place zabaw są wytrzymałe na intensywne użytkowanie i uszkodzenia, a jednocześnie łatwo poddają się pielęgnacji. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak wyposażyć plac zabaw w swojej placówce edukacyjnej, zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wybór produktów pozwalających urządzić kącik zabaw w dowolnym stylu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów