Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Podkategorie

 • Edukacja włączająca
 • Zajęcia indywidualne
 • Obserwacja pedagogiczna
 • Wyposażenie klasy terapeutycznej

  Poniżej przedstawiamy meble polecane do wyposażenia klasy terapeutycznej i przykładowe aranżacje:

 • Wyposażenie sali SI
 • Zajęcia rewalidacyjne

  Zajęcia rewalidacyjne w przedszkolu - ćwiczenia i scenariusze

  Dobry pedagog zdaje sobie sprawę z tego, że jego praca z dziećmi przyniesie oczekiwane skutki tylko przy korzystaniu ze sprawdzonych materiałów dydaktycznych. Prowadzić zajęcia rewalidacyjne w przedszkolu można na różne sposoby. Ogromnym wsparciem i ułatwieniem w pracy pedagoga dziecięcego z pewnością będą materiały multimedialne oraz książki z bogatej oferty naszego sklepu internetowego. Każdy z dostępnych programów nauczania dostosowany jest do rodzaju trudności, z którym musi poradzić sobie dziecko. Posiadamy także programy ogólnorozwojowe, kształtujące różne sfery poznania dziecka. Nasze produkty edukacyjne pokazują, że zajęcia rewalidacyjne dla dziecka nie muszą być nudne. Kształtować można rozwój intelektualny oraz ruchowy dzieci w każdym wieku.

  Każdy pedagog pracujący z dziećmi może skorzystać z gotowych pomysłów zamieszczonych w programach multimedialnych oraz publikacjach tradycyjnych. Gotowe ćwiczenia i scenariusze z pewnością ułatwią pracę nad konspektami i programami nauczania na dalsze okresy dziecięcej edukacji. Nowoczesne zajęcia rewalidacyjne w formie zabawy stają się znakomitym środkiem na dotarcie do wrażliwości i intelektu dopiero co kształtujących się małych istnień. Warto odwiedzić nasz sklep, ponieważ znajdą Państwo u nas wszechstronną i konkretną pomoc naukową. Wartość merytoryczna naszych materiałów edukacyjnych może być dodatkowo doceniona za oprawę i skład graficzny a także atrakcyjną cenę. Pedagog korzystający z tych materiałów stanie się prawdziwym przyjacielem dzieci!

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli