Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Pomysły na przestrzeń
Kolekcja mebli Premium w poniższych aranżacjach przestrzennych to jedne z wielu ustawień jakie można wykreować z różnorodnych szafek tego zestawu mebli szkolnych. Fronty szafek występują ...

Kolekcja mebli Premium w poniższych aranżacjach przestrzennych to jedne z wielu ustawień jakie można wykreować z różnorodnych szafek tego zestawu mebli szkolnych. Fronty szafek występują w sześciu wariantach kolorystycznych dzięki czemu można zaprojektować kolorową salę szkolną w młodszych klasach a w modnej szarości i bieli wybrać meble dla klasy, w której uczy się młodzież. To prosta i elegancka linia mebli szkolnych, uniwersalna i bardzo funkcjonalna.

Szafki występują w wersji z półkami i szufladami oraz mogą występować w wersji z nóżkami lub na kółkach, co ułatwi szybkie przemeblowanie sali szkolnej do zajęć grupowych. Atutem kolekcji Premium jest szeroki wybór wysokich szaf, które sprawdzą się w wyposażeniu sal lekcyjnych starszych uczniów lub w szkolnych pracowniach przyrodniczych.

Kolekcję Premium uzupełnia szeroka gama dodatkowych szafek typu organizer, szafek wiszących czy dedykowanych do szkoły stołów, krzeseł, kanap czy puf utrzymanych w podobnej tonacji kolorystycznej. Daje to olbrzymią możliwość aranżacji różnych klas szkolnych, miejsc do wypoczynku czy świetlicy i wszystko w jednakowym stylu.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi aranżacjami na przestrzeń w salach szkolnych.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.