Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Multimedia
Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i ...

Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół

Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem”. Już od wielu lat na lekcjach korzystano ze slajdów i przeźroczy, ale to już przeżytek. Nowoczesne multimedia w szkole to zestaw rzutnik + tablica wraz z komputerem, do którego dostęp ma nauczyciel. Dzięki temu można skorzystać z przygotowanych materiałów na lekcji, co odciąży nauczyciela i pomoże uczniom skupić się na lekcji. Internet oferuje mnóstwo bezpłatnych materiałów edukacyjnych, dlaczego z nich nie korzystać?

Multimedia w szkole na poziomie robię i rozumiem

Jak można jeszcze lepiej dotrzeć do dzieci, sprawić by były zaangażowane w zajęcia oraz pomóc wyrazić się nawet tym wymagającym większej uwagi? Tablice interaktywne, które znajdą Państwo w tej kategorii, to krok naprzód, jeśli chodzi o komunikację z dziećmi. Obserwuj klasę radosnych dzieci uczestniczących w quizie edukacyjnym... rzucając piłeczkami w interaktywną tablicę! Daj im możliwość przeżywania radosnych przygód na magicznym dywanie, który, angażując dziecko ruchowo, wzmacnia jego zdolności poznawcze i edukuje go! Pomóż wyrazić się i poznać świat dzieciom wymagającym większej uwagi z interaktywnym stołem terapeutycznym. Interaktywne multimedia w szkole składają się z projektora obrazu, systemu czujników informujących o zachowaniu dzieci, komputera przetwarzającego te informacje i dodatkowego osprzętu, na przykład piłeczek do tablicy. Nauczyciel do dyspozycji może mieć specjalny pilot, którym koordynuje całą zabawę.

Więcej
Kliknij, aby się z nami skontaktować