Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Multimedia
Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i ...

Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół

Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem”. Już od wielu lat na lekcjach korzystano ze slajdów i przeźroczy, ale to już przeżytek. Nowoczesne multimedia w szkole to zestaw rzutnik + tablica wraz z komputerem, do którego dostęp ma nauczyciel. Dzięki temu można skorzystać z przygotowanych materiałów na lekcji, co odciąży nauczyciela i pomoże uczniom skupić się na lekcji. Internet oferuje mnóstwo bezpłatnych materiałów edukacyjnych, dlaczego z nich nie korzystać?

Multimedia w szkole na poziomie robię i rozumiem

Jak można jeszcze lepiej dotrzeć do dzieci, sprawić by były zaangażowane w zajęcia oraz pomóc wyrazić się nawet tym wymagającym większej uwagi? Tablice interaktywne, które znajdą Państwo w tej kategorii, to krok naprzód, jeśli chodzi o komunikację z dziećmi. Obserwuj klasę radosnych dzieci uczestniczących w quizie edukacyjnym... rzucając piłeczkami w interaktywną tablicę! Daj im możliwość przeżywania radosnych przygód na magicznym dywanie, który, angażując dziecko ruchowo, wzmacnia jego zdolności poznawcze i edukuje go! Pomóż wyrazić się i poznać świat dzieciom wymagającym większej uwagi z interaktywnym stołem terapeutycznym. Interaktywne multimedia w szkole składają się z projektora obrazu, systemu czujników informujących o zachowaniu dzieci, komputera przetwarzającego te informacje i dodatkowego osprzętu, na przykład piłeczek do tablicy. Nauczyciel do dyspozycji może mieć specjalny pilot, którym koordynuje całą zabawę.

Więcej

Podkategorie

 • Sprzęt multimedialny

  Sprzęt i zestawy multimedialne do szkół

  Nowoczesne szkolnictwo z pewnością różni się od rozwiązań stosowanych w edukacji wiele lat temu. Aktualnie nikogo nie dziwi obecność projektorów, tablic multimedialnych oraz komputerów w salach lekcyjnych. Efektywne sposoby nauczania korzystają ze zdobyczy technologii na każdym kroku. Nowoczesna szkoła na co dzień wykorzystuje różne multimedia w edukacji.

  Obecnie w większości sal lekcyjnych znajdują się tablice multimedialne. Nauczyciele mogą korzystać z programów edukacyjnych odtwarzając filmy edukacyjne na dużej rozdzielczości. Do komfortowego użytkowania tablica multimedialna oprócz projektora potrzebuje odpowiednich akcesoriów, takich jak: głośniki, interaktywne półki, moduły bezprzewodowego połączenia z komputerem, markery suchościeralne, czyściki magnetyczne oraz płyny to tablic suchościeralnych.

  Pomocne multimedia w szkole, to również monitory interaktywne. Nie są to jakby mogło się wydawać zwykłe ekrany LCD. Przede wszystkim odznaczają się wbudowanym komputerem oraz technologią dotykową, pozwalającą obsługiwać nawet 20 punktów jednocześnie. Za sprawą zastosowania szkieł hartowanych, monitor interaktywny jest dostatecznie chroniony przed ewentualnymi uszkodzeniami. Interesujący może okazać się również statyw do monitora lub kupno stołu interaktywnego.

  Pełnoprawny zestaw multimedialny do szkoły to nie tylko monitor interaktywny oraz tablica multimedialna. Warto umożliwić uczniom naukę przy pomocy komputerów. Obecnie popularne są nie tylko urządzenia stacjonarne, lecz laptopy oraz tablety. Inwestycję warto poszerzyć o systemy multimedialne. Oprogramowanie NetSupport School umożliwia nauczycielowi swobodne zarządzanie komputerami udostępnionym uczniom. Nauczyciel może w prosty sposób udzielać instrukcji, dzielić się zawartością oraz treściami, czy wykonywać zdalną realizację tekstów.

 • Meble do sal multimedialnych

        

 • Programy multimedialne
 • Sprzęt biurowy
 • Magiczny dywan

 • Magiczna ściana
 • Stół terapeutyczny
 • Roboty edukacyjne

  Robot Photon - edukacyjna zabawka dla dzieci z nauką programowania

  Łączenie nauki wraz z zabawą z pewnością jest świetnym sposobem na wspieranie rozwoju najmłodszych. Robot Photon dostępny w ofercie Moje Bambino jest doskonałym sposobem na wprowadzenie dzieci w świat programowania, stymulowanie logicznego myślenia oraz kreatywności. Robot Photon to zabawka edukacyjna, która jest obsługiwana przez młodego programistę za sprawą aplikacji mobilnej zainstalowanej na telefonie, tablecie lub laptopie. Początkowo Photon nie posiada żadnych zdolności - nie jest w stanie nawet się samodzielnie poruszać. Jednakże to dziecko musi obdarować robota wszelkimi umiejętnościami. Wraz z ukończeniem poszczególnych eksperymentów oraz zadań w aplikacji mobilnej - Photon zyskuje kolejne zdolności - w tym samym czasie młody programista rozwija swoją kreatywność oraz logiczne myślenie.

  Robot edukacyjny dla dzieci posiada zestaw 10 czujników. Z tego powodu wykrywa dotyk, dźwięk, światło kolory oraz omija przeszkody. Za sprawą tak wielu możliwości dziecko może programować go do woli na różne sposoby. Ograniczeniem jest tutaj wyłącznie kreatywność. Aplikacja obsługująca Photona posiada różne interfejsy, dzięki którym robot może być wykorzystywany przez dzieci w różnym wieku od 3 do 18 roku życia. Nie należy się obawiać, iż młody programista nie poradzi sobie z obsługą Photona. Zabawka została skonstruowana tak, aby mogła być obsługiwana na każdym poziomie rozwoju - nawet jeżeli dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z programowaniem. Zabawka z pewnością udowadnia, że warto rozpocząć programowanie od najmłodszych lat, jest to świetny sposób na wprowadzenie w świat nowoczesnych technologii oraz nauki. Dobrym pomysłem będzie robot edukacyjny na prezent, aczkolwiek wykorzystywany może być nie tylko do użytku prywatnego. Nauka programowania dla dzieci przy użyciu Photona może być również przeprowadzana w szkołach.

  Sklep Moje Bambino w ofercie posiada w sprzedaży pojedyncze egzemplarze zabawki, jak i zestawy kilku robotów (gdzie cena będzie dodatkowo korzystniejsza) - które sprawdzą się podczas nauki kodowania. W ofercie znajdują się również certyfikowane szkolenia dla nauczycieli umożliwiające skuteczne przeprowadzanie zajęć wraz z użyciem interaktywnego robota. W nauce przy użyciu interaktywnej zabawki pomocne również okażą się dedykowane tablety / laptopy, maty edukacyjne dla robota, specjalne fiszki do wykorzystywania na zajęciach, proponowane scenariusze zajęć oraz wiele innych. Photon to doskonały, interaktywny prezent dla dziecka, jak i narzędzie dydaktyczne wykorzystywane w pracy nauczycieli.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować