Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Obrazy
Obrazy i obrazki do pokoju dziecka i placówki oświatowej Powszechnie wiadomo, że zmysł estetyki i jej poczucie jest kształtowane już od najmłodszych lat. Przedmioty, którymi otaczamy ...

Obrazy i obrazki do pokoju dziecka i placówki oświatowej

Powszechnie wiadomo, że zmysł estetyki i jej poczucie jest kształtowane już od najmłodszych lat. Przedmioty, którymi otaczamy dzieci, mają ogromny wpływ na późniejsze postrzeganie świata oraz rozwój emocjonalny. Dlatego warto, żeby już od pierwszych chwil życia, gromadzić wokół małego człowieka rzeczy, które będą właściwie stymulować jego wyobraźnię. Nasz sklep posiada w swojej ofercie efektowne obrazy do pokoju dziecka. Są to harmonijne, stateczne krajobrazy i pejzaże, które nie będą rozpraszać młodego człowieka na przykład podczas odrabiania lekcji. Wprowadzą do przestrzeni harmonię i pogodny klimat. Jasne i żywe kolory rozweselą wnętrze oraz będą powodować, że maluch będzie chciał w nim spędzać czas na nauce i radosnej zabawie. Nasz asortyment to nie tylko obrazki do pokoju dziecięcego, gdyż przedstawiają one elementy pasujące idealnie do wystroju sal zabaw, korytarzy szkolnych, pomieszczeń przedszkolnych, a także do poczekalni w poradniach czy pomieszczeń na oddziałach dziecięcych. Dzięki zastosowanym wyważonym barwom zbudują tam spokojną atmosferę. Obrazy do pokoju dziecka przedstawiające artykuły plastyczne, takie jak kredki, na pewno ucieszą młodego artystę. Będą także doskonale wyglądać jeżeli zawisną na ścianie w sali plastycznej.
Cena obrazów jest niewielka, a zalet z pokazywania dzieciom rzeczy, które zostały stworzone w poczucie smaku, nie da się wycenić. Piękne obrazy dostępne w naszym sklepie nie tylko spodobają się najmłodszym, ale będą też cieszyły oko ich rodziców.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.