Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Wypoczynek i siedziska
Siedziska i pufy wypoczynkowe dla szkół i przedszkoli Wypoczynek jest bardzo istotny w procesie przyswajania wiedzy w przedszkolach oraz szkołach. Regeneracja doskonale działa na maluchy, pozwalając ...

Siedziska i pufy wypoczynkowe dla szkół i przedszkoli

Wypoczynek jest bardzo istotny w procesie przyswajania wiedzy w przedszkolach oraz szkołach. Regeneracja doskonale działa na maluchy, pozwalając im szybciej chłonąć i przetwarzać informacje. Aby pozytywnie wpłynąć na koncentrację dzieci, należy zapewnić im komfortowy wypoczynek. W tym celu niezbędne okażą się dostępne w naszym sklepie internetowym siedziska, poduchy oraz pufy szkolne różnego rodzaju. Wśród wielu zróżnicowanych propozycji, które przygotowaliśmy dla naszych klientów, na pewno każdy znajdzie opcję odpowiadającą konkretnym potrzebom.

W ofercie przeznaczonej dla szkół znajdą Państwo fotele, kanapy oraz pufy z pianki, jak również wersje z obiciem tkaninowym. Ponadto zapewniamy duże i wygodne poduchy, materace, jak również różnego rodzaju maty. Wśród przygotowanych przez nas propozycji nie zabrakło także gruszek, małych dywaników i podestów. Dużym zainteresowaniem cieszą się również hamaki, a także kabiny wyciszające. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów, które są w pełni bezpieczne dla maluchów, trwałe i atrakcyjne wizualnie. Szeroki wybór artykułów pozwoli Państwu znaleźć w stu procentach satysfakcjonujące siedziska siedziska. Oferta skierowana do przedszkoli oraz żłobków obejmuje między innymi zapewniające wysoki komfort użytkowania siedziska, pufy piankowe, gruszki czy bujaki. W sprzedaży posiadamy również miękkie maty i poduchy, materace oraz maty w wielu odsłonach. Klienci cenią sobie także oferowane przez nas dywaniki, poduszki czy przytulanki. To tylko niektóre z wielu ciekawych propozycji dostępnych w naszym sklepie internetowym. Każda z prezentowanych propozycji zasługuje na uwagę pod względem nowoczesnego, przyjaznego dzieciom designu, ponadprzeciętnej jakości oraz starannego wykonania.

Więcej

Podkategorie

 • Przedszkole i Żłobek

  Kolorowe i miękkie siedziska do przedszkoli i żłobków

  Nasz sklep oferuje kompleksowe wyposażenie przedszkoli i żłobków, wliczając w to także wszelkiego rodzaju poduchy, materace oraz inne siedziska. Wszystkie te produkty wykonane są z bezpiecznych dla dzieci, nieuczulających materiałów najwyższej jakości. Zastosowane wzornictwo charakteryzuje się użyciem wielu kolorów oraz motywów lubianych przez dzieci, takich jak zwierzęta lub zabawki. Materace do żłobka znajdujące się w ofercie naszego sklepu są miękkie, miłe w dotyku oraz ozdobione kolorowymi wzorami, które przykuwają uwagę małych dzieci i zachęcają do zabawy. Dostępne są modele z doczepianymi na rzepy elementami interaktywnymi, stymulującymi rozwój najważniejszych funkcji motorycznych. Cena danego produktu w głównej mierze zależy od jego wielkości i poziomu skomplikowania wykończenia.

  Dla przedszkoli mamy przygotowaną ofertę, w skład której wchodzą między innymi siedziska wypoczynkowe dla dzieci. Ta kategoria obfituje w różnego rodzaju meble o wymyślnych kształtach, sympatycznych i przyjaznych motywach. Niektóre z nich składają się z kilku modułów, które dzieci mogą dowolnie układać i tworzyć z nich nowe kształty. Do urozmaicenia przestrzeni w przedszkolu lub żłobku oferujemy takie meble jak pufy, kanapy oraz foteliki, które znajdą zastosowanie w różnych pomieszczeniach, np. w gabinecie logopedy lub w poczekalni. Wielkością oczywiście dostosowane są one do wzrostu dzieci w wieku przedszkolnym. Kolory i elementy wykończenia także utrzymane są w żywej kolorystyce, by wydawały się maluchom jeszcze bardziej atrakcyjne.

  Podczas wspólnych zabaw, wizyt gości lub innych okazji dzieci lubią sobie od czasu do czasu usiąść i odpocząć. Świetnie nadają się do tego celu siedziska do przedszkola. Wykonane są z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, które jednocześnie są na tyle miękkie, by dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Szeroka gama wzorów i fasonów pozwala na wyposażenie wielu sal przedszkolnych, w taki sposób, by każda z nich miała swój własny charakter.

 • Szkoła

  Piankowe siedziska i fotele do placówek oświatowych

  Dzisiejsze szkoły bardzo się zmieniają. Obecnie, zwłaszcza w klasach młodszych, ale nie tylko, zapewnia się dzieciom należny im komfort na miarę czasów, w których przyszło im zdobywać wiedzę. Dlatego można w szkolnych salach dziś zobaczyć nie tylko kolorowe dywany, materace i maty, ale również piankowe siedziska czy różnej wielkości wypełnione granulatem, lekkie i dopasowujące się do kształtu ciała poduchy i gruszki. Chcąc sprostać oczekiwaniom nauczycieli, uczniów i rodziców, nasz sklep oferuje, poza wspomnianymi produktami, również sofy i fotele do placówek oświatowych oraz łatwe do przenoszenia i zestawiania w zależności od potrzeb pufy i siedziska dla dzieci, w tym świetne pufy do przedszkola, które zestawione ze sobą odpowiednio tworzą fantastyczną, długą stonogę.

  Wśród prezentowanych artykułów, dużym zainteresowaniem kupujących cieszą się różnorodne siedziska piankowe, zarówno te w formie modułowych foteli i sof, które można zestawiać ze sobą tworząc dowolne konfiguracje, jak i te pojedyncze, stanowiące odrębne meble, rozkładane lub nie. Poza siedziskami pokrytymi trwałą tkaniną PCV (wolną od ftalanów), których niewątpliwym atutem obok niezaprzeczalnej funkcjonalności jest niewielka cena, oferujemy również siedziska piankowe z pokrowcem z poliestru, równie łatwe w utrzymaniu czystości, co PCV.

  Atrakcyjne wyposażenie szkół i przedszkoli stanowią także dostępne w naszym sklepie podesty modułowe, które służyć mogą zarówno do siedzenia, jak i chodzenia, a także pełnią dodatkowo rolę schowków. Poszczególne elementy można bezpiecznie łączyć ze sobą tworząc tory, większe podesty czy sceny. Z kolei funkcję szafek i siedzisk łączy w sobie kolekcja mebli z materacami Quadro, która świetnie nadaje się zarówno do sal lekcyjnych, jak i świetlic oraz pokojów szkolnego pedagoga czy psychologa. Do tych ostatnich zresztą, ze względu na specyficzną rolę, jaką powinno spełniać wyposażenie gabinetów pedagogicznych i psychologicznych, polecamy również kabiny wyciszające oraz hamaki.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli