Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Integracja sensoryczna
W Moje Bambino doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób właściwa integracja sensoryczna wpływa na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka. W tym ...

W Moje Bambino doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób właściwa integracja sensoryczna wpływa na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka. W tym celu zaprojektowaliśmy całe kolekcje stylowych mebli i zestawów sensorycznych, które idealnie sprawdzają się jako element aranżacji bezpiecznej przestrzeni edukacyjnej dla najmłodszych.

Całość naszej oferty uzupełniają pomoce edukacyjne, wspierające rozwój percepcji: wzrokowej, słuchowej, dotykowej i zapachowej. Dodatkowo znajdą Państwo u nas: klocki konstrukcyjne, kształtki rehabilitacyjne, labirynty manipulacyjne, układanki, mozaiki, piłki, tabliczki manipulacyjne, a nawet pomoce do ćwiczeń równowagi, czyli produkty wspierające rozwój małej i dużej motoryki.

Tym, co wyróżnia nasze produkty jest najwyższa jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu niezawodne pomoce edukacyjne, wspierające rozwój dziecka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Więcej
Kliknij, aby się z nami skontaktować