Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Kolekcja Quadro

 

 Kliknij w baner jeśli chcesz skorzystać z KALKULATORA i stworzyć własny zestaw

 Sprawdź wzornik kolorów:  Kolekcja Quadro - nowoczesne meble do żłobka lub przedszkola

Kolekcja Quadro charakteryzuje się wykorzystaniem prostych brył, ciekawymi i przyjemnymi dla dziecięcego wzroku połączeniami kolorystycznymi, najwyższą jakością oraz funkcjonalnością. Nowoczesne meble do żłobka lub przedszkola z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, które pragną zapewnić maluchom komfort użytkowania. Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje w pełni profesjonalne, wykonane w solidny sposób wyposażenie placówek oświatowych, które jest zgodne z wszelkimi standardami.

Zestaw mebli do żłobka lub przedszkola, który mamy przyjemność zaprezentować, to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Obejmuje takie meble, jak szafki, regały, nadstawki o zróżnicowanej głębokości, stelaże oraz daszki do szafek, biurka, a także szafy. Meble z kolekcji Quadro doskonale sprawdzą się zarówno podczas urządzania sali do zabaw i nauki, jak i szatni. Na uwagę zasługują również zaprojektowane w niebanalny sposób kąciki wypoczynkowe, które szybko staną się ulubionym miejscem maluchów w każdym wieku.

Również cena mebli jest korzystna. Pragniemy otwierać się na wszystkie potrzeby naszych klientów, oferując atrakcyjne wizualnie meble najwyższej jakości, stworzone w staranny sposób z pomysłem. Zachęcamy do poznania prezentowanej kolekcji, która pozytywnie zaskakuje ciekawą kolorystyką oraz mnogością zróżnicowanych wariantów, z których każda osoba zainteresowana ofertą będzie mogła wybrać elementy odpowiednio dopasowane do własnych potrzeb, tworząc tym samym jedyną w swoim rodzaju całość.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli