Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Dywany i wykładziny
Kolorowe wykładziny i dywany do szkoły Wybór odpowiedniej wykładziny szkolnej jest jednym z najistotniejszych problemów przed którym stają osoby decydujące się na wyposażenie placówki. Szkoła jest miejscem ...

Kolorowe wykładziny i dywany do szkoły

Wybór odpowiedniej wykładziny szkolnej jest jednym z najistotniejszych problemów przed którym stają osoby decydujące się na wyposażenie placówki.

Szkoła jest miejscem użyteczności publicznej, co oznacza, że wykładziny szkolne i dywany szkole powinny być zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a także posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty.

Dobra wykładzina do szkoły winna posiadać cechy takie jak:

 • trudnozapalność, co oznacza, że w momencie pożaru ogień nie będzie się po niej rozprzestrzeniał, a w przypadku zapalenia nie będą emitowane szkodliwe dla otoczenie trujące opary;
 • antypoślizgowość;
 • odporność za zabrudzenia;
 • łatwość w czyszczeniu;
 • odpowiednia twardość;
 • wytrzymałość na ścieranie;
 • wchłanialność dźwięków;•
 • higieniczność.

Decydując się na zakup należy także kierować się miejscem docelowym, w którym będzie ona leżała. W jego dokonaniu pomogą klasy użyteczności i specyfikacja techniczna, które określą w jakich pomieszczeniach sprawdzą się najlepiej. Kierując się powyższym, wykładzina do szkoły przeznaczona do np. sali komputerowej ze względu na obecność sprzętu komputerowego będzie charakteryzowała się antystatycznością, natomiast te przeznaczone do położenia na szkolnym korytarzu będą odporne na ścieranie i cechowały się odpowiednią twardością.

Wykładziny podłogowe są bardzo dobrym rozwiązaniem stosowanym do miejsc, gdzie dzieci przede wszystkim spędzają czas przemieszczając się, ale w miejscach przeznaczonych do zabawy lepiej sprawdzą się dywany szkolne, które miękkością, bogatym wzornictwem i atrakcyjną kolorystką, zapewnią bezpieczne miejsce do harców.

Więcej

Podkategorie

 • Dywany

  Moje Bambino doskonale rozumie jak ważne jest kompleksowe wyposażenie placówki edukacyjnej. Oprócz mebli szkolnych i przedszkolnych posiadamy w swojej ofercie całą gamę dodatkowych produktów, w tym eleganckie dywany do przedszkola o różnych rozmiarach. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu: dywany okrągłe i prostokątne, każdy w kilku różnych wzorach. Wszystkie z nich wykonane zostały w technologii Heat Set Fryz, z ulepszonego polipropylenu, co sprawia, że w dotyku przypominają dywany wełniane. Dodatkowo są odporne na ścieranie i nie tracą kolorów. Dlatego właśnie dywany Moje Bambino zapewniają komfort i wygodę dla dzieci.

   

  Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty dywanów Moje Bambino. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z naszymi konsultantami.

 • Wykładziny

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować