Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Magiczna ściana
Interaktywna Magiczna Ściana Magiczna Ściana to multimedialny system, którego celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Ponieważ w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, nauka jest bardziej efektywna, jeśli ...

Interaktywna Magiczna Ściana

Magiczna Ściana to multimedialny system, którego celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Ponieważ w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, nauka jest bardziej efektywna, jeśli wykorzystuje się do celów poznawczych nie tylko wzrok i słuch, ale również zmysł kinestetyczny, ściana interaktywna, która umożliwia nie tylko odtwarzanie filmów, zdjęć czy prezentacji, ale również interakcję, z pewnością wzbogaci szkolne zajęcia. Dzięki wbudowanym symulatorom sportowym natomiast, wspomoże rozwój ruchowy ucznia.

W skład zestawu oferowanego przez nasz sklep wchodzą: ściana interaktywna - konstrukcja, która wyposażona jest w koła umożliwiające jej swobodne przemieszczanie oraz ekran, komputer i projektor, a także system nagłaśniający. Tablica obsługiwana jest za pomocą interaktywnego pisaka lub bezprzewodowej klawiatury z touchpadem, a cały system jest bardzo prosty w obsłudze - uruchamia się go dosłownie jednym przyciskiem.

Cena prezentowanego zestawu obejmuje, poza wymienionymi elementami, również szereg użyteczności takich jak:

  • odtwarzacze audio i video,
  • przeglądarka internetowa,
  • aplikacja do nauki programowania z ponad 3000 zadań,
  • 40 quizów edukacyjnych, a wśród nich quizy matematyczne, z j. angielskiego czy niemieckiego),
  • zestaw 5 gier logicznych,
  • 9 gier zręcznościowych,
  • 4 symulatory sportowe (np. dart czy football).

Polecana przez nas interaktywna ściana może zostać rozbudowana o kolejne elementy takie jak np. aplikacja edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od lat 5 do 8, czy zestaw karaoke.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.