Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Kąciki i parawany
Parawany przedszkolne i kąciki dla przedszkolaka Co jest najważniejsze w życiu każdego przedszkolaka? Oczywiście – bezpieczeństwo, miłość Rodziców, zdrówko... ale i dobra zabawa! A każda placówka ...

Parawany przedszkolne i kąciki dla przedszkolaka

Co jest najważniejsze w życiu każdego przedszkolaka? Oczywiście – bezpieczeństwo, miłość Rodziców, zdrówko... ale i dobra zabawa! A każda placówka stara się temu sprostać jak najlepiej potrafi! Dobrze wyposażona sala przedszkolna zapewni godziny wspaniałej, kreatywnej zabawy i nauki, które będą wspierać Malucha w kreowaniu własnego świata.

Bardzo ważne jest wydzielenie poszczególnych stref, w których przedszkolak będzie mógł różnorodnie spędzać czas. Kącik przedszkolaka może mieć różny charakter – od dydaktycznego, w którym znajdą się wszelkie pomoce edukacyjne i materiały plastyczne, bo biblioteczki, do których swobodny dostęp będzie pierwszym krokiem ku przygody z książkami. Świetnym pomysłem na kącik przedszkolaka będą wszelkiego rodzaju strefy tematyczne, np. kącik umożliwiający robienie prostych eksperymentów, strefa z zabawkową kuchnią czy blatem rodem z warsztatu samochodowego. Dla najmłodszych można stworzyć fantastyczne kąciki manipulacyjne, wspierające rozwój małej motoryki.

Dobrym pomysłem na rozdzielenie poszczególnych stref, czy też po prostu organizację sali przedszkolnej, będą parawany. Oczywiście, nie ma mowy o przytłaczających ścianach czy staromodnych zasłonach. Parawan przedszkolny może być pełen kolorów, pozytywnej energii i wzorów idealnych dla dzieci. W naszym sklepie nie brakuje także klasycznych parawanów wyciszających, ale ich prosty, a zarazem nowoczesny design świetnie wpisuje się w klimat przedszkolnych przestrzeni. Parawan przedszkolny może być także dodatkową atrakcją dla dzieci – forma teatrzyku z pewnością będzie pobudzała wyobraźnię i zachęcała dzieci do kreatywnych zabaw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli