Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Meble do przechowywania akcesoriów sportowych
Gdzie przechowywać akcesoria sportowe? To pytanie z pewnością zadają sobie wszystkie osoby, które pragną w funkcjonalny sposób zagospodarować kantorek przy sali gimnastycznej w żłobku, przedszkolu czy ...

Gdzie przechowywać akcesoria sportowe?

To pytanie z pewnością zadają sobie wszystkie osoby, które pragną w funkcjonalny sposób zagospodarować kantorek przy sali gimnastycznej w żłobku, przedszkolu czy szkole podstawowej. Przygotowana przez nas oferta obejmuje nie tylko sprzęt sportowy oraz akcesoria znajdujące zastosowanie podczas zajęć ruchowych, ale także meble sportowe najwyższej jakości. Stawiamy przede wszystkim na trwałe, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia konstrukcje, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Przechowywanie akcesoriów sportowych po skończonych zajęciach sportowych jest oczywiście koniecznością, lecz może sprawiać wiele trudności, szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń.

Proponujemy klientom naszego sklepu sprzęt sportowy oraz meble w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy między innymi szafy sportowe z drzwiami perforowanymi, z drzwiami przesuwnymi, a także ze skarbczykiem. Solidne meble dostarczane są zwykle całości, bez konieczności montażu. Dzięki specjalnym otworom możliwe jest połączenie ze sobą szaf bądź przytwierdzenie ich do ściany, co znacznie wpływa na ich stabilność. Ponadto zapewniamy zamykane wózki, torby oraz składane kosze na piłki, a także niewielkich rozmiarów szafki wykonane z płyty laminowanej. Jeżeli istotna jest dla Państwa nie tylko jakość, ale również cena wybieranych produktów, nasza oferta z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom, a każda osoba zainteresowana znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Gwarantujemy szeroki wybór nowoczesnych i praktycznych rozwiązań.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów