Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Tablice, gabloty i mapy
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom placówek edukacyjnych, rodziców, a także samych uczniów, firma Moje Bambino wprowadziła do swojej oferty również tablice magnetyczne. Naszą bogatą kolekcję stanowią: tablice ...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom placówek edukacyjnych, rodziców, a także samych uczniów, firma Moje Bambino wprowadziła do swojej oferty również tablice magnetyczne. Naszą bogatą kolekcję stanowią: tablice pojedyncze z nadrukiem, tryptyki z nadrukiem, tablice wiszące, tablice na stojaku, a także tablice obrotowo – jezdne. Dodatkowo cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment.

 

Chcemy być postrzegani jako rzetelny i solidny partner, dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu najwyższej jakości asortyment, w atrakcyjnej cenie.

 

Polecamy serdecznie kolekcję tablic magnetycznych z oferty Moje Bambino. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania oraz wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą radą oraz pomocą.

Funkcjonalne tablice i gabloty szkolne, np. magnetyczne

Tablice magnetyczne suchościeralne to podstawowy element wyposażenia sal lekcyjnych i konferencyjnych. Są przydatne również podczas szkoleń i prezentacji. Obok funkcji prezentacyjnych świetnie nadają się na tablice ogłoszeń. W naszej ofercie proponujemy tablice magnetyczne w różnych formatach. Wszystkie są wykonane z trwałych materiałów odpornych na wielokrotne ścieranie. Solidna aluminiowa rama zapewnia stabilność i prostotę montażu tablicy. Dla szkół i uczelni proponujemy specjalizowane tablice szkolne o podwyższonej wytrzymałości. Dodatkowym elementem naszej oferty są gabloty szkolne (korkowe, tekstylne i magnetyczne) przygotowane z myślą o długotrwałej ekspozycji materiałów, które powinny być zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych. Uzupełnieniem oferty jest bogata kolekcja map dydaktycznych przygotowanych do użytku indywidualnego (małoformatowych) oraz do celów edukacji zbiorowej (mapy wielkoformatowe). Do prezentacji map proponujemy zastosowanie specjalizowanego stojaka do map.

Więcej

Podkategorie

 • Tablice szkolne zielone

  Moje Bambino, to nie tylko kredki i meble! W swojej ofercie posiadamy bowiem szeroką gamę tablic z nadrukiem oraz bez. Możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości: tablice szkolne pojedyncze, tryptyki, tablice kredowe, tablice ceramiczne, tablice lakierowane, tablice z półką na kredę, a także tablice obrotowo – jezdne.

   

  Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego właśnie wszystkie nasze tablice cechuje nie tylko najwyższa jakość i funkcjonalność, ale również wysoka estetyka wykonania. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważne są to dla Państwa kryteria.

   

  Zachęcamy do sprawdzenia całej naszej oferty tablic szkolnych do pisania kredą. Wierzymy, że spełnią one Państwa oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

 • Tablice magnetyczne

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom placówek edukacyjnych, rodziców, a także samych uczniów, firma Moje Bambino wprowadziła do swojej oferty również tablice magnetyczne. Naszą bogatą kolekcję stanowią: tablice pojedyncze z nadrukiem, tryptyki z nadrukiem, tablice wiszące, tablice na stojaku, a także tablice obrotowo – jezdne. Dodatkowo cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment.

   

  Chcemy być postrzegani jako rzetelny i solidny partner, dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu najwyższej jakości asortyment, w atrakcyjnej cenie.

   

  Polecamy serdecznie kolekcję tablic magnetycznych z oferty Moje Bambino. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania oraz wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą radą oraz pomocą.

 • Tablice multimedialne

  Misją Moje Bambino jest wyznaczanie nowych trendów i rozwiązań w dziedzinie edukacji. Dlatego właśnie cały czas poszerzamy swoją ofertę o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wspierające rozwój najmłodszych. Jednym z takich produktów są tablice interaktywne dotykowe. Możemy tutaj zaoferować Państwu najlepszej jakości produkty, objęte oczywiście gwarancją producenta. Co więcej posiadamy również: przystawki interaktywne, moduł bezprzewodowego podłączenia tablicy, a nawet głośniki, które ułatwią korzystanie z tablic.

   

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza bogatą ofertą tablic multimedialnych, a także dodatkowego sprzętu elektronicznego. W razie jakichkolwiek problemów oraz wątpliwości, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

 • Pozostałe tablice

  Szeroki wybór tablic informacyjnych do ośrodków edukacyjnych lub biur

  Sklep Moje Bambino oferuje szkolne tablice informacyjne, zarówno stojące, jak i wiszące, które można umieścić w placówkach edukacyjnych: w klasach, świetlicach, salach przedszkolnych oraz na korytarzach. Przy dokonywaniu wyboru odpowiedniego produktu należy pamiętać, że tablica informacyjna do szkoły powinna być jak najbardziej funkcjonalna oraz cechować się wysoką estetyką, stanowiąc wizytówkę placówki.

  Nasz asortyment obejmuje szkolne tablice korkowe w klasycznym kolorze, a także o bardziej wyrazistych odcieniach zieleni, błękitu oraz różu, które z pewnością ożywią przestrzeń. Część tablic korkowych, przeznaczonych do przedszkoli oraz najmłodszych klas szkół podstawowych zdobią ciekawe aplikacje, wprowadzające cieplejszą atmosferę do pomieszczenia. Tablice welurowe doceni każdy nauczyciel, który wykorzystuje materiał dydaktyczny (litery, liczby, liczmany) posiadający z tyłu rzep. Ten sposób mocowania pomocy edukacyjnych jest bezpieczniejszy dla dzieci niż tradycyjne pinezki czy szpilki. Dwustronne ścianki moderacyjne suchościeralno-magnetyczne, po których można pisać oraz korkowe świetnie sprawdzą się wówczas, kiedy zachodzi potrzeba estetycznego podziału przestrzeni, a także zamieszczenia ogłoszeń, czy też dłuższych relacji z życia szkoły, obchodów dnia patrona albo ważnych rocznic. Do wszystkich dostępnych ścianek można dokupić kółka, które sprawią, że bez problemu będzie można je przestawiać w dowolne miejsce. Podobną mobilnością oraz uniwersalnością wykazuje się kredowa tablica obrotowo jezdna o właściwościach magnetycznych. Można po niej pisać, a także przyczepić np. mapkę czy inne materiały dydaktyczne. Warto zwrócić uwagę na przesuwane kolumnowe tablice kredowo-suchościeralne, pozwalające zaoszczędzić miejsce w klasie. Dzięki systemowi przesuwania wszystkie zapisane informacje pozostają widoczne dla uczniów, a prowadzący może w każdej chwili się do nich odwołać.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mojego Bambino. Atrakcyjna cena produktów pomoże w kompleksowym wyposażeniu Państwa szkoły bądź przedszkola.

 • Gabloty

  Gabloty szkolne oraz tablice ogłoszeniowe i informacyjne

  Gabloty szkolne to przydatne meble, w których umieścimy wszystkie niezbędne informacje dotyczące zajęć, płatności, planów lekcji i wszystko to, co powinny wiedzieć dzieci oraz ich rodzice. W naszym sklepie prezentujemy Państwu gabloty o różnych wielkościach z bezpiecznym szkłem, pleksą lub bez niej, a przede wszystkim dopasowane do warunków wewnętrznym lub zewnętrznych.

  Gablota szkolna dobra na wszystko

  Pozwala stworzyć idealne miejsce na dodawanie ogłoszeń, ale również sprawdzi się jako punkt sukcesów naszych uczniów. Umieszczone w nich medale, puchary czy dyplomy będą godnie zaprezentowane, a ponadto zabezpieczone przed uszkodzeniami i kurzem. Cena gabloty zależna jest oczywiście od rozmiarów. Dbamy o to, by każda z nich była bezpieczna w użytkowaniu i nie sprawiała zagrożenia uczniom. Wyboru można dokonać na te zewnętrzne, które dzięki wodoszczelnym materiałom zabezpieczą wszystkie ogłoszenia przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowe zamknięcie na kluczyk chroni przed zniszczeniem zawartości, a użyte bezpieczne szkło gwarantuje, że nie sprawi nikomu krzywdy nawet podczas stłuczenia. Do wnętrza sprawdzi się gablota informacyjna korkowa, tekstylna lub suchościeralna. Tablice ogłoszeniowe szkolne to funkcjonalny i przydatny w organizacji, ale także przymusowy element każdej szkoły.

  Gablota ogłoszeniowa na korytarz i do klasy

  Gabloty w formie tablic sprawują się znakomicie nie tylko w korytarzach. Umieszczenie ich w klasie będzie również motywacją do tworzenia przez dzieci własnych aranżacji dotyczących na przykład danego przedmiotu. Nauczycielom posłuży również do umieszczania ważnych informacji, które ułatwią naukę podopiecznym. Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem są gabloty suchościeralne. Wykorzystywane zamiast tablicy ułatwiają pracę. Użyty na nich marker ściera się ściereczką lub gąbką, a w odróżnieniu od tablic kredowych nie pozostawia pyłu ani nie brudzi. W gablotach możemy również umieścić prace dzieci, dzięki czemu rodzice odbierając swoją pociechę, na bieżąco będą kontrolować jej umiejętności manualne.

 • Mapy

  Mapy ścienne szkolne świata i Europy oraz stojaki do map

  Mapy szkolne to podstawowe wyposażenie każdej klasy przeznaczonej do nauki geografii, i nie tylko. Na lekcjach historii uczniowie także pracują w oparciu o mapy, poznając- zmieniające się na przestrzeni czasu- terytoria poszczególnych państw, w tym Polski. Zdecydowana większość dzieci szkolnych to typ wzrokowców, więc mapy szkolne to idealna pomoc dydaktyczna, ułatwiająca przebieg lekcji i zapamiętywanie prezentowanych danych. Omawiany atrybut szkolnego geografa istnieje w szkołach już kilkadziesiąt lat i wciąż jest niezastąpionym narzędziem, by poznawać położenie poszczególnych zakątków Polski, świata lub Europy.

  W naszej ofercie mapa ścienna szkolna dostępna jest we wszystkich niezbędnych rodzajach. Posiadamy mapy fizyczne, które posłużą do nauki ukształtowania terenu, zarówno polskich, jak i światowych obszarów. Oferujemy również mapy polityczne, doskonałe do zdobywania wiedzy na temat położenia poszczególnych państw, ich granic, bezpośrednich sąsiadów oraz zapoznania się z nazwami stolic . Mapa ścienna szkolna to również model połączony charakterystycznych cech mapy fizycznej i politycznej, która stanowi oszczędność kosztów dla placówki nabywającej narzędzie, ale też szerszy kontekst do nauki dla uczniów .

  Proponujemy również modele map przeznaczone dla najmłodszej grupy uczniów. Opracowane z myślą o specyficznych wymaganiach młodszych dzieci, stanowią inspirację do nauki, a ciekawe zabiegi graficzne zachęcają do posługiwania się mapą i wzbudzają zainteresowanie światem geografii. W asortymencie pomocy dydaktycznych, w zakresie wiedzy geograficznej, znajdują się mapy świata, Europy, jak i Polski. Oprócz ukształtowania terenu, mapa administracyjna prezentuje podział naszego kraju na umowne jednostki: województwa, powiaty. Niezbędnym elementem technicznym do korzystania z mapy jest stojak do mapy. Dostępny w naszym sklepie w kilku wariantach. Cena poszczególnych stojaków uzależniona jest od wykonania i wielkości produktu oraz zakresu funkcjonalności danego modelu.

 • Akcesoria do tablic

  Akcesoria do tablic szkolnych

  Akcesoria do tablic szkolnych to bardzo ważne, a czasami wręcz niezbędne elementy wyposażenia praktycznie każdej sali znajdującej się w budynku szkolnym, ponieważ zaliczamy do nich takie artykuły jak np. markery suchościeralne, wycieraki magnetyczne, płyny do tablic, planer magnetyczny, a nawet tradycyjne, coraz rzadziej używane białe kredy. Wspomniane wyżej akcesoria tak naprawdę umożliwiają nam korzystanie z tablic zarówno tych tradycyjnych, gdzie to stosujemy zwykłą, białą kredę, jak również tych nieco nowszych, w których przypadku wykorzystywane są markery suchościeralne. Stąd też akcesoria do tablic szkolnych oferowane w naszym sklepie, dostępne są w wielu różnych wariantach, gdzie to mamy do czynienia m.in. z całymi zestawami bądź też pojedynczymi produktami, dzięki czemu każda osoba ma możliwość dopasowania dostępnych wariantów do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto tablice szkolne coraz częściej znajdują się również w biurach, gdzie to wykorzystywane są podczas różnego rodzaju spotkań, szkoleń, a nawet konferencji, dlatego też z naszej oferty mogą również skorzystać różnego rodzaju przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.