Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Zabawki dla maluchów
Edukacyjne i rozwijające zabawki dla niemowląt To, co cieszy małe dzieci najbardziej (poza miłością, którą okazują mu rodzice) są zabawki. Już od pierwszych miesięcy życia są ...

Edukacyjne i rozwijające zabawki dla niemowląt

To, co cieszy małe dzieci najbardziej (poza miłością, którą okazują mu rodzice) są zabawki. Już od pierwszych miesięcy życia są one ciekawe świata. Chcą poprzez zabawę poznawać otoczenie. Odpowiednia stymulacja pomoże im połączyć przyjemność z nauką. Dlatego dobierając zabawki dla maluchów, rodzice mają możliwość wpływać na prawidłowy rozwój swoich pociech.

Prezenty dla dziecka muszą być dostosowane do jego wieku oraz aktualnych umiejętności. Na przykład niemowlak który jeszcze nie umie podnosić główki, może nie być zainteresowany książeczką. Dlatego też przed zakupem warto dokładnie zastanowić się, jakie edukacyjne zabawki dla niemowląt będą najlepsze na aktualnym etapie jego rozwoju. Odpowiednio dobrane będą doskonałą pomocą. Pozwolą na rozwój manualny, fizyczny, ćwiczenie spostrzegawczości i myślenia. Z łatwością pomogą dziecku zauważyć jakie efekty przynoszą konkretne działania.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne zabawki. Chcąc ułatwić przeszukiwanie, podzieliliśmy naszą ofertę pod względem sugerowanego wieku oraz na uniwersalne dla każdego dziecka. Z tego powodu znalazły się takie podkategorie jak:

  • od 0 miesięcy,
  • od 6 miesięcy,
  • od 12 miesięcy,
  • od 18 miesięcy,
  • od 2 lat oraz
  • zabawki kontrastowe,
  • układanki dla najmłodszych,
  • zabawki do prowadzenia i pchania,
  • bujaki.

Rozwijające zabawki to świetny prezent dla każdego malucha. Różnorodne bodźce oraz stymulowanie wielu zmysłów sprawia, że są one ciekawe, bawią, uczą i pobudzają do myślenia. To najlepszy sposób na wspieranie zrównoważonego rozwoju od pierwszych miesięcy życia.

Nasz sklep internetowy oferuje wyłącznie produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla malucha. Głównym celem jest zadbanie o ich dobro już od pierwszych miesięcy życia. Z tego powodu dokonując zakupów nie musisz się zastanawiać nad bezpieczeństwem - jedynie nad tym, który produkt z odpowiedniej grupy wiekowej wybrać. Różnorodność, sprawdzeni producenci, a także atrakcyjna cena - to tylko część z zalet którymi wyróżniają się nasze edukacyjne zabawki.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.