Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Pomysły na przestrzeń
Meble szkolne Quadro to nieskończona liczba możliwości aranżacji przestrzennej sali szkolnej w nowoczesnym stylu. Bogata kolorystyka drzwiczek i szuflad w 12 stonowanych odcieniach oraz dwa ...

Meble szkolne Quadro to nieskończona liczba możliwości aranżacji przestrzennej sali szkolnej w nowoczesnym stylu. Bogata kolorystyka drzwiczek i szuflad w 12 stonowanych odcieniach oraz dwa warianty płyty (biała lub w tonacji klonu) sprawiają, że każda sala lekcyjna może być niepowtarzalna. A dochodzi do tego bogata różnorodność szafek szkolnych. Poniżej kilka pomysłów na urządzenie sali w szkole.

Warto zwrócić jeszcze uwagę na bardzo wysoką jakość mebli szkolnych Quadro. Meble wykonane są z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Fronty drzwiczek i szuflad to płyta MDF oklejona trwałą folią termoplastyczną. Cztery podstawowe wysokości szafek oraz szerokość w dwóch wariantach sprawiają, że meble sprawdzą się przy aranżacji małych jak i dużych sal szkolnych.

Ze względu na estetycznie wykonane tyły, szafki szkolne można ustawić w różnych konfiguracjach nie tylko przy ścianie, ale i na środku a dzięki szafkom 1/8 koła możliwe jest także ułożenie ich w kształcie fali lub półkoła. Z kolekcją Quadro łatwo też można zaplanować przestrzenie (szuflady czy szafeczki) na podręczniki czy artykuły plastyczne dala każdego ucznia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aranżacjami na przestrzeń w szkole.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne