Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Kredki, pastele, mazaki, żele
Zestawy plastyczne kredek lub pasteli dla dzieci Tradycyjne polskie kredki Bambino obecne są na rynku od końca XIX wieku. Są najbardziej znanym z naszych produktów; trudno ...

Zestawy plastyczne kredek lub pasteli dla dzieci

Tradycyjne polskie kredki Bambino obecne są na rynku od końca XIX wieku. Są najbardziej znanym z naszych produktów; trudno obecnie o kogoś, kto nigdy nie trzymał w ręku jednej z naszych kredek świecowych albo ołówkowych i nie ma związanych z nimi dobrych wspomnień. Właśnie dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że nasze zestawy kredek dla dzieci nie mają sobie równych.

Oferujemy Państwu zestawy kredek dla dzieci w wielu wariantach: od klasycznych małych zestawów po 12, 18 albo 24 kolory dla pojedynczych maluchów do zbiorczych opakowań przeznaczonych do świetlic, na lekcji plastyki etc. Oprócz najbardziej znanych rozwiązań, tj. kredek ołówkowych i świecowych, zestaw plastyczny firmy Bambino może zawierać bardziej specjalistyczne rozwiązania.

Flamastry, żele i wiele więcej...

Zestaw pasteli dla dzieci składa się więc po prostu z pasteli suchych albo olejowych, od 12 do 48 kolorów, jednak przy odpowiednim dobraniu akcesoriów (papier, specjalistyczne gumki) pozwala już na naukę konkretnej techniki rysunku, a nie tylko na kolorowanie. Kredki do szkła pomogą przyzwyczaić dziecko do pracy artystycznej na nietypowych podłożach. Zestawy flamastrów - pozwolą pracować nad precyzją kolorowania i pisania. Zastosowanie brokatu i żel-penów to najlepszy sposób, żeby przekonać dziecko, że kaligrafia jest po prostu fajna.

Nietoksyczne, łatwo zmywalne kredki do twarzy przydają się podczas innych zabaw i stanowią nieustające źródło radości dla maluchów. Dorosłym proponujemy markery i mazaki suchościeralne do tablic, zakreślacze - i mazaki do tkanin dla tych, którzy chcą czasem ozdobić ubrania w niepowtarzalny sposób.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów