Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Pracownie przedmiotowe

Pracownia przyrody - pomoce rekomendowane przez Centrum Nauki Kopernik
Modułowe Pracownie Przyrodnicze - Moduł Woda
Szkolne Laboratoria - LaboLAB
Firma Moje Bambino przygotowała serię gotowych rozwiązań na zaaranżowanie i wyposażenie pracowni chemicznej, fizycznej oraz przyrodniczej. Wśród przygotowanych projektów pracowni, znajdą Państwo zarówno specjalistyczne meble, jak i niezbędne pomoce do fizyki, chemii czy biologii. Wśród przygotowanych pakietów znajdą Państwo również zestawienie produktów stanowiących wyposażenie pracowni przyrody rekomendowane przez Centrum Nauki Kopernik.

Jak urządzić pracownię i salę szkolną – pomysły i inspiracje

Każda szkoła musi posiadać pracownie do przedmiotów wymagających specjalnych warunków, czy to do przeprowadzania eksperymentów, prezentowania preparatów, czy po prostu wymagające dodatkowego sprzętu w postaci cyrkla i dużej ekierki. Jednak rodzi się pytanie, jak urządzić salę szkolną, by spełniała wszelkie wymagania, była bezpieczna i przyjazna dla uczniów, zapewniała wygodę pracy nauczycielowi i służyła szkole wiele lat. Inspiracje można znaleźć wszędzie, tak naprawdę wyposażenie sal szkolnych oferowane dzisiaj na rynku pozwala stworzyć oryginalne i przyjazne pomieszczenia, w których dzieci będą czuć się nie jak w klasie, lecz jak w laboratorium lub ogrodzie. Aranżacja pracowni w szkole wymaga przemyślanych decyzji i wyboru najlepszego sprzętu. Ze względu na charakter danej klasy inaczej należny umeblować sale szkolne. Przy aranżacji sal przedmiotowych należny wziąć pod uwagę wiele czynników. Czy potrzebny będzie stół laboratoryjny, czy w pomieszczeniu będzie podwieszony rzutnik, w jaki sposób będą ustawione stoły? Wszystkie te i wiele szczegółów wpływa na dobrze zaprojektowaną i wykonaną klasę. Odpowiednie warunki do nauki wpływają pozytywnie na młodzież i sprawiają, że chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych w nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować