Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Piłki piankowe
Piłki piankowe z gąbki Twoje dziecko lubi piłki, ale jest jeszcze na tyle małe, że nie chcesz żeby zrobiło sobie krzywdę? A może nie chcesz, żeby ...

Piłki piankowe z gąbki

Twoje dziecko lubi piłki, ale jest jeszcze na tyle małe, że nie chcesz żeby zrobiło sobie krzywdę? A może nie chcesz, żeby twardą piłką bawiło się w domu, aby czegoś nie uszkodzić? W takim wypadku świetnie sprawdzą się piłki z gąbki. Dzięki temu, że są bardzo miękkie można je wykorzystać w różnych zabawach i grach w domu oraz na dworze. Doskonale się sprawdzą również jako pomoc podczas ćwiczeń fizycznych. Piłki piankowe to wspaniała zabawka dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

Dostępne w naszej ofercie piłki są niezwykle przyjemne w dotyku, a jednocześnie wytrzymałe. Do produkcji użyto wysokogatunkowej pianki, dzięki czemu piłki są w pełni bezpieczne dla dzieci. Ponadto użyte materiały są odporne na zgniatanie (od razu wraca do poprzedniego kształtu), ścieranie oraz przebijanie. W efekcie piłka piankowa jest bardzo trwała i przez długi czas będzie doskonałym towarzyszem zabaw. Co więcej, piłeczki wyróżniają się atrakcyjnymi, żywymi kolorami, które przyciągają wzrok. W sklepie są dostępne również miękkie pompony oraz chustki połączone z miękką kulką.

Piłka z gąbki nikomu nie sprawi krzywdy, ani nie sprawi dziecku bólu. Miękka powierzchnia sprawi, że podczas zabawy dzieci niczego nie uszkodzą. Z tego powodu warto zadbać o właśnie takie zabawki dla najmłodszych. Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim dzieciom bezpieczną, radosną oraz kolorową zabawę, to prezentowane piłeczki (z chustą, gładkie lub puszyste) będą wspaniałym pomysłem. Ich dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena i trwałość.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne