Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Piłki do skakania
Piłki do skakania z uchwytem dla dzieci Piłki do skakania dla dzieci to zabawki, które dostarczają maluchom nie tylko rozrywki, ale także doskonale wpływają na wzmocnienie ...

Piłki do skakania z uchwytem dla dzieci

Piłki do skakania dla dzieci to zabawki, które dostarczają maluchom nie tylko rozrywki, ale także doskonale wpływają na wzmocnienie ich układu mięśniowego, koordynację oraz reakcje równoważne. Produkty te znajdą zastosowanie nie tylko w przedszkolach czy świetlicach, ale także w domach, gdzie zapewnią dzieciom rozwijającą zabawę i zachęcą do aktywności fizycznej.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór produktów, wśród których znajdują się zróżnicowane pod względem kolorystycznej piłki dla 2 i 3 latka, jak również starszych dzieci. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ich jakość, ale także atrakcyjna cena. Piłka do skakania z uchwytem korzystnie wpływa na zdrowie malucha, zapewnia mu świetną kondycję i dostarcza ogrom wyjątkowej rozrywki. Dziecko podczas wielogodzinnej zabawy ćwiczy mięśnie całego ciała, a także koordynację ruchową. Ponadto skoki na piłkach dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego, umożliwiają zachowanie prawidłowej postawy ciała.

Każda piłka do skakania dla dziecka to wyrób wysokiej jakości dostępny w różnym kolorze oraz rozmiarze. Dzięki temu rodzic lub opiekun bez problemu może dopasować produkt do potrzeb i możliwości korzystających z niego dzieci. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych piłek są także koniki, które przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Dmuchane zabawki mają specjalnie ukształtowaną powierzchnię, która sprawia, że dziecko może się swobodnie odbijać. Ponadto koniki zachwycają walorami wizualnymi.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne