Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Multimedia
Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i ...

Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół

Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem”. Już od wielu lat na lekcjach korzystano ze slajdów i przeźroczy, ale to już przeżytek. Nowoczesne multimedia w szkole to zestaw rzutnik + tablica wraz z komputerem, do którego dostęp ma nauczyciel. Dzięki temu można skorzystać z przygotowanych materiałów na lekcji, co odciąży nauczyciela i pomoże uczniom skupić się na lekcji. Internet oferuje mnóstwo bezpłatnych materiałów edukacyjnych, dlaczego z nich nie korzystać?

Multimedia w szkole na poziomie robię i rozumiem

Jak można jeszcze lepiej dotrzeć do dzieci, sprawić by były zaangażowane w zajęcia oraz pomóc wyrazić się nawet tym wymagającym większej uwagi? Tablice interaktywne, które znajdą Państwo w tej kategorii, to krok naprzód, jeśli chodzi o komunikację z dziećmi. Obserwuj klasę radosnych dzieci uczestniczących w quizie edukacyjnym... rzucając piłeczkami w interaktywną tablicę! Daj im możliwość przeżywania radosnych przygód na magicznym dywanie, który, angażując dziecko ruchowo, wzmacnia jego zdolności poznawcze i edukuje go! Pomóż wyrazić się i poznać świat dzieciom wymagającym większej uwagi z interaktywnym stołem terapeutycznym. Interaktywne multimedia w szkole składają się z projektora obrazu, systemu czujników informujących o zachowaniu dzieci, komputera przetwarzającego te informacje i dodatkowego osprzętu, na przykład piłeczek do tablicy. Nauczyciel do dyspozycji może mieć specjalny pilot, którym koordynuje całą zabawę.

Więcej

Podkategorie

 • Sprzęt multimedialny

  Sprzęt i zestawy multimedialne do szkół

  Nowoczesne szkolnictwo z pewnością różni się od rozwiązań stosowanych w edukacji wiele lat temu. Aktualnie nikogo nie dziwi obecność projektorów, tablic multimedialnych oraz komputerów w salach lekcyjnych. Efektywne sposoby nauczania korzystają ze zdobyczy technologii na każdym kroku. Nowoczesna szkoła na co dzień wykorzystuje różne multimedia w edukacji.

  Obecnie w większości sal lekcyjnych znajdują się tablice multimedialne. Nauczyciele mogą korzystać z programów edukacyjnych odtwarzając filmy edukacyjne na dużej rozdzielczości. Do komfortowego użytkowania tablica multimedialna oprócz projektora potrzebuje odpowiednich akcesoriów, takich jak: głośniki, interaktywne półki, moduły bezprzewodowego połączenia z komputerem, markery suchościeralne, czyściki magnetyczne oraz płyny to tablic suchościeralnych.

  Pomocne multimedia w szkole, to również monitory interaktywne. Nie są to jakby mogło się wydawać zwykłe ekrany LCD. Przede wszystkim odznaczają się wbudowanym komputerem oraz technologią dotykową, pozwalającą obsługiwać nawet 20 punktów jednocześnie. Za sprawą zastosowania szkieł hartowanych, monitor interaktywny jest dostatecznie chroniony przed ewentualnymi uszkodzeniami. Interesujący może okazać się również statyw do monitora lub kupno stołu interaktywnego.

  Pełnoprawny zestaw multimedialny do szkoły to nie tylko monitor interaktywny oraz tablica multimedialna. Warto umożliwić uczniom naukę przy pomocy komputerów. Obecnie popularne są nie tylko urządzenia stacjonarne, lecz laptopy oraz tablety. Inwestycję warto poszerzyć o systemy multimedialne. Oprogramowanie NetSupport School umożliwia nauczycielowi swobodne zarządzanie komputerami udostępnionym uczniom. Nauczyciel może w prosty sposób udzielać instrukcji, dzielić się zawartością oraz treściami, czy wykonywać zdalną realizację tekstów.

 • Meble do sal multimedialnych

        

 • Programy multimedialne
 • Sprzęt biurowy
 • Magiczny dywan

 • Magiczna ściana
 • Stół terapeutyczny
 • Roboty edukacyjne

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować