Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Pracownie przedmiotowe
Firma Moje Bambino przedstawia ofertę pomocy dydaktycznych, dedykowanych do pracowni przedmiotowych w szkołach podstawowych. Poniżej znajdą Państwo szereg produktów wykorzystywanych zarówno w nauczaniu wczesnoszkolnym jak i ...

Firma Moje Bambino przedstawia ofertę pomocy dydaktycznych, dedykowanych do pracowni przedmiotowych w szkołach podstawowych.

Poniżej znajdą Państwo szereg produktów wykorzystywanych zarówno w nauczaniu wczesnoszkolnym jak i w klasach starszych. Prezentowane pomoce dydaktyczne będą stanowiły doskonałe wsparcie w realizowaniu podstawy programowej w klasach 1-8.

W kategorii „Pomysły na przestrzeń” znajdą Państwo przykładowe wizualizacje sal wykonane z wykorzystaniem produktów dostępnych w ofercie Moje Bambino. Jest to Nasza propozycja na stworzenie komfortowej przestrzeni zarówno dla ucznia jak i nauczyciela.

Więcej

Podkategorie

 • Modułowe Pracownie Przyrodnicze

  Modułowe Pracownie Przyrodnicze, w tym Moduł Woda to propozycja nowoczesnego sposobu kształcenia uczniów poprzez doświadczenie i obserwacje. Projekt został opracowany przez ekspertów Centrum Nauki Kopernik ze środków Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE). Wszystkie doświadczenia zostały także przetestowane w laboratoriach CNK.

  Moduł Woda jest gotowym narzędziem dla nauczyciela, umożliwiającym prowadzenie zajęć dotyczących tematyki wody z wykorzystaniem metody badawczej. Moduł to duże pudło z akcesoriami umożliwiającymi wykonanie kilkudziesięciu różnych doświadczeń. Są w nim również karty pracy dla uczniów oraz materiały dla nauczycieli – zarówno merytoryczne (związane z tematem modułu), jak i praktyczne (pomagające w organizacji różnorodnych zajęć). Tematyka doświadczeń powiązana jest z treścią aktualnej Podstawy programowej przedmiotów takich jak: przyroda, biologia, geografia, chemia czy fizyka na poziomie trudności klas IV-VII szkoły podstawowej.Każde z naukowych badań uczeń jest w stanie wykonać w ciągu jednej lekcji. Moduł jest prosty i mobilny.

  Moduł WODA zawiera zwykle:
  • Zestaw narzędzi potrzebnych do wykonania doświadczeń w zespołach dwuosobowych (maksymalnie cztery osoby na zestaw). W zestawie znajdują się m.in.: probówki, szalki Petriego, przewody elektryczne, odczynniki, barwniki oraz sprzęt do różnorodnych pomiarów. Korzystając z tych akcesoriów, uczniowie mogą badać napięcie powierzchniowe wody, jej gęstość, proces formowania się kropli, a także transport wody w łodygach i liściach roślin, zjawisko parowania i polimeryzacji oraz wiele innych.
  30 scenariuszy pozwala zbadać właściwości wody, podczas prowadzenia eksperymentów o różnym stopniu trudności. Każdy z nich uda się zrealizować podczas jednej lekcji. Każdy scenariusz to teczka z opisem doświadczeń oraz karta dla nauczyciela (x 2), karta ucznia (x 15) i karty pracy dla ucznia.
  Zestaw materiałów dla nauczyciela – segregator z informacjami organizacyjnymi i merytorycznymi.
  Pendrive z cyfrową kopią wszystkich kart dla nauczyciela i ucznia.

 • Pracownia biologiczna

  Pomoce dydaktyczne do pracowni biologicznej oferowane przez sklep internetowy Moje Bambino to wysokiej jakości akcesoria niezbędne w edukacji szkoły podstawowej czy liceum. Obejmują one różnego rodzaju modele zarówno przekrojowe, komórek jak i obrazujące procesy zachodzące w żywym organizmie czy środowisku. W naszych pomocach naukowych znajdą Państwo także mikroskopy oraz preparaty mikroskopowe pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego. Żadna sala biologiczna nie obejdzie się także bez szkieletów i modeli części ciała człowieka. Dużą grupę pomocy edukacyjnych stanowią tablice czy plansze dydaktyczne, tak przydatne na lekcjach przyrody czy biologii.
  Polecamy szczególnie doświadczalne pracownie modułowe, które zawierają materiały specjalnie opracowane dla nauczycieli, pomoce dydaktyczne dla uczniów oraz cały niezbędny sprzęt laboratoryjny niezbędny do przeprowadzenie badań.

 • Pracownia fizyczna
 • Pracownia chemiczna
 • Pracownia geograficzna
 • Pomysły na przestrzeń

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.