Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Kredy
Kredy szkolne do tabli i do malowania po betonie Kreda do tablic to chyba przedmiot najbardziej kojarzącym nam się ze szkołą. Jej wygląd i specyficzny zapach ...

Kredy szkolne do tabli i do malowania po betonie

Kreda do tablic to chyba przedmiot najbardziej kojarzącym nam się ze szkołą. Jej wygląd i specyficzny zapach przywodzą na myśl wspomnienia związane z ławką szkolną, lekcjami i odpytywaniem przy tablicy... Posiadamy najlepszej jakości kredy szkolne dla dzieci - są to różne modele tych akcesoriów.

W naszej ofercie znajdują się:

  • kreda białą,
  • kredy kolorowe,
  • uchwyt na kredę,
  • kreda do malowania po betonie.

Wszystkie te artykuły charakteryzuje trwałość, zapewniają wyraźne i długie pisanie. Polecamy nasze kredy w atrakcyjnych cenach - można je zamówić online. Są to produkty ekonomiczne i bardzo praktyczne, a przy tym bezpieczne dla dzieci i antyalergiczne. Łatwo się je zmywa. Kredy są pakowanew określonej liczbie sztuk, w zależności od wybranego modelu. Wygodne pudełka dają możliwość bezpiecznego przechowywania kred. Kredy nie kuszą się i nie pylą, nie drapią po tablicach ani nie wydają uciążliwego pisku. Wszystkie oferowane w naszym sklepie kredy spełniają odpowiednie wymogi oraz posiadają atest PZH i znak CE.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów