Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Obrazy
Obrazy dekoracyjne na ścianę do szkoły lub przedszkola Jak ozdobić przestrzenie szkolne, aby nabrały przyjaznego i radosnego charakteru? Dobrym pomysłem będą obrazy dekoracyjne do szkoły, z ...

Obrazy dekoracyjne na ścianę do szkoły lub przedszkola

Jak ozdobić przestrzenie szkolne, aby nabrały przyjaznego i radosnego charakteru? Dobrym pomysłem będą obrazy dekoracyjne do szkoły, z nadrukami na blejtramach, które mają na tyle uniwersalne motywy, że będą pasować do niemal każdej przestrzeni. Obraz na ścianę do szkoły, zawieszony w stołówce czy na korytarzu spowoduje że nawet dzieci, które mają problemy z przystosowaniem się do przebywania w nowym miejscu, poczują się w nim pewniej i będą gotowe na rozpoczęcie nowej przygody z edukacją.

Oferowane w sklepie Moje Bambino elementy aranżacji wnętrz, jak obrazy dekoracyjne, pozwalają na wygodne i szybkie przearanżowanie przestrzeni. Dostępne z takimi motywami, jak kolorowy zachód słońca nad jeziorem, budzące pozytywne skojarzenia kwiaty słoneczników lub rumianków, a także typowe, lubiane przez dzieci wzory, jak kształty z kredek czy obraz dekoracyjny przedstawiający sceny z życia misia mogą być wykorzystane nie tylko w szkole czy przedszkolu, ale także dla ocieplenia klimatu w przychodni lekarskiej czy u stomatologa.

Sklep Moje Bambino oferuje nie tylko obrazy dekoracyjne do szkoły, ale również szereg akcesoriów, pomocy i zabawek wspomagających w naturalny sposób harmonijny i zdrowy rozwój dzieci. Wyróżnikiem produktów oferowanych w Moje Bambino jest nie tylko korzystna cena, ale przede wszystkim dbałość o wysoką jakość proponowanych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego czy sal zabaw w przedszkolu czy żłobku. Staranne wykonanie powoduje, że używające ich dzieci mają zapewnione bezpieczeństwo.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.