Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Kolekcja Quadro

Kliknij w baner jeśli chcesz skorzystać z KALKULATORA i stworzyć własny zestaw

 Sprawdź wzornik kolorów:  

Podkategorie

 • Zestawy Mebli Quadro
 • Szafki, regały, nadstawki Quadro gł. 41,5 cm
 • Szafki, regały, nadstawki Quadro gł. 48 cm
 • Stelaże i daszki do szafek Quadro
 • Biurka i szafy Quadro
 • Kąciki i materace Quadro
 • Szatnie Quadro
 • Pomysły na przestrzeń

  Meble przedszkolne Quadro pozwalają na aranżacje sal przedszkolnych w nowoczesnym stylu i stonowanej, choć bardzo bogatej kolorystyce frontów oraz w dwóch wariantach płyty (białym i klonu). Kolekcja Quadro, dzięki dużej różnorodności szafek pozwala na komponowanie niepowtarzalnych zestawów mebli pasujących zarówno do dużych jak i małych sal w przedszkolu. Można skorzystać z naszych gotowych zestawów mebli Quadro lub zaprojektować swoją własną, niebanalną salę przedszkolną. Cztery podstawowe wysokości szafek oraz szerokość w dwóch wariantach sprawiają, że każde indywidualne potrzeby będą zaspokojone.

  Ze względu na estetycznie wykonane tyły, szafki można ustawić w różnych konfiguracjach nie tylko przy ścianie, ale także na środku sali wydzielając nimi kąciki zabaw, relaksacyjny czy biblioteczny. Dzięki szafkom 1/8 koła możliwe jest także ułożenie ich w kształcie fali lub półkoła. Ciekawym rozwiązaniem są również szafki – kryjówki z ledowym oświetleniem, szafka -domek, szafka- kącik czytelniczy. Całość można uzupełnić o szatnię w stylu mebli Quadro.

  Szafki mebli przedszkolne mogą być wyposażone w szuflady, drzwiczki lub plastikowe pojemniki. Szuflady i drzwiczki dostępne są aż w 12 wariantów kolorystycznych i posiadają wpuszczane uchwyty co znacznie zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania nawet przez najmniejsze dzieci.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aranżacjami na przestrzeń w salach przedszkolnych.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli