Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Instrumenty dęte
Instrumenty dęte dla dzieci Rozwój dziecka obejmuje wiele różnorodnych obszarów, a specjaliści dawno udowodnili, że rozmaite i odmienne bodźce, zastosowane w odpowiedni sposób, mogą ten proces ...

Instrumenty dęte dla dzieci

Rozwój dziecka obejmuje wiele różnorodnych obszarów, a specjaliści dawno udowodnili, że rozmaite i odmienne bodźce, zastosowane w odpowiedni sposób, mogą ten proces wspomóc. W ramach zajęć szkolnych chętnie organizowane są zajęcia muzyczne, choć ich elementy pojawiają się najczęściej dużo wcześniej w edukacji. Aby dostarczyć dziecku profesjonalnych narzędzi do kształtowania słuchu muzycznego lub nauki gry na pierwszych instrumentach, warto skorzystać z naszej oferty, jaką są instrumenty dęte. W ramach tej kategorii proponujemy: flet, flet drewniany, harmonijkę oraz gwizdki.

Zestaw instrumentów muzycznych przygotowany jest specjalnie z myślą o najmłodszych. Poza spełnianiem wymogów charakterystycznych dla tej grupy instrumentów, produkty prezentują się atrakcyjnie dla dzieci. Posiadają przyciągające uwagę wzornictwo lub wyrazisty kolor. Drewniany gwizdek- ludek został zaprojektowany jako narzędzie zakończone wizerunkiem postaci bajkowej. Poprzez aspekt estetyczny, nasz sklep, stara się dodatkowo zachęcić młodych użytkowników instrumentów do sięgania po nie i czerpania radości, jaką niewątpliwie daje zabawa poprzez grę. Instrumenty dęte dla dzieci to doskonały pomysł na wzbogacenie zajęć lekcyjnych w przedszkolach oraz początkowych klasach szkoły podstawowej. Z całą pewnością rozbudzenie w dzieciach wrażliwości muzycznej jest nie do przecenienia, a im wcześniej rozpoczną swoją przygodę z muzyką, tym większe szanse na dalszy sukces. Cena poszczególnych produktów jest współmierna do jakości.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.