Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Kolorowanki
Kolorowanki edukacyjne dla dzieci Jakie dziecko oprze się pokusie przemienienia czarno-białego rysunku w obraz mieniący się feerią barw? Kolorowanka to prosty, a zarazem przyjemny sposób na ...

Kolorowanki edukacyjne dla dzieci

Jakie dziecko oprze się pokusie przemienienia czarno-białego rysunku w obraz mieniący się feerią barw? Kolorowanka to prosty, a zarazem przyjemny sposób na wieczorną nudę - wystarczy książeczka z przeznaczonymi do kolorowania obrazkami oraz pudełko kredek, aby zapewnić maluchowi dobrą zabawę. Dzięki tej formie spędzania czasu dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz umiejętności manualne, a z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego, obejmującą edukacyjne kolorowanki dla dzieci, każdy rodzic może dodatkowo zadbać o prawidłowy rozwój dziecka w sferach pozornie niezwiązanych z kolorowaniem.

Prezentujemy wybór książeczek do kolorowania, z którymi dzieci mogą ćwiczyć prawidłowy chwyt kredki i operowanie dłonią, jednocześnie ucząc się nazw zwierząt, przyswajając wiedzę proekologiczną lub zaznajamiając się z trudnym tematem, jakim są mapy. Każda prezentowana na tej podstronie kolorowanka edukacyjna dla dziecka to źródło dobrej zabawy oraz kolejny krok, zapewniający malcowi najlepszy start w przyszłość. Nasze kolorowanki są szczególnie lubiane przez dzieci ze względu na bardzo atrakcyjne, kipiące dobrym humorem rysunki, którym każdy maluch z chęcią poświęci długie godziny. Dodatkowym atutem książeczek są uatrakcyjniające zabawę zadania typu połącz kropki.

Nabycie kolorowanki nigdy nie wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów, ale cena, którą oferuje nasz sklep, jest wyjątkowo atrakcyjna. Tym bardziej cieszy fakt, że tak niepozorny zakup może przynieść dziecku tyle wymiernych korzyści.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.