Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Akcesoria do zabaw ruchowych
Sprzęt i akcesoria do zabaw ruchowych Akcesoria animacyjne do zabaw ruchowych to wyjątkowo istotny element wyposażenia każdego przedszkola lub innej placów edukacyjnej dla małych dzieci. Dzięki ...

Sprzęt i akcesoria do zabaw ruchowych

Akcesoria animacyjne do zabaw ruchowych to wyjątkowo istotny element wyposażenia każdego przedszkola lub innej placów edukacyjnej dla małych dzieci. Dzięki aktywności ruchowej wspomagamy prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci, w zakresie kształtowania równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Sprzęt do zabaw ruchowych dla dzieci, wykonany w solidny sposób, kolorowy i o atrakcyjnych dla maluchów kształtach pozwoli zorganizować każdą zabawę, nie tylko w przedszkolu, ale również w domu, jeśli chcemy zająć czas.

Akcesoria do zabaw ruchowych obejmują nie tylko najprostsze przedmioty, jak szarfy gimnastyczne i piłki sensoryczne, które pozwalają na przeprowadzanie zabaw drużynowych, ale również nieco bardziej skomplikowany sprzęt, jak trampoliny uwielbiane przez wszystkie dzieci czy moduły interaktywne do magicznej ściany będących angażującymi ich uwagę wielofunkcyjnymi tablicami multimedialnymi. Zestaw do zabaw 'Klaszczę, tupię, podskakuje' to bogate źródło inspiracji do przeprowadzenia grupowych ćwiczeń ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczęszczające do klas początkowych w szkole, a także dzieci z nieharmonijnym rozwojem ruchowym. Wśród oferowanych pomocy i akcesoriów do zabaw ruchowych są także zestawy ćwiczące zręczność, jak 'Wyceluj w pingwina' czy 'Wyceluje w obręcz' rozwijające koncentrację oraz koordynację oko-ręka u dzieci. Wyzwaniem dla dzieci po ukończeniu lat trzech będzie tunel wykonany z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału, w którym maluchy będą znakomicie się bawić.

Wszystkie akcesoria, które oferuje nasz sklep, pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy gwarantują ich staranne wykonanie i bezpieczeństwo dzieci. Naszymi atutami są także korzystna cena i wyjątkowo szybka dostawa. Oferowane przez nas zestawy odznaczają się ponadto wyjątkowo żywymi kolorami i fantazyjnymi kształtami, które przyciągną z pewnością uwagę dzieci, zachęcając je do aktywnej zabawy stymulującej układ mięśniowo-kostny i przyczyniając się do prawidłowego rozwoju.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów