Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Dekoracje na ścianę
Kolorowe dekoracje i naklejki na ścianę dla dzieci Przedmiotem poniższej oferty są wysokiej jakości ozdoby do przedszkola, w szczególności dekoracje na ścianę. Korzystając z poniższej oferty ...

Kolorowe dekoracje i naklejki na ścianę dla dzieci

Przedmiotem poniższej oferty są wysokiej jakości ozdoby do przedszkola, w szczególności dekoracje na ścianę. Korzystając z poniższej oferty z powodzeniem udekorujesz wszystkie sale w przedszkolu. Nasza propozycja jest niezwykle atrakcyjna i doskonale wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci. Ozdoby w przedszkolu to niezwykle ważny element, o który trzeba koniecznie zadbać. To one tworzą wyjątkową przytulną atmosferę i czynią pomieszczenia przedszkola przyjaznymi dla dzieci. Wśród proponowanych przez nas ozdób szczególną popularnością cieszą się naklejki na ścianę dla dzieci. Jest to niezwykle prosty sposób na całkowitą zmianę charakteru wnętrza. Bogactwo kolorów, wyjątkowa estetyka i przemyślany projekt stworzony specjalnie z myślą o dzieciach, sprawiają, że nasza propozycja idealnie wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom Twoim i Twoich podopiecznych.

Ozdoby do przedszkola i żłobka

Jesteśmy renomowaną firmą, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem wyjątkowych rozwiązań dla przedszkoli, szkół i żłobków. Nasze dekoracje na ścianę sprawdzą się świetnie nie tylko w przedszkolu. Szkoły również bardzo chętnie korzystają z naszych ozdób, nadając swoim pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Są one również doskonałym pomysłem dla każdego żłobka. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnych dla Ciebie produktów. Zaufaj nam i zamów niepowtarzalne dekoracje na ścianę, które uczynią przedszkole jeszcze przyjemniejszym miejscem. Oferujemy najwyższą jakość oraz niezwykle atrakcyjne ceny.

Więcej

Podkategorie

 • Przedszkole i Żłobek

  Dekoracje na ścianę do pokoju dziecka, żłobka bądź przedszkola

  Ścienne ozdoby przeznaczone dla naszych milusińskich to nie tylko znane już wszystkim, bardzo popularne i urokliwe naklejki na ścianę dla dzieci, ale również inne produkty, których bogatą ofertę prezentuje nasz sklep. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się wysoką jakością wykonania, a ich cena oraz warunki nabycia są konkurencyjne wobec rynkowych propozycji innych firm.

  Dekoracje i ozdoby na ścianę zarówno w dziecięcych pokojach, jak i żłobkach, przedszkolach czy klubach malucha, pełnią funkcję nie tylko upiększającą, ale również edukacyjną i utylitarną. Tę ostatnią sprawują z powodzeniem listwy zabezpieczające na narożniki, panele wyciszające czy efektowne osłony ścian w postaci wielobarwnych welurowych paneli, pasów, folii ochronnych oraz osłonek pod wyłączniki, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka. Sprawdzą się tu z pewnością również kieszonki na zabawki w kształcie zwierząt, które nie tylko cieszą oko, ale również motywują dziecko do sprzątania (np. zabawą w karmienie hipopotama czy liska klockami itp.). Zaprezentowane produkty oczywiście równie dobrze spełnią oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców również w domach, stanowiąc dekoracje na ścianę do pokoju dziecka. W naszym sklepie dostępne są również magnetyczne tapety, miarki wzrostu, kartonowe aplikacje czy edukacyjne makatki ułatwiając trudną naukę pór roku lub zaznajamiających z mapą Polski.

  Zarówno w żłobkach, jak i przedszkolach doskonałym pomysłem jest wykorzystanie gotowych tablic informacyjnych takich jak ogłoszenia czy jadłospis, przyciągających uwagę rodziców, ale również będących ciekawym elementem dekoracyjnym w hallach, korytarzach czy szatniach. Lustra także mogą być elementem dekoracyjnym w przedszkolnych salach zwłaszcza, że dodatkowo mogą stanowić pomoc w ćwiczeniach logopedycznych.

  Ciekawą kategorię stanowią oferowane przez nasz sklep, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka i przedszkola, tzw. manipulacje sensoryczne, czyli montowane do ścian i wykonane ze sklejki w połączeniu z innymi materiałami tablice, które posiadając niewątpliwie walory estetyczne, wspomagają manualny rozwój dziecka, rozbudzając zarazem jego ciekawość. Część elementów tablic posiada fakturę różniącą się w sposób znaczący od sklejki - np. tablica przedstawiająca kota imituje jego futerko w miejscu, gdzie znajduje się tułów zwierzęcia. W innym przypadku ogon konia wykonany jest ze szczeciny pędzla, a jeszcze gdzie indziej - sztacheta płotu z drewna o fakturze surowej deski.

 • Szkoła

  Dekoracje i naklejki na ścianę do pokoju dziecka lub placówki oświatowej

  Estetyczne i zadbane wnętrza szkół, czy przedszkoli, sprawiają, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, a nawet rodzice, którzy odwiedzają te miejsca, czują się o wiele lepiej. Oczywistym jest fakt, że chętniej spędzamy czas w miejscach, które prezentują się po prostu ładnie. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu w tej kategorii wysokiej jakości dekoracje na ścianę do przedszkola lub szkoły, cechuje je nie tylko świetne wykonanie, ale i bardzo atrakcyjna cena. Znajdą Państwo u nas między innymi dekoracje welurowe, przepiękne tapety, doskonałe lustra, a nawet niezwykle ładne obrazy i wiele innych produktów. Na szczególną uwagę zasługują właśnie, chociażby makatki, oprócz rewelacyjnego wyglądu, są także niezwykle cennym źródłem informacji dla naszych pociech. Z makatek można dowiedzieć się o istniejących porach roku, poznać nasz kraj, a także w kilka sekund przyozdobić np. krzesło.

  Decydując się na dodatki, które oferujemy, w zaledwie kilka minut można sprawić, że każda placówka oświatowa nabierze niepowtarzalnego charakteru i niezwykle zadbanego wyglądu. Naklejki na ścianę nie tylko uatrakcyjniają dane wnętrze, ale także potrafią zakryć nieestetyczne plamy, czy różne uszkodzenia, które powstały, chociażby wskutek nieuwagi czy zabawy najmłodszych. Dekoracje na ściany, dedykowane placówkom oświatowym, sprawiają, że pomieszczenia nabierają niepowtarzalnego wyglądu i niezwykle zadbanego charakteru. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli