Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Baseny
Suche baseny z piłeczkami duże i małe Suchy basen z piłeczkami to ogromna atrakcja dla dzieci. Różnokolorowe kulki przyciągają uwagę najmłodszych i zachęcają do zabawy. Jest ...

Suche baseny z piłeczkami duże i małe

Suchy basen z piłeczkami to ogromna atrakcja dla dzieci. Różnokolorowe kulki przyciągają uwagę najmłodszych i zachęcają do zabawy. Jest to idealne miejsce, w którym mogą bez szkód spożytkować cały swój nadmiar energii, a nurkowanie w barwnych piłeczkach sprawia wszystkim niesamowitą frajdę. Basen z piłeczkami to nieodzowne wyposażenie sal zabaw dla dzieci w centrach handlowych, klubach fitness i innych obiektach, w których pociechy mogą wesoło spędzać czas w oczekiwaniu na rodziców. To także ciekawa propozycja podczas imprez plenerowych. Atrakcyjna cena z pewnością pozwoli urozmaicić ofertę rozrywki dla dzieci w tych miejscach i sprawić, że nie będą się nudziły.

W sklepie Moje Bambino dostępne są baseny z piłeczkami o różnych wymiarach i kształtach - okrągłym, prostokątnym i kwadratowym, choć nie tylko. Przyjazny, utrzymany w optymistycznych kolorach basen z piłeczkami dla dzieci z motywem żaby, słońca czy w kształcie kwiatka na pewno przypadnie do gustu najmłodszym i zachęci ich do zabawy. Niewątpliwą ciekawostką są wypełnione przezroczystymi piłeczkami baseny podświetlane, emitujące różnokolorowe wiązki światła, wypełniając barwami całe wnętrze. Dzięki temu oprócz zabawy, zapewniają maluchom dodatkową stymulację sensoryczną.

Suchy basen z piłkami to prawdziwy hit wśród atrakcji dla dzieci. Ponadto oferujemy do nich także schody ze zjeżdżalnią, która uatrakcyjni kolorowe szaleństwo. Dzięki niej dzieci będą mogły wpaść z rozpędu prosto w stworzony specjalnie dla nich kulkowy raj. Wnętrze wszystkich basenów wykonane zostało z pianki, natomiast użyty materiał zewnętrzny, jakim jest tkanina kaletnicza albo PCV, jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, w tym rozdarcia, a także łatwy do pielęgnacji i utrzymania w czystości. Duży i mały basen w komplecie z piłkami czy też osobny zapas piłeczek - w naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do stworzenia ciekawego placu zabaw dla dzieci. Ciekawa oferta z pewnością przyciągnie chętnych do skorzystania z tego rodzaju rozrywki.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować