Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Edukacja informatyczna
Edukacja informatyczna w szkole - pomoce dydaktyczne Informatyka to jeden z najbardziej lubianych przez uczniów przedmiotów. Stwarza to okazję, aby uczyć ich na lekcjach praktycznych i ...

Edukacja informatyczna w szkole - pomoce dydaktyczne

Informatyka to jeden z najbardziej lubianych przez uczniów przedmiotów. Stwarza to okazję, aby uczyć ich na lekcjach praktycznych i przydatnych w życiu umiejętności. Jednak, by nie zaprzepaścić szansy jaką daję zapał młodzieży, warto sięgnąć po pomoce i materiały, które sprawią, że zajęcia komputerowe będą dla nich jeszcze bardziej atrakcyjne.
Edukacja informatyczna w szkole powinna odbywać się w specjalnie do tego przygotowanych i wyposażonych salach. Sklep Moje Bambino posiada bogatą ofertę programów multimedialnych, które pokazują młodym ludziom, że komputer ma szereg praktycznych zastosowań. Pomoce dydaktyczne dla nauczycieli informatyki takie jak roboty czy materiały, dzięki którym możliwa jest nauka kodowania w szkole, na pewno sprawią, iż uczniowie z niecierpliwością będą oczekiwać następnych zajęć. Popularne klocki Numicon to nie tylko wstęp do zdobywania umiejętności w zakresie kodowania, ale też znakomite narzędzie do wykształcania się u uczniów logicznego myślenia.

Roboty, które można sterować z poziomu aplikacji oraz wydawać im polecenia dają możliwość pokazania dzieciom jak wiele można zdziałać przy pomocy nowych technologii. Plansze i kartoniki służące do wprowadzenia w świat programowania na pewno urozmaicą i tak już lubiane lekcje. Tak przydatny przedmiot jakim jest informatyka powinien dawać przykłady na pożyteczne wykorzystanie nowinek nauki, co będzie miało miejsce wtedy, kiedy zajęcia nie będą ograniczać się jedynie do pracy wyłącznie z samym komputerem.
Pracownia komputerowa nie musi służyć jedynie do przeprowadzania lekcji informatyki. Nauczyciele innych przedmiotów takich jak matematyka czy języki obce z pewnością skorzystają z niej wykorzystując wartościowe programy multimedialne. Programy takie dają też większe spektrum możliwości pedagogom, którzy prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe.
Cena oferowanego przez nas asortymentu mającego za zadnie wspomóc nauczycieli informatyki oraz kompleksowo wyposażyć sale komputerowe jest niezwykle atrakcyjna. Stanowi ona solidną inwestycję, gdyż są to artykuły, które będą służyć wielu pokoleniom uczniów.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.