Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Krzesła obrotowe
Krzesła i fotele biurowe obrotowe do ośrodków dydaktycznych Krzesła obrotowe są nierozłącznym elementem wyposażenia każdego biurka. Dbają o komfort długiego siedzenia, poprawiając jednocześnie jakość naszej pracy. ...

Krzesła i fotele biurowe obrotowe do ośrodków dydaktycznych

Krzesła obrotowe są nierozłącznym elementem wyposażenia każdego biurka. Dbają o komfort długiego siedzenia, poprawiając jednocześnie jakość naszej pracy. Powinny znajdować się w każdym biurze, gabinecie, ale również w domowym zapleczu. Nasz sklep Moje Bambino stawiając na najwyższą jakość produktów, prezentuje Państwu kilka najlepszych foteli, które spełnią wymogi wytrzymałości, wygody oraz będą stanowić dodatkowy element aranżacji wnętrz. Fotele biurowe obrotowe posiadają siedzisko, oparcie, regulację wysokości oraz stelaż na kółkach. Siedzisko może być twarde lub miękkie w zależności od indywidualnych potrzeb. Regulacja wysokości płynnie dostosowuje siedzisko do biurka do każdej z korzystających osób. Krzesła obrotowe, które zostały stworzone z mocnej sklejki, mogą nie posiadać regulacji oparcia. To jednak nie jest minusem, ponieważ każde z nich zostało wyprofilowane w taki sposób, aby jak najbardziej dbać o zdrowie naszego kręgosłupa. Koła zamontowane przy każdym z krzeseł umożliwiają płynne poruszanie się po pomieszczeniu, bez konieczności wstawania. Co ważniejsze, zostały wykonane z mocnych materiałów, które nie rysują żadnych powierzchni, więc z powodzeniem sprawdzą się w użytku na panelach, kafelkach, a nawet drewnie.

Krzesło biurowe obrotowe, które najczęściej spotykamy, składa się z wygodnego tapicerowanego siedziska i oparcia. Posiada pełną regulację wraz z podłokietnikami, które zwiększają komfort użytkowania. Dzięki swojej funkcjonalności jest najchętniej wykorzystywanym siedzeniem w wielu biurach i domach. Sklep Bambino oferuje Państwu wiele modeli w różnorodnej gamie kolorystycznej, które idealnie wkomponują się w potrzeby, ale również aranżację klasycznego lub nowoczesnego wnętrza. Odpowiednio skomponowane materiały gwarantują wysoką wytrzymałość oraz niski nakład pracy w utrzymaniu ich w czystości. Fotel biurowy musi zapewniać odpowiedni komfort, który zniweluje skutki długiego siedzenia, takie jak ból kręgosłupa oraz kolan, dlatego u nas cena foteli jest przystępna dla każdego.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów