Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Projektory
Projektory multimedialne (krótko- i ultraogniskowe) do szkół Zajęcia w szkołach z roku na rok staja się coraz bardziej multimedialne. To bardzo dobrze, ponieważ w ten sposób ...

Projektory multimedialne (krótko- i ultraogniskowe) do szkół

Zajęcia w szkołach z roku na rok staja się coraz bardziej multimedialne. To bardzo dobrze, ponieważ w ten sposób uczniowie mają szansę zobaczyć na własne oczy dużo więcej, zamiast tylko czytać treść podręcznika. Samo wyświetlenie obrazowego schematu może przynosić lepsze efekty w zrozumieniu tematu lekcji. Jednak, aby podczas zajęć było możliwe wyświetlanie prezentacji, obrazów, a nawet puszczanie filmów, niezbędny jest projektor multimedialny.

Jeśli w klasie znajdzie się projektor, z pewnością będzie często używany. Obraz zawsze pomaga w nauce, a również i nauczyciele z przyjemnością będą korzystać z dodatkowych pomocy dydaktycznych. Żeby dydaktycy mogli długo pracować oraz spełniać stawiane przed nim wymagania, warto zadbać o kupno wysokiej jakości urządzenia. Projektory do szkół powinny być bardzo jasne, żeby obraz był widoczny nawet w ciągu dnia. Ponadto powinny wyróżniać się wysokim kontrastem i rozdzielczością. Właśnie takie urządzenia proponujemy w naszym sklepie internetowym.

W naszej ofercie znajdują się projektory krótkoogniskowe i ultraogniskowe. Są to modele, które doskonale sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach, gdzie projektor musi znajdować się blisko ściany lub ekranu projekcyjnego. Urządzenia te zapewniają wysoką jakość oraz wytrzymałość, ponieważ pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów (Epson, BenQ lub Sony). Dodatkowo dbamy o atrakcyjną ofertę dla placówek oświatowych. Chcemy wspierać edukację - dlatego też niska cena oferowanych przez nas urządzeń pozostanie niezmienna.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować