Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Multimedia
Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i ...

Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół

Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem”. Już od wielu lat na lekcjach korzystano ze slajdów i przeźroczy, ale to już przeżytek. Nowoczesne multimedia w szkole to zestaw rzutnik + tablica wraz z komputerem, do którego dostęp ma nauczyciel. Dzięki temu można skorzystać z przygotowanych materiałów na lekcji, co odciąży nauczyciela i pomoże uczniom skupić się na lekcji. Internet oferuje mnóstwo bezpłatnych materiałów edukacyjnych, dlaczego z nich nie korzystać?

Multimedia w szkole na poziomie robię i rozumiem

Jak można jeszcze lepiej dotrzeć do dzieci, sprawić by były zaangażowane w zajęcia oraz pomóc wyrazić się nawet tym wymagającym większej uwagi? Tablice interaktywne, które znajdą Państwo w tej kategorii, to krok naprzód, jeśli chodzi o komunikację z dziećmi. Obserwuj klasę radosnych dzieci uczestniczących w quizie edukacyjnym... rzucając piłeczkami w interaktywną tablicę! Daj im możliwość przeżywania radosnych przygód na magicznym dywanie, który, angażując dziecko ruchowo, wzmacnia jego zdolności poznawcze i edukuje go! Pomóż wyrazić się i poznać świat dzieciom wymagającym większej uwagi z interaktywnym stołem terapeutycznym. Interaktywne multimedia w szkole składają się z projektora obrazu, systemu czujników informujących o zachowaniu dzieci, komputera przetwarzającego te informacje i dodatkowego osprzętu, na przykład piłeczek do tablicy. Nauczyciel do dyspozycji może mieć specjalny pilot, którym koordynuje całą zabawę.

Więcej

Podkategorie

 • Sprzęt multimedialny

  Sprzęt i zestawy multimedialne do szkół

  Nowoczesne szkolnictwo z pewnością różni się od rozwiązań stosowanych w edukacji wiele lat temu. Aktualnie nikogo nie dziwi obecność projektorów, tablic multimedialnych oraz komputerów w salach lekcyjnych. Efektywne sposoby nauczania korzystają ze zdobyczy technologii na każdym kroku. Nowoczesna szkoła na co dzień wykorzystuje różne multimedia w edukacji.

  Obecnie w większości sal lekcyjnych znajdują się tablice multimedialne. Nauczyciele mogą korzystać z programów edukacyjnych odtwarzając filmy edukacyjne na dużej rozdzielczości. Do komfortowego użytkowania tablica multimedialna oprócz projektora potrzebuje odpowiednich akcesoriów, takich jak: głośniki, interaktywne półki, moduły bezprzewodowego połączenia z komputerem, markery suchościeralne, czyściki magnetyczne oraz płyny to tablic suchościeralnych.

  Pomocne multimedia w szkole, to również monitory interaktywne. Nie są to jakby mogło się wydawać zwykłe ekrany LCD. Przede wszystkim odznaczają się wbudowanym komputerem oraz technologią dotykową, pozwalającą obsługiwać nawet 20 punktów jednocześnie. Za sprawą zastosowania szkieł hartowanych, monitor interaktywny jest dostatecznie chroniony przed ewentualnymi uszkodzeniami. Interesujący może okazać się również statyw do monitora lub kupno stołu interaktywnego.

  Pełnoprawny zestaw multimedialny do szkoły to nie tylko monitor interaktywny oraz tablica multimedialna. Warto umożliwić uczniom naukę przy pomocy komputerów. Obecnie popularne są nie tylko urządzenia stacjonarne, lecz laptopy oraz tablety. Inwestycję warto poszerzyć o systemy multimedialne. Oprogramowanie NetSupport School umożliwia nauczycielowi swobodne zarządzanie komputerami udostępnionym uczniom. Nauczyciel może w prosty sposób udzielać instrukcji, dzielić się zawartością oraz treściami, czy wykonywać zdalną realizację tekstów.

 • Meble do sal multimedialnych

          Konferencyjne meble do sal multimedialnych

  Meble do sal multimedialnych oferowanych przez sklep Moje Bambino wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Wśród nich znajdą Państwo stoliki, stojaki, meble do przechowywania sprzętu elektronicznego oraz krzesła obrotowe. Odpowiednio dobrane wyposażenie ułatwi przeprowadzenie prelekcji, pozwalając na wykorzystanie nowoczesnych urządzeń, a także ułatwi pracę w salach informatycznych. W Moim Bambino znajdą Państwo meble do sali konferencyjnej w postaci stolików projekcyjnych, na których można postawić laptopa, rzutnik, a nawet drukarkę oraz rozłożyć notatki. Dzięki nim prelegent ma zawsze pod ręką wszystkie materiały, które są mu niezbędne do przeprowadzenia prezentacji. Uwagę Państwa zwracamy także na szeroki wybór stolików, stojaków komputerowych oraz krzeseł obrotowych, które stanowią podstawowe wyposażenie sali multimedialnej. Cechują się one lekką konstrukcją, a obecność kółek czynią je jeszcze łatwiejszymi w przemieszczaniu.

  Poza meblami przeznaczonymi do pracy oferujemy również zamykane na klucz szafki, w których schowają Państwo cenny sprzęt elektroniczny (telewizory, rzutniki, projektory oraz laptopy), chroniąc go przed uszkodzeniem albo kradzieżą. Szczególnie godne polecenia są te z nich, które wyposażono w gniazdka pozwalające ładować baterie tabletów oraz laptopów w czasie spoczynku. Z kolei szafki RTV zaopatrzone są w kółka, pozwalające na wygodny ich transport wraz z zawartością w zależności od potrzeb. Dzięki dwuskrzydłowym drzwiom o kącie otwarcia 180 stopni nie ma konieczności wyjmowania telewizora podczas jego użytkowania.

  Funkcjonalność, wysoka jakość oraz atrakcyjna cena to najważniejsze atuty, jakimi wyróżniają się oferowane w naszym sklepie produkty. Pozwolą one Państwu wyposażyć swoją placówkę w sposób odpowiedni do przeprowadzenia wszystkich zajęć, podczas których wykorzystuje się zdobycze techniki. Warto także zwrócić uwagę na estetyczną stronę wyposażenia proponowanego przez Moje Bambino, dzięki której każda sala multimedialna oraz konferencyjna zyska odpowiednią oprawę.

 • Programy multimedialne

  Programy multimedialne i edukacyjne dla dzieci

  Rozwój dziecka obejmuje szeroki zakres obszarów, z których wiele determinuje nie tylko czynnik genetyczny, ale przede wszystkim stymulacja oraz zróżnicowane i różnorodne środowisko. Dziecko rozwija się fizycznie oraz psychicznie, a także społecznie. Warto wspomagać każdy z tych aspektów, by młody człowiek posiadał pełen model zasobów, z których w przyszłości będzie miał możliwość czerpać. Oprócz otoczenia domowego dziecko wiele wynosi ze szkoły, grupy rówieśniczej oraz pozostałych, z którymi ma do czynienia. W ramach pomocy dydaktycznych nasz sklep oferuje programy multimedialne wspomagające szeroko rozumiany rozwój.

  Programy multimedialne edukacyjne stanowią współczesną odpowiedź na klasyczne podręczniki oraz inne elementy wzmacniające przekaz szkolny. W przystępny, a przede wszystkim atrakcyjny dla dziecka sposób prezentują treści z poniższych obszarów: mowa i logopedia, dysleksja, języki obce, matematyka, przyroda, edukacja społeczna oraz katecheza. Posiadamy również programy multimedialne dla dzieci w wieku gimnazjalnym oraz starszych, a także specjalne programy terapeutyczne i ogólnorozwojowe.

  Poruszane kwestie dostosowane są do wyznaczonych i określonych z góry tematów, adekwatnie do poziomu i wieku dziecka. Stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych metod prowadzenia zajęć lub urozmaicenie lekcji albo spotkań ze specjalistami w poradniach pedagogiczno- psychologicznych. Cena uzależniona jest od wartości merytorycznej oraz zawartości konkretnego programu multimedialnego.

 • Sprzęt biurowy

  Sprzęt biurowy do placówek oświatowych

  Ciągły rozwój oraz wprowadzanie nowoczesnych metod nauczania wymagają coraz to nowszych urządzeń. Z tego powodu każda placówka oświatowa dba o jak najlepsze wyposażenie. Umożliwia ono przedstawianie materiału w jeszcze lepszej i bardziej przystępnej formie. Do całkowitych podstaw należy sprzęt biurowy.

  Materiały multimedialne są niezwykle pomocne w nauce. Dzięki nim uczniowie lepiej rozumieją przedstawiane informacje, które szybciej zapadają w pamięć. Ciekawe filmy lub nagrania rozbudzają ciekawość. Chcąc użyć ich na lekcjach, niezbędny jest sprzęt biurowy do szkoły, taki jak laptop lub tablet. Niezwykle przydatne będą również głośniki, żeby każdy w klasie mógł wyraźnie słyszeć treść. Praktycznym elementem wyposażenia jest również odtwarzacz płyt CD. Umożliwią one odsłuchanie wielu materiałów - niektóre z nich są nieodłącznym elementem podręczników. Oczywiście nie można zapomnieć o drukarkach i kserach. To podstawowe narzędzie, żeby dać uczniom do wykonania testy lub zadania.

  Dostępny sprzęt oferowany przez nasz sklep internetowy doskonale się sprawdzi również jako wyposażenie biura. Są to podstawowe urządzenia praktyczne w wielu sytuacjach. Wysoka jakość wykonania i szeroka funkcjonalność pomoże wywiązać się z wielu zadań takich jak przygotowywanie dokumentacji, prezentacji lub tworzenie ofert. Multimedialny sprzęt do biura to tak naprawdę rzeczy na co dzień wykorzystywane przez każdego. Warto więc zdecydować się na praktyczne urządzenia, z których niezwykle często się korzysta - w domu, w pracy oraz w szkole.

 • Magiczny dywan

  Interaktywna podłoga Magiczny Dywan

  Podłoga to bardzo ważne miejsce dla zabaw dzieci już od najmłodszych lat. Zapewnia ona bezpieczną przestrzeń do poznawania otaczającego świata, swoich możliwości oraz rozwijania ich. Dlatego warto zaopatrzyć swoje sale szkolne i przedszkolne w podłogę interaktywną Magiczny Dywan.

  Podłoga interaktywna dla dzieci Magiczny Dywan to innowacyjne rozwiązanie, które nadaje zabawom na podłodze zupełnie inne znaczenie. Urządzenie to sprawdzi się w każdym pomieszczeniu o gładkiej i jednolitej powierzchni. Projektor montowany jest na suficie, tworząc na podłodze wspomniany magiczny dywan, który pozwala dzieciom na udział w ciekawych zabawach dostosowanych do ich wieku, a w wieku szkolnym służy do zdobywania wiedzy z różnorodny dziedzin w całkiem nowy, interesujący sposób. Sterowana jest za pomocą ruchów dłoni i stóp, do zestawu dołączony jest również pilot, którym nauczyciel może sterować całym urządzeniem. Podłoga interaktywna to inwestycja, która zamieni zajęcia w zupełnie inne przeżycie i z pewnością sprawi, że nauka nigdy nie będzie kojarzyć się z nudą! W zestawie otrzymują Państwo szeroki zestaw gier i zabaw interaktywnych, urządzenie posiada również możliwość podłączenia do Internetu i głośników zewnętrznych.

  Nasz sklep w swojej ofercie zawiera różnorodne pakiety wraz z urządzeniem, wśród których z pewnością znajdą Państwo odpowiedni zestaw do swojej placówki. My zaś gwarantujemy, że cena każdego zestawu jest wyjątkowo konkurencyjna, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • Magiczna ściana

  Interaktywna Magiczna Ściana

  Magiczna Ściana to multimedialny system, którego celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Ponieważ w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, nauka jest bardziej efektywna, jeśli wykorzystuje się do celów poznawczych nie tylko wzrok i słuch, ale również zmysł kinestetyczny, ściana interaktywna, która umożliwia nie tylko odtwarzanie filmów, zdjęć czy prezentacji, ale również interakcję, z pewnością wzbogaci szkolne zajęcia. Dzięki wbudowanym symulatorom sportowym natomiast, wspomoże rozwój ruchowy ucznia.

  W skład zestawu oferowanego przez nasz sklep wchodzą: ściana interaktywna - konstrukcja, która wyposażona jest w koła umożliwiające jej swobodne przemieszczanie oraz ekran, komputer i projektor, a także system nagłaśniający. Tablica obsługiwana jest za pomocą interaktywnego pisaka lub bezprzewodowej klawiatury z touchpadem, a cały system jest bardzo prosty w obsłudze - uruchamia się go dosłownie jednym przyciskiem.

  Cena prezentowanego zestawu obejmuje, poza wymienionymi elementami, również szereg użyteczności takich jak:

  • odtwarzacze audio i video,
  • przeglądarka internetowa,
  • aplikacja do nauki programowania z ponad 3000 zadań,
  • 40 quizów edukacyjnych, a wśród nich quizy matematyczne, z j. angielskiego czy niemieckiego),
  • zestaw 5 gier logicznych,
  • 9 gier zręcznościowych,
  • 4 symulatory sportowe (np. dart czy football).

  Polecana przez nas interaktywna ściana może zostać rozbudowana o kolejne elementy takie jak np. aplikacja edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od lat 5 do 8, czy zestaw karaoke.

 • Stół terapeutyczny

  Multimedialny stół dotykowy do terapii

  Możliwości wspomagania rozwoju dziecka istnieje naprawdę wiele. Warto dołożyć wszelkich starań, by uatrakcyjnić ten proces i dostarczyć różnorodnych bodźców, mających wpływ na sferę poznawczą, emocjonalną, społeczną czy behawioralną. Zwłaszcza placówki oświatowe oraz specjalistyczne poradnie psychologiczno- pedagogiczne powinny znaleźć środki na rozszerzanie dostępnych narzędzi i pomocy, wspierających rozwój dziecka. Nasz sklep, w ramach kategorii multimedia, oferuje stół dotykowy do terapii, który świetnie sprawdzi się w celach dydaktycznych oraz korekcyjnych.

  Stół multimedialny zachęca do podejmowania aktywności fizycznej, która bezpośrednio przekłada się na poprawę koordynacji wzrokowo- ruchowej, spostrzegawczość oraz wiele innych procesów poznawczych. Ponadto doskonale wprowadza w podejmowanie relacji społecznych, jednocześnie dostarczając naturalnej przyjemności, jaka płynie z zabawy. Zamysł, na którym opiera się stół terapeutyczny, polega na tym, że na blacie wyświetlane są poszczególne gry za pomocą projektora. Przygotowano aż osiem różnorodnych propozycji zabaw. Stół można kupić w zestawie lub osobno, co powoduje, że cena wzrasta lub adekwatnie do zawartości jest niższa. Stół bez projektora może być z powodzeniem używany w tradycyjnych salach szkolnych.

  Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i intuicyjna, w głównej mierze opiera się na tym samym działaniu, co telewizor, ponieważ oba urządzenia steruje się za pomocą pilota. Nieporównywalnie jednak przynosi znacznie więcej korzyści oraz podąża za nowoczesnym rozwojem technologii.

 • Roboty edukacyjne

  Robot Photon - edukacyjna zabawka dla dzieci z nauką programowania

  Łączenie nauki wraz z zabawą z pewnością jest świetnym sposobem na wspieranie rozwoju najmłodszych. Robot Photon dostępny w ofercie Moje Bambino jest doskonałym sposobem na wprowadzenie dzieci w świat programowania, stymulowanie logicznego myślenia oraz kreatywności. Robot Photon to zabawka edukacyjna, która jest obsługiwana przez młodego programistę za sprawą aplikacji mobilnej zainstalowanej na telefonie, tablecie lub laptopie. Początkowo Photon nie posiada żadnych zdolności - nie jest w stanie nawet się samodzielnie poruszać. Jednakże to dziecko musi obdarować robota wszelkimi umiejętnościami. Wraz z ukończeniem poszczególnych eksperymentów oraz zadań w aplikacji mobilnej - Photon zyskuje kolejne zdolności - w tym samym czasie młody programista rozwija swoją kreatywność oraz logiczne myślenie.

  Robot edukacyjny dla dzieci posiada zestaw 10 czujników. Z tego powodu wykrywa dotyk, dźwięk, światło kolory oraz omija przeszkody. Za sprawą tak wielu możliwości dziecko może programować go do woli na różne sposoby. Ograniczeniem jest tutaj wyłącznie kreatywność. Aplikacja obsługująca Photona posiada różne interfejsy, dzięki którym robot może być wykorzystywany przez dzieci w różnym wieku od 3 do 18 roku życia. Nie należy się obawiać, iż młody programista nie poradzi sobie z obsługą Photona. Zabawka została skonstruowana tak, aby mogła być obsługiwana na każdym poziomie rozwoju - nawet jeżeli dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z programowaniem. Zabawka z pewnością udowadnia, że warto rozpocząć programowanie od najmłodszych lat, jest to świetny sposób na wprowadzenie w świat nowoczesnych technologii oraz nauki. Dobrym pomysłem będzie robot edukacyjny na prezent, aczkolwiek wykorzystywany może być nie tylko do użytku prywatnego. Nauka programowania dla dzieci przy użyciu Photona może być również przeprowadzana w szkołach.

  Sklep Moje Bambino w ofercie posiada w sprzedaży pojedyncze egzemplarze zabawki, jak i zestawy kilku robotów (gdzie cena będzie dodatkowo korzystniejsza) - które sprawdzą się podczas nauki kodowania. W ofercie znajdują się również certyfikowane szkolenia dla nauczycieli umożliwiające skuteczne przeprowadzanie zajęć wraz z użyciem interaktywnego robota. W nauce przy użyciu interaktywnej zabawki pomocne również okażą się dedykowane tablety / laptopy, maty edukacyjne dla robota, specjalne fiszki do wykorzystywania na zajęciach, proponowane scenariusze zajęć oraz wiele innych. Photon to doskonały, interaktywny prezent dla dziecka, jak i narzędzie dydaktyczne wykorzystywane w pracy nauczycieli.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.