Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Meble i akcesoria muzyczne
Akcesoria muzyczne i meble dla dzieci Muzyka odgrywa w rozwoju dzieci ogromną rolę. Przez korzystanie z zabawek i akcesoriów muzycznych, dziecko w naturalny sposób obcując z ...

Akcesoria muzyczne i meble dla dzieci

Muzyka odgrywa w rozwoju dzieci ogromną rolę. Przez korzystanie z zabawek i akcesoriów muzycznych, dziecko w naturalny sposób obcując z muzyką stymuluje swój rozwój.
Nasz sklep oferuje różnorodne akcesoria muzyczne dla dzieci. Znajdziemy tutaj bogate zestawy instrumentów, z jakich może korzystać dziecko, rozmieszczonych na specjalnym stoliku i uporządkowanych w łatwy i dostępny sposób. Taki zestaw jest świetnym wyborem, jeśli maluch nie posiada jeszcze żadnych instrumentów i chcemy umożliwić dziecku korzystanie z różnych możliwości oraz wybór. Komplet ten świetnie sprawdzi się też jako wyposażenie sali w przedszkolu lub świetlicy.

Mamy w ofercie także meble muzyczne, takie jak komoda z szufladami, w której można uporządkować sprzęt, półka z makatką do posegregowania instrumentów, stojak na nuty czy suchościeralna tablica z pięciolinią.
Cena oferowanych przez nas akcesoriów jest bardzo różna w zależności od wybranego produktu. Możemy wybrać z oferty dokładnie to, co idealnie spełni nasze oczekiwania w kwestii dbania o muzyczny rozwój dziecka.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.