Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Podkategorie

 • Sale żłobkowe i przedszkolne

  Przestrzeń w żłobku – inspiracje i pomysły

  Jak urządzić przestrzeń w żłobku? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu z Państwa, którzy szukają inspiracji na naszej stronie. Ciekawe, modne, praktyczne i przede wszystkim bezpieczne aranżacje wnętrz, które proponujemy, doskonale sprawdzą się zarówno w żłobkach, jak i przedszkolach. Interesujące pomysły są niezwykle różnorodne, dzięki czemu każdy z Państwa ma możliwość wybrania opcji najbliższej konkretnym oczekiwaniom. Przestrzeń w przedszkolu oraz żłobku musi być przede wszystkim przyjazna dzieciom i zagospodarowana w sposób funkcjonalny. Nasze inspiracje pozwalają na stworzenie praktycznie urządzonego wnętrza w interesującym dla maluchów stylu.

  Każda wizualizacja obejmuje zarówno meble najwyższej jakości, jak i różnego rodzaju dodatki, które dostępne są w naszym sklepie internetowym. Nowoczesne wzornictwo, bogata kolorystyka oraz niezwykła trwałość to cechy, które wyróżniają polecane przez nas zestawy. Wytrzymałe stoły, przy których dzieci mogą bawić się oraz pracować, różnorodne atrakcje umilające czas spędzany w przedszkolu oraz łatwość czyszczenia sprawiają, że nasze propozycje znajdują uznanie w oczach klientów prowadzonego przez nas sklepu internetowego. Jeżeli Państwo także zastanawiają się, jak urządzić salę w przedszkolu, zapraszamy do skorzystania z oferty, która obejmuje liczne aranżacje. Zarówno zwolennicy nowoczesności i oryginalnych rozwiązań, jak i miłośnicy nieśmiertelnej klasyki, będą w stanie znaleźć opcję odpowiednią dla siebie oraz potrzeb swoich podopiecznych.

 • Sale szkolne

  Jak urządzić salę szkolną? Inspirująca aranżacja przestrzeni

  Jak urządzić salę szkolną z pomysłem? Abstrahując od wszelkich norm i wytycznych, sala szkolna powinna również wyróżniać się ciekawą aranżacją zachęcającą maluchy nie tylko do zabawy, ale również do nauki. Niewątpliwie pomagają w tym zaprojektowane w nowoczesny sposób, wykonane z ogromną starannością sprzęty, które dostępne są na naszej stronie internetowej. Wśród licznych propozycji przygotowaliśmy dla Państwa kilka zestawów, które doskonale sprawdzą się w designersko i funkcjonalnie urządzonych salach zajęciowych.

  Aranżacja przestrzeni jest zadaniem niełatwym, szczególnie, jeśli chodzi o maluchy. Wbrew pozorom to bardzo wymagający użytkownicy przestrzeni, którzy zwracają uwagę na wszelkie detale. Inspiracje, które prezentujemy, na pewno spotkają się z ich uznaniem. Ciekawe pomysły obejmują stoliki, krzesełka oraz inne meble do sali plastycznej, muzycznej, multimedialnej oraz komputerowej. Wśród naszych wariantów znajdzie się inspirująca sala stworzona z myślą o przedszkolakach, starszych dzieciach oraz młodzieży.

  Praktyczne meble oprócz oczywistych walorów wizualnych wyróżniają się bezpieczeństwem użytkowania, łatwością czyszczenia, funkcjonalnością oraz ponadprzeciętną jakością. Trwałe i wytrzymałe meble to doskonały pomysł na zagospodarowanie urządzonej w nowoczesny sposób sali zajęciowej nie tylko w przedszkolu lub szkole, ale także świetlicach czy domach kultury. Mamy nadzieję, że wśród naszych licznych propozycji każdy klient znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

 • Stołówki

  Jak urządzić stołówkę w szkole lub przedszkolu?

  Jeżeli interesuje Państwa funkcjonalna aranżacja przestrzeni w stołówce - dobrze trafiliście. Nasze inspiracje na pewno będą pomocne przy urządzaniu praktycznego i przyjaznego dzieciom pomieszczenia, w którym codziennie będą spożywały posiłki. Osobom, które nie mają pomysłów na to, jak urządzić stołówkę, polecamy zapoznanie się z naszymi propozycjami, wśród których na pewno uda się znaleźć odpowiednio dopasowany do konkretnych potrzeb wariant. Nowoczesna stołówka szkolna powinna być miejscem, w którym dzieci będą czuły się swobodnie, bezpiecznie i przyjaźnie. Meble, które oferujemy, to wysokogatunkowe produkty stworzone z trwałych i wytrzymałych materiałów. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność, dlatego nasze pomysły to rozwiązania praktyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach. Zarówno kolorowe, jak i utrzymane w uniwersalnej, klasycznej kolorystyce meble dostępne są w naszym sklepie internetowym w konkurencyjnych cenach.

  Osoby zainteresowane przygotowaną ofertą, zachęcamy do bliższego poznania każdej propozycji. Wysokojakościowe, nowoczesne meble zapewniają bardzo dobry komfort użytkowania, co również jest ich wyjątkowym atutem. Każda z propozycji jest inna, jednak wszystkie łączą w sobie atrakcyjny wygląd, bardzo dobrą jakość i praktyczne zastosowanie w stołówkach przedszkolnych, szkolnych, świetlicowych, jak również znajdujących się w innych miejscach. Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas bogatej oferty.

 • Biblioteki

  Jak urządzić bibliotekę szkolną? Pomysły i inspiracje na aranżację przestrzeni

  Biblioteka to niezwykle ważne miejsce w każdej szkole, domu kultury czy lokalnej świetlicy. Sala biblioteczna powinna być urządzona w sposób pozwalający na dobre wyeksponowanie książek, ułatwiający dostęp do zasobów osobom z nich korzystającym. Wśród przygotowanych przez nas inspiracji znajdą Państwo szereg propozycji odnośnie bibliotek oraz czytelni, które mogą Państwo stworzyć z naszą pomocą. Aranżacja przestrzeni to niełatwe zadanie, w którym pragniemy pomóc i zaproponować sprawdzone, funkcjonalne, w pełni nowoczesne rozwiązania.

  Inspiracje, które zapewniamy, zgodne są z aktualnymi trendami aranżacyjnymi. Nowoczesna biblioteka w naszym wykonaniu to pomieszczenie, w którym znajdują się meble najwyższej jakości. Trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia produkty przystosowane są do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Pomysły odpowiadają aktualnym potrzebom dzieci oraz młodzieży. Starannie i solidnie wykonane meble dostępne są w różnorodnych wariantach. Oprócz regałów książkowych różnej wielkości znajdą Państwo także stoliki oraz krzesełka, które znajdą zastosowanie w bibliotekach połączonych z czytelniami.

  Wszystkie osoby zastanawiające się, jak urządzić bibliotekę szkolną, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie przedstawionych propozycji, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz oczekiwania klientów naszego sklepu internetowego, którym pragniemy proponować funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie i nowoczesne rozwiązania.

 • Korytarze i szatnie

  Jak urządzić szatnię lub korytarz w szkole?

  Jeśli jesteś dyrektorem szkoły lub zarządcą jakiejś placówki oświatowej, to wcześniej czy później na pewno zadasz sobie pytanie jak urządzić szatnię szkolną? Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że sprawa jest banalnie prosta i pomysły same przyjadą do głowy. Tymczasem trzeba wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników. Nie chodzi bowiem tylko ustawienie szafek, ale również o dobór mebli o odpowiedniej wysokości i szerokości, a także o zaaranżowanie przestrzeni w taki sposób by była funkcjonalna, bezpieczna i praktyczna.

  Należy mieć pełną świadomość tego, że przez szatnię czy korytarz szkolny każdego dnia przewija się mnóstwo dzieci. Meble powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, powinny łatwo się czyścić oraz konserwować. Nie bez znaczenia jest także fakt w jakim wieku będą dzieci korzystające z szatni. Inne akcesoria będą potrzebna dla trzecioklasistów, a inne dla dzieci uczęszczających do zerówki. Meble powinny mieć miejsce do postawienia butów, powieszenia ubrań i przechowywania mniejszych drobiazgów takich jak czapki i szaliki. Warto także zwrócić uwagę na kolor szafek i więcej barw tym przestrzeń będzie milsza dla oka.

  To samo dotyczy szkolnych korytarzy. Jeśli więc nie wiesz jak urządzić korytarz w szkole by był funkcjonalny, to poznaj wszystkie inspiracje i zaufaj profesjonalistom, którzy zasugerują Ci kilka ciekawych rozwiązań. Chodzi przecież o to by wybrać sprawdzone metody i wykorzystywać nowoczesne systemy meblowe, które zostały stworzone z myślą o takich właśnie miejscach jak szkoły czy przedszkola.

 • Świetlice

  Jak urządzić świetlicę szkolną? Pomysły i inspiracje

  Świetlica szkolna to miejsce, w którym stęsknione już za domem i rodzicami dzieci spędzają czas po zakończonych zajęciach szkolnych. Aby ta tęsknota minęła, każda szkoła powinna zapewnić odpowiednie warunki. Pomysły na przestrzeń znajdą Państwo w naszym sklepie.

  Inspiracje internetowe pozwolą na stworzenie idealnego miejsca dla młodszych i starszych dzieci, które w miłej atmosferze i otoczeniu będą mogły odrobić lekcje lub spędzić czas z rówieśnikami. Aranżacja świetlicy w szkole to nie tylko kolor ścian. Warto pomyśleć szerzej i zorganizować przestrzeń za pomocą odpowiednich mebli i dodatków. Pośród nich najważniejsze są krzesła oraz stoły, przy których dzieci swobodnie będą mogły odrabiać lekcje lub malować. W każdej świetlicy powinny znajdować się funkcjonalne meble. Najlepszym rozwiązaniem są regały, które pomieszczą dużą ilość zabawek, książek, czy puzzli. Wszytko, co posiada nasza szkoła, będzie mogło znaleźć swoje miejsce w odpowiednio dobranych meblach. Musimy również pamiętać o przestrzeni do zabawy, w której sprawdzi się dywan. Wysokogatunkowy materiał ułatwi utrzymanie czystości, a miękka powłoka uchroni bawiące się na podłodze dzieci przed zimnem.

  Inspiracje przedstawione przez nasz portal są przemyślane, a ich wykonanie możemy dopasować do potrzeb Państwa szkoły. Zadbajmy o warunki naszych podopiecznych, aby świetlica kojarzyła im się z odpoczynkiem, a spędzony w niej czas był jak najbardziej satysfakcjonujący dla dzieci, jak i nas samych.

 • Gabinety i pokoje nauczycielskie

  Jak zaaranżować pokój nauczycielski lub gabinet dyrektora?

  Pokój nauczycielski to miejsce, w którym nauczyciel pracuje, odpoczywa i przygotowuje się do kolejnych zajęć. Dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie takiego pomieszczenia, by w pełni spełniało swoje funkcje. Pomysły na aranżację pokoju nauczycielskiego są różne, od prostych i klasycznych rozwiązań, po bardziej skomplikowane, gdzie sala dla grona pedagogicznego podzielona jest na kilka stref. Pomysły takie mają na celu jak najlepsze wykorzystanie powierzchni takiego pomieszczenia. W jednej części znajduje się strefa przeznaczona do wypoczynku, jest także strefa konferencyjna oraz stanowiska robocze, gdzie pedagog może przygotowywać się do zajęć. Poza pokojem nauczycielskim wielu pedagogów spędza czas w swoich gabinetach.

  Jak urządzić gabinet dla nauczyciela, by było to pomieszczenie sprzyjające pracy? Należy pamiętać o wyznaczeniu wyraźnej strefy przeznaczonej na stanowisko robocze, nowoczesne biurko, szafki na dokumenty, odpowiednie oświetlenie. Inspiracje tak naprawdę możemy znaleźć wszędzie. Gabinet nauczyciela może przypominać urzędnicze biuro, ale może być też ciekawym i przyjaznym wnętrzem urządzonym zgodnie z tematem lekcji, jakie dany nauczyciel przeprowadza. Wszytko, zależy od naszego pomysłu i zaangażowania. Bez względu na to, czy aranżujemy pokój nauczycielski, gabinet nauczyciela lub dyrektora nasza inwencja pozwala na stworzenie niepowtarzalnego i wyjątkowego wnętrza, które będzie także praktycznie i pozwalało na wygodną i wydajną pracę. Powinniśmy przy tym kierować się zasadami ergonomii i pamiętać o przeznaczeniu danego pomieszczenia.

 • Sale gimnastyczne i sale do zabaw ruchowych

  Jak urządzić salę zabaw lub gimnastyczną w szkole?

  Ciekawe zagospodarowanie przestrzeni w sali do ćwiczeń oraz zabaw ruchowych wcale nie jest prostym zadaniem. Najważniejszym wymogiem jest bezpieczeństwo dzieci, ale oprócz tego aranżacja sali gimnastycznej musi zapewnić pełną wygodę w czasie ćwiczeń i zabaw, a także prezentować się schludnie, estetycznie i atrakcyjnie.

  Jeśli zastanawiają się Państwo, jak urządzić salę zabaw w szkole lub w przedszkolu w sposób interesujący i przyjazny dzieciom - zachęcamy do przejrzenia naszej galerii z propozycjami aranżacji. W tej kategorii Moje Bambino prezentuje ciekawe i funkcjonalne pomysły na zagospodarowanie sal ćwiczeń oraz zabaw. Znajdą tu Państwo ciekawe inspiracje zarówno do szkolnych sal gimnastycznych, jak i do sal zabaw w przedszkolach i żłobkach. Pamiętając o intensywnej eksploatacji sprzętów sportowych, zestawów rehabilitacyjnych oraz elementów do zabaw ruchowych, do naszych aranżacji wykorzystaliśmy najlepsze jakościowo produkty, które posłużą przez długi czas. Wszystkie nasze propozycje spełniają wymogi bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz atrakcyjności, a niezbędne do ich odtworzenia elementy dostępne są w naszym sklepie. Szanujemy Państwa czas, dlatego pod każdym pomysłem na aranżację zamieszczono dokładną listę potrzebnych produktów, co znacznie ułatwia zakup wszystkich elementów składających się na daną aranżację. Nasze propozycje można dowolnie modyfikować w zależności od zapotrzebowania oraz wielkości pomieszczenia, w którym ma mieścić się sala zabaw w przedszkolu lub sala gimnastyczna.

 • Integracja sensoryczna

  Aranżacja sali terapeutycznej i sensorycznej – pomysły i inspiracje

  Odpowiednio urządzona sala terapeutyczna to bardzo ważny element prowadzonej terapii, dlatego też należy poświęcić dużo czasu na projektowanie i urządzanie takiego wnętrza. Aranżacje sal terapeutycznych można także zlecić profesjonalnym firmą, które przedstawią nam odpowiednie pomysły. Sala sensoryczna musi być wyposażona w szereg profesjonalnych sprzętów do ćwiczeń. Takie, które pomagają stymulować motorykę pacjenta, czy rozwijać dotyk u osoby, która z tej sali korzysta. Nie znaczy to wcale by nasze inspiracje ograniczały się do umieszczenia w pomieszczeniu sprzętu medycznego. Nasza sala do integracji sensorycznej ma być miejscem przyjaznym i ciepłym. Pacjent spędza w tej sali duża czasu, dlatego powinien czuć się tutaj dobrze. Zapewni to wykorzystanie mebli i wyposażenia w wesołych, przyjaznych dziecku kolorach. Przestrzeń przeznaczona na terapię sensoryczną musi być bezpieczna i zachęcać do zabawy, dlatego bardzo ważny jet odpowiedni wybór sprzętu rehabilitacyjnego. Każda sala integracji sensorycznej powinna być miejscem, gdzie mali pacjenci przychodzą chętnie, bawią się doskonale. Dlatego warto jest zainteresować się doskonałymi materiałami edukacyjnymi jakie możemy umieścić w takiej przyjaznej sali. Wszystkie klocki, tablice manipulacyjne i wszystkie inne sprzęty powinny być wyrobami o najwyższej jakości. Projektując salę integracji sensorycznej musimy brać pod uwagę wiele czynników. Jeżeli wszystko dokładnie przemyślimy, to uda nam stworzyć się wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych dzieci.

 • Pracownie przedmiotowe

  Pracownia przyrody - pomoce rekomendowane przez Centrum Nauki Kopernik
  Modułowe Pracownie Przyrodnicze - Moduł Woda
  Szkolne Laboratoria - LaboLAB
  Firma Moje Bambino przygotowała serię gotowych rozwiązań na zaaranżowanie i wyposażenie pracowni chemicznej, fizycznej oraz przyrodniczej. Wśród przygotowanych projektów pracowni, znajdą Państwo zarówno specjalistyczne meble, jak i niezbędne pomoce do fizyki, chemii czy biologii. Wśród przygotowanych pakietów znajdą Państwo również zestawienie produktów stanowiących wyposażenie pracowni przyrody rekomendowane przez Centrum Nauki Kopernik.

  Jak urządzić pracownię i salę szkolną – pomysły i inspiracje

  Każda szkoła musi posiadać pracownie do przedmiotów wymagających specjalnych warunków, czy to do przeprowadzania eksperymentów, prezentowania preparatów, czy po prostu wymagające dodatkowego sprzętu w postaci cyrkla i dużej ekierki. Jednak rodzi się pytanie, jak urządzić salę szkolną, by spełniała wszelkie wymagania, była bezpieczna i przyjazna dla uczniów, zapewniała wygodę pracy nauczycielowi i służyła szkole wiele lat. Inspiracje można znaleźć wszędzie, tak naprawdę wyposażenie sal szkolnych oferowane dzisiaj na rynku pozwala stworzyć oryginalne i przyjazne pomieszczenia, w których dzieci będą czuć się nie jak w klasie, lecz jak w laboratorium lub ogrodzie. Aranżacja pracowni w szkole wymaga przemyślanych decyzji i wyboru najlepszego sprzętu. Ze względu na charakter danej klasy inaczej należny umeblować sale szkolne. Przy aranżacji sal przedmiotowych należny wziąć pod uwagę wiele czynników. Czy potrzebny będzie stół laboratoryjny, czy w pomieszczeniu będzie podwieszony rzutnik, w jaki sposób będą ustawione stoły? Wszystkie te i wiele szczegółów wpływa na dobrze zaprojektowaną i wykonaną klasę. Odpowiednie warunki do nauki wpływają pozytywnie na młodzież i sprawiają, że chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych w nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.