Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Parawany
Parawany wyciszające i akustyczne do przedszkola Dobrym pomysłem na organizację przestrzeni w sporych rozmiarów sali jest wydzielenie stref. Umożliwia to jej lepsze wykorzystanie, gdyż nowo powstałe ...

Parawany wyciszające i akustyczne do przedszkola

Dobrym pomysłem na organizację przestrzeni w sporych rozmiarów sali jest wydzielenie stref. Umożliwia to jej lepsze wykorzystanie, gdyż nowo powstałe płaszczyzny mogę spełniać różne funkcje. Dodatkowo warto, aby oprócz zasłaniania widoku redukowały też sąsiednie odgłosy.
Parawany wyciszające do przedszkola, które oferuje sklep Moje Bambino to najwyższej jakości produkty, zapewniające prywatność we wspólnej przestrzeni. Osłonięty nimi kawałek sali będzie dużo bardziej cichy i umożliwi spokojny odpoczynek czy wykonywanie w skupieniu różnych zajęć. Istnieje wiele opcji rozmieszczenia parawanów oraz łącznia ich w pod różnym kątem w jeden blok. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na parawan wyciszający wysoki lub niski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą podzielić przestrzeń w bardziej efektowny sposób posiadamy w ofercie parawany przedstawiające radosne ilustracje zwierząt czy elementów przyrody, a także kolorowe kurtyny. Ciekawym pomysłem jest wydzielenie przestrzeni przeznaczonej do wystawiania spektakli. Jest to możliwe dzięki parawanom w formie teatrzyku kukiełkowego. Aby zbudować bardziej przytulną atmosferę i dodatkowo osłonić odseparowane miejsce, można także zamontować na nich baldachim. Parawany mają przede wszystkim funkcję praktyczną, ale ich wykonanie i piękny design to wspaniała ozdoba każdego pomieszczenia.
Przenośny parawan akustyczny czy kurtyna przyda się na pewno w przedszkolu, szkole, świetlicy oraz w innych dużych pomieszczeniach, gdzie bawią się dzieci. Ich łatwy montaż i niezwykle atrakcyjna cena powinny skutecznie zachęcić do tego, aby znalazły swoje miejsce w placówkach wychowawczych, opiekuńczych i oświatowych.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów