Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Sale szkolne
Jak urządzić salę szkolną? Inspirująca aranżacja przestrzeni Jak urządzić salę szkolną z pomysłem? Abstrahując od wszelkich norm i wytycznych, sala szkolna powinna również wyróżniać się ciekawą ...

Jak urządzić salę szkolną? Inspirująca aranżacja przestrzeni

Jak urządzić salę szkolną z pomysłem? Abstrahując od wszelkich norm i wytycznych, sala szkolna powinna również wyróżniać się ciekawą aranżacją zachęcającą maluchy nie tylko do zabawy, ale również do nauki. Niewątpliwie pomagają w tym zaprojektowane w nowoczesny sposób, wykonane z ogromną starannością sprzęty, które dostępne są na naszej stronie internetowej. Wśród licznych propozycji przygotowaliśmy dla Państwa kilka zestawów, które doskonale sprawdzą się w designersko i funkcjonalnie urządzonych salach zajęciowych.

Aranżacja przestrzeni jest zadaniem niełatwym, szczególnie, jeśli chodzi o maluchy. Wbrew pozorom to bardzo wymagający użytkownicy przestrzeni, którzy zwracają uwagę na wszelkie detale. Inspiracje, które prezentujemy, na pewno spotkają się z ich uznaniem. Ciekawe pomysły obejmują stoliki, krzesełka oraz inne meble do sali plastycznej, muzycznej, multimedialnej oraz komputerowej. Wśród naszych wariantów znajdzie się inspirująca sala stworzona z myślą o przedszkolakach, starszych dzieciach oraz młodzieży.

Praktyczne meble oprócz oczywistych walorów wizualnych wyróżniają się bezpieczeństwem użytkowania, łatwością czyszczenia, funkcjonalnością oraz ponadprzeciętną jakością. Trwałe i wytrzymałe meble to doskonały pomysł na zagospodarowanie urządzonej w nowoczesny sposób sali zajęciowej nie tylko w przedszkolu lub szkole, ale także świetlicach czy domach kultury. Mamy nadzieję, że wśród naszych licznych propozycji każdy klient znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne