Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Zabezpieczenia na ściany
Welurowe zabezpieczenia na ścianę przed otarciami Osoby, które pracują z dziećmi wiedzą, że czasami niezwykle trudno ochronić ściany przed zabrudzeniami. Problem ten dotyczy również wszelkich miejsc ...

Welurowe zabezpieczenia na ścianę przed otarciami

Osoby, które pracują z dziećmi wiedzą, że czasami niezwykle trudno ochronić ściany przed zabrudzeniami. Problem ten dotyczy również wszelkich miejsc użyteczności publicznej czy instytucji. Naturalną rzeczą jest, że nawet elementy stałe, takie jak ściany szybko tracą swój pierwotny, czysty wygląd. Niekiedy przypadkowe otarcia powodują ubytki w tynku, głębsze zarysowania, które wymagają przeprowadzenia bardziej zaawansowanych prac konserwatorskich. Welurowe zabezpieczenie na ścianę, które posiada w ofercie nasz sklep, to wyjątkowo skuteczna ochrona przed czynnikami wpływającymi na nieestetyczny wygląd otoczenia. Utrzymanie właściwego wizerunku szkół, przedszkoli czy urzędów będzie dzięki tym artykułom zdecydowanie prostsze. Zabezpieczenie na ścianę przed dziećmi powinno dodatkowo pasować do wystroju pomieszczeń dla najmłodszych. Dlatego uwzględniając specyfikę takich miejsc w asortymencie posiadamy welurowe zabezpieczenie przed otarciami, które wykonane jest z materiału w pięknym, radosnym kolorze. Dodatkowo tkanina te jest niezwykle przyjemna w dotyku. Montaż zabezpieczenia to kwestia kliku chwil, gdyż jest to produkt samoprzylepny. Prosta, uniwersalna forma welurowego pasa sprawia, że łatwo dostosujemy go do danego wnętrza.
Jeżeli zależy nam na utrzymaniu na długo schludnego wyglądu dziecięcych sal zabaw, ale też poczekalni czy miejsc publicznych, to welurowe zabezpieczenia świetnie się do tego nadają. Wysoka jakość produktu oraz atrakcyjna cena powinny zdecydowanie zachęcić do zakupu.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.